Całkowity czas gry (ponad 30h?)

Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Z drugiej strony Phelous (chyba to był on) napominał, że wiele etapów Chrisa można zwyczajnie przebiec, załączając tym samym skrypt, który kasuje przeciwników za plecami, więc może i się da poniżej 20 godzin przejść. Ale wciąż... RE5 chyba da radę w okolicach 5-7 godzin przejść.
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

Rownież zgadzam się z kolegami i jestem ciekaw jak za pierwszym podejściem zaliczyles całość RE 6 w 20 godzin? Przypuszczam, że był to poziom amatorski i gonitwa do przodu bez zainteresowania tym co się dzieje do okola ;-)
Awatar użytkownika
Mari
Posty: 32
Rejestracja: śr 29 lut, 2012
Lokalizacja: ta pewność?

Post autor: Mari »

Barry Norris - zapewne da się, a może i jeszcze szybciej, jeżeli kogoś rajcuje przebieżka przez grę z kompletnym wykorzystaniem wszelkich możliwych obejść i totalnym olaniem wszelkich wydarzeń, jednak moim zdaniem takie coś kwalifikuje się bardziej pod speed run, niż pod granie normalnym tempem. Co do piątki to na pewno się da, ja przy trzecim podejściu miałem na liczniku niecałe 8 godzin jeśli dobrze pamiętam, a nie goniłem przed siebie jak postrzelony.
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

Ogromna lawina nieścisłości. Wszystko to kwestia zainteresowania. W RE5 było sie za czym rozglądać. Grafika, Skarby, Bronie, Lokacje. A Residen Evil 6 i owszem przechodziłem w biegu. Trudno było to nazwać amatorską gonitwą, ale zadanie wykonane tylko po to aby odsłonić kolejne lokacje do trybu The Mercenaries
All this blood shouldn't just be mine
Awatar użytkownika
KaMoL
Posty: 184
Rejestracja: wt 24 lis, 2009
Lokalizacja: Katowice - Melbourne

Post autor: KaMoL »

Ponad 40 h, ale z niczym się nie spieszyłem. Powtarzałem kilka razy niektóre momenty ;P
Przyznam jak na gre która ma kilka niedociągnięć rzucających się w oczy. Jest najdłuższym RE i najbardziej się ekscytowałem grając w tą część. :rad6:
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Właśnie ukończyłem Resident Evil 6. Łączny czas wszystkich czterech kampanii w moim przypadku wyniósł 38 godzin. Pomijając fakt, że tradycyjnie przy nowym RE lizalem każda ścianę to na czas przejścia pewnie niemały wpływ miał poziom trudności. Ginalem wielokrotnie, ale poziom PRO mam już z głowy ;)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

Za trzecim podejściem wszystkie kampanie zaliczyłem w 19 godzin i 20 minut na poziomie profesjonalnym.
Awatar użytkownika
Ewelaajn
Posty: 7
Rejestracja: śr 09 sty, 2013
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ewelaajn »

Ja grałam na najniższym poziomie, nie chciałam mieć żadnych problemów z grą, mimo że nie jestem amatorem. Nie po raz pierwszy gram w Residenta i tego typu TPS lub FPS. Najbardziej podobała mi się gra Leonem, bo chyba tylko w jego kampanii można było ujrzeć prawdziwe zombie, za którymi tak się stęskniłam... Całe przejście gry zajęło mi ok. 20 godzin, nie spieszyłam się, starałam się nabić jak najwięcej pkt umiejętności zabijając stające mi na drodze zombie, ale oczywiście nie starałam się szukać tych niebieskich tabliczek, bo i tak nigdy tego nie znajduję ( chyba, że przypadkowo ). Jestem zadowolona z tej części, ponieważ nie kończyła się na jednym bohaterze, można było się dowiedzieć, dlaczego, np. Chris kazał Leonowi wiać, kiedy bomba ruszyła w ich kierunku i dlaczego tak się stało. Myślę, że jeżeli ktoś naprawdę się stara i gra na większym poziomie niż ja, to jest to możliwe, że przejdzie tę grę w ponad 30 godzin.
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Mi przejście gry (wszystkie scenariusze, na razie tylko jedną postacią każdy) z szukaniem medalionów zajęło 35h, czyli w sumie sporo. Trzeba przyznać, że gra jest rozbudowana, chociaż duży wpływ na mój czas gry miało to, że nie do końca ogarniałam na początku sterowanie, nie miałam wypracowanych taktyk i sporo spędzałam na rozkminianiu sposobów na pokonanie bossów typu
Spoiler!
. No i szukałam medalionów - średnio udało mi się 2-3 odkryć w każdym rozdziale, ale to wciąż mało - mam już 3 figurki, ale medaliony muszę skompletować wszystkie (takie moje małe natręctwo :P), więc jeszcze sporo czasu spędzonego nad grą się zapowiada :)

Ah - i grałam na Amatorze w scenariusz Leona i Ady, a Chrisa i Jake'a przeszłam na normalu.
Ostatnio zmieniony ndz 13 sty, 2013 przez Necraria, łącznie zmieniany 1 raz.
Polken
Posty: 56
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Polken »

37 godzin - tyle zajęło mi przejście wszystkich kampanii na przedostatnim poziomie trudności.
Mało czy dużo? Jak dla mnie sporo, ale mogło być lepiej.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Hm, pierwsze przejście, po jednej postaci na kampanię, na Easy, zajęło mi ok. 32 godzin jak dobrze pamiętam. Aktualny licznik pokazuje już ponad 100 h, a jako że mam ambicję wbić S każdą postacią w każdej kampanii na każdym poziomie, to pewnie kolejne kilkaset godzinek minie ;)
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

20h,tyle powinno zająć to typowemu graczowi.Grałem na normal,sam,ginołem pare razy,zbierałem znajdźki,dodatkowo na liczniku każdej kampani miałem po 5h.Dlatego muszę przyznać że dziwią mnie podane tutaj wyniki bo w żaden sposób się nie śpieszyłem.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Typowemu graczowi, tutaj są osoby grające głównie w REsy więc taki czas jest jak widać optymalny, granice 25-35 . Co jak podkreślałem zakładając temat wynik jest świetny, mało tego, każda osoba przechodząca nie narzekała na nudę, rozmaitość kampanii daje o sobie znać.
Ostatnio zmieniony pt 27 mar, 2015 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

No muszę przyznać,normalnie 5h na kampanie to kpina,ale takie rozłożenie czasu to akurat plus.
miriosi
Posty: 57
Rejestracja: ndz 26 lut, 2017
Lokalizacja: Polska

Post autor: miriosi »

Całkowity czas gry to 50 godzin na najprostszym poziomie trudności.
Chyba że pędzisz bezmyślnie to skończysz 4 kampanie w 30 godzin.

Nie wiem jak można grać nie rozkoszując się grą i nie zwiedzając każdego zakamarka.
Po licho grać, tylko po to żeby ją szybko przejść?

Rozumiem jeszcze tam jakąś strzelankę bez fabuły, ale gry z klimatem to tym bardziej nie należy szybko przechodzić.

Przykładowo pierwsze RE Revelations to 16 godzin, a Revelations 2 to 20 godzin.
Ostatnio zmieniony czw 16 mar, 2017 przez miriosi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Ciężko tu mówić o rozkoszowaniu się czymkolwiek. Poza tym jednuch dziwi to, innych co innego. Mnie dziwiło jak można grać w The Last of Us używając "pajęczego zmysłu" a okazało się, że grała tak znaczna większość przechodząc ją w 12h kiedy mi zajęło to ponad 30h. Tsk samo Wiedźmin trzeci. Gra na 100h a u mnie na liczniku prawie 800h. Ale jednoczesnie przez RE6 chciałem przymknąć jak najszybciej bo to była męczarnia a nie rozkosz.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
miriosi
Posty: 57
Rejestracja: ndz 26 lut, 2017
Lokalizacja: Polska

Post autor: miriosi »

Recoil pisze: Tsk samo Wiedźmin trzeci. Gra na 100h a u mnie na liczniku prawie 800h.
Wiedźmin 3 + 2 dodatki to 360 godzin, a wykonałem wszystko co się dało.
Recoil pisze: Ale jednoczesnie przez RE6 chciałem przymknąć jak najszybciej bo to była męczarnia a nie rozkosz.
A co było taką męczarnią? Bardzo fajna gra, ale najciekawsza oczywiście pierwsza kampania. Zresztą wszystko dokładnie opisałem w recenzji.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

miriosi pisze:A co było taką męczarnią?
Choćby przeciwnicy. Na Easy grało się fajnie ale im wyżej tym gorzej. Strzelają na oślep, non stop mutują, zamieniają się w kokony z których coś wyłazi, skaczą na ciebie, są za tobą, przed tobą, nad tobą i musisz się w tym chaosie odnaleźć. No bez sens. Bez infinity ammo ta gra jest pozbawiona jakiegokolwiek funu z grania.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Nie pamiętam ile czasu zajęło mi przejście RE 6. Na ogół nie lubię się spieszyć zwłaszcza podczas pierwszego przejścia i zwykle gram znacznie dłużej aniżeli przewidują to twórcy gry. Z RE 6 było jednak inaczej. Ta gra okazała się o wiele mniej wciągająca niż demo, w które grałam. Mogę powiedzieć tyle, że po prostu ją zmęczyłam a poza tym spieszyło mi się do mercenaries.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

800h w Wiedźminie? O żesz Ty :D mi zajeło razem z dodatkami, wszystko na 100% - 135h, dodatkowo wszystkie ? Zrobiłem a i nie raz zaglądałem w każdy kąt :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”