Całkowity czas gry (ponad 30h?)

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Całkowity czas gry (ponad 30h?)

Post autor: WESKER-DL »

Zgodnie z obietnicami Żółto-niebieskich czas każdej kampanii powinien oscylować w granicach 10 godzin. Choć jestem dopiero na początku słyszałem opinie, że scenariusz Leona zajął 7 godzin co i tak jest niezłą wiadomością, zważywszy na fakt, że mamy jeszcze Adę :). W sumie nie ważne czy na Normalu czy Pro, napiszcie po ukończeniu całkowity czas waszego przejścia.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Komandos
Posty: 28
Rejestracja: śr 11 mar, 2009
Lokalizacja: Kamurocho

Post autor: Komandos »

Mi przejście scenariusza Leona zajęło jakieś 8h na hardzie.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Nieźle ;) ja jeszcze nie skończyłem ale myślę, że na hardzie też mi to zajmie sporo. W przypadku dzisiejszych gier to suma 8 godzin wypada na całe a tutaj jeszcze zostały inne kampanie ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Avalar Raziel
Posty: 61
Rejestracja: śr 27 lip, 2011
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Avalar Raziel »

Leon 6h 53min
Jake 5h 24min
dodam ze nie spieszyłem się, lubię czyścic lokacje wybijając wszystko co się rusza.
Steam : AvalarRaziel
3DS : Sprzedany
Crimson Head
Posty: 27
Rejestracja: pn 10 wrz, 2012
Lokalizacja: Opole

Post autor: Crimson Head »

Mnie Leon zabrał niewiele ponad 6 godzin. Tak więc 30 godzin to chyba wszystkimi postaciami(obie w scenariuszu) plus Ada.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

A ja przeszedłem dopiero pierwszy rozdział Leosia i stuknęło mi 4h. Zatem wszystko zależy od tego jak gramy. Jak grałem RE5 za pierwszym razem pękł po 33h, a najlepszy wynik na całość to nieco ponad 3h. Podobnie RE4. Myślę, że Capcom wypośrodkował ten szacowany czas. Taki Crimson Head rozpyka całą grę w 10h, a ja jeden scenariusz będę grał 30h :p
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Kurde to sporo Ci wychodzi, nawet liżąc wszystkie ściany. RE 5 w 33 godziny!?
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Ano, z tym, że mowa o pierwszym przejściu. Do tego zapewne niemały wpływ na to ma fakt, że gram na zawodowcu. Już mi się trochę poumierało a czas leci :p
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No w RE6 nie ma co na normalu zaczynać, początki są trudne ale później lajt a i ammo jest sporo ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
nowy118i
Posty: 30
Rejestracja: ndz 05 sie, 2012
Lokalizacja: Z niedaleka

Post autor: nowy118i »

Ja też przechodzę grę na zawodowcu i nie masz się czym martwić Recoil że ci jakoś słabo idzie, mi pierwszy rozdział zajął też około 4 godzin. Całości Leosia jeszcze nie ukończyłem, zaczynam piąty rozdział a mam z 12h na liczniku. Więc gry raczej jeszcze długo nie ukończę.
Ostatnio zmieniony pt 05 paź, 2012 przez nowy118i, łącznie zmieniany 1 raz.
oho
Posty: 9
Rejestracja: wt 11 wrz, 2012
Lokalizacja: Łódź

Post autor: oho »

Grając solo, na poziomie pro, zajęło mi to 36h łącznie z Adą. Nie spieszyłem się, znalazłem tylko 43 emblematy. Gra mi się przyjemnie dłużyła. Na początku bez skilli i pukawek było ostro - ale nie trudno. Zanim cokolwiek wykupiłem to typowy kniferun. Nawet mając już lepsze bronie nie wszystkie lokacje czyściłem, bo albo nie nadążyłem z respawnem, albo brakło ammo, albo zwyczajnie wolałem zjeeechać stamtąd ;). Odnoszę wrażenie, że za pierwszym przejściem widziałem już wszystkie sekwencje zdychania. A nawet to nie było nudne, każdy stwór ma własne fatality (czasem nawet kilka - miałem swoje ulubione hehe). Po skończeniu gry nachomikowałem 400k exp do wydania. Nie starczyło mi tego na wiele jak ostatecznie wykupiłem coś tam coś tam ;)..
Awatar użytkownika
Naleśnik
Posty: 128
Rejestracja: śr 14 mar, 2007
Lokalizacja: Craccoon City

Post autor: Naleśnik »

Przeszedłem dzisiaj grę na normalu i licznik pokazuje równe 30h. Mam jednak wrażenie że on nie liczy powtórek i więcej mi zajęło granie.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1511
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Kampania Leona zajęła mi ponad 11 godzin, co bardzo mnie cieszy.

[ Dodano: 17 Paź 2012 12:44 ]
Kampnia Chrisa zajęła mi ponad 6 godzin. Czyli dwie kampanie i już dobre 17/18 godzin.
Awatar użytkownika
Mari
Posty: 32
Rejestracja: śr 29 lut, 2012
Lokalizacja: ta pewność?

Post autor: Mari »

Ja skończyłem scenariusz Leona aż w 14 godzin z haczykiem, z tym, że chodziłem w każdy kąt, często szedłem, a nie biegłem(miałem sporo momentów niepewności, co należy tylko chwalić), miałem też chwile kiedy podziwiałem oprawę graficzną(deszcz, kurtka Leona :rad13: itp.), wchłaniałem powoli klimat i szukałem smaczków, poziom Weteran, tudzież Stary Wyga, jak kto woli. Uważam, że ani sekunda z tego czasu nie jest sekundą straconą. Chris natomiast poszedł szybciej bo w około 9-10 godzin, napisałem już na forum, że nie pasuje ta kampania do Residenta, jednak po głębszych przemyśleniach uważam, że jest bardzo dobrze, czas z nią spędzony również uważam za dobrze spożytkowany. Czasem przejścia pozostałych podzielę się jak już to zrobię, dodam tylko, że jestem gdzieś na połowie kampanii Jake'a i mniej więcej 5 godzin stuknęło mi nawet nie wiem kiedy, czyli ogólny czas gry(nawet na tę chwilę) zaliczam na zdecydowany plus. Nie odnotowałem w żadnej kampanii głupawych dłużyzn mających na celu bezsensowne nabijanie kolejnych minut grania, co znacząco wpływa na jakość tej długiej rozgrywki.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Mój czas na poziomie Stary Wyga wyniósł 24 godziny, a teraz zacząłem grać drugimi postaciami. Najdłuższy RE w historii, to się ceni :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

Ja na starym wydze mam 22 godziny po kampanii Leona i Chrisa, a gdzie tam reszta :)
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1511
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Po kampani Jake'a około 6 godzin i Ady, również około 6 godzin... Pękło mi dobre 30 godzin :rad10:, fajnie.
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

W moim przypadku było rozczarowanie, gdyż poprzednia część zajeła mi więcej czasu. Całość wraz z kampanią Ady niecałe 20 godzin :pff2:
All this blood shouldn't just be mine
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Jakim cudem można było przechodzić RE5 20 godzin? Chyba licząc wszystkie poziomy trudności...
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
Mari
Posty: 32
Rejestracja: śr 29 lut, 2012
Lokalizacja: ta pewność?

Post autor: Mari »

Zdecydowanie popieram przedmówcę, co prawda Resident 5 nie jest skrajnie krótki, ale 20 godzin? Nie pomyliłeś z Residentem 4? Piątkę można przejść w krótszym czasie nawet liżąc ściany moim zdaniem. Z kolei Resident 6 w mniej niż 20 godzin łącznie z kampanią Ady Wong? Wyobrażam sobie taki wynik tylko nieustannie goniąc do przodu, nie będąc totalnie zainteresowanym co się dzieje, tylko byle szybciej skończyć. Jaki to był poziom trudności?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”