Ustawki Online

dragon0
Posty: 10
Rejestracja: pn 27 wrz, 2010
Lokalizacja: Raccon

Post autor: dragon0 »

Witam.
Szukam osoby do przejścia kampani.
Posiadam wersje na ps3.
PSN ID: Biohazard_086
HEADSET:Dzisiaj zamówiony na dniach przyjdzie.
GG: 7028121
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Szukasz osoby do przejścia gry? Co powiesz na ten weekend, aby zagrać? Mój PSN ID znajdziesz na pierwszej stronie tematu.
euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Post autor: euroo »

Może ktoś chętny na grę jutro po 20 ??
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

Mam pytanie, czy ktokolwiek na świecie gra w RE6 online ??? o_O Gdy chcę dołączyć do gry lub ja tworzę grę i czekam na kogoś, to 0 reakcji, 0 serwerów. O co kaman ? w RE5 graczy było na kilo a tutaj??
euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Post autor: euroo »

hans892407 to jest moje ID na PSN .Napisz pw
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Jedu Alomar pisze:Mam pytanie, czy ktokolwiek na świecie gra w RE6 online ??? o_O Gdy chcę dołączyć do gry lub ja tworzę grę i czekam na kogoś, to 0 reakcji, 0 serwerów. O co kaman ? w RE5 graczy było na kilo a tutaj??
Najlepiej się z kimś ustawić poza grą. Ewentualnie spróbować utworzyć grę i chwilę poczekać. Niestety, ale bardzo mało osób gra w RE6 cały czas i, jak zauważyłaś, serwery świecą pustkami.

Tylko kilka razy mi się zdarzyło, że dołączyłem się do jakiegoś anonimowego gracza, bądź jakiś gracz dołączył się do mnie do gry. A szkoda, bo przypuszczam, że fajnie byłoby chociaż raz doświadczyć na żywo dołączenie do innego scenariusza (np. rozgrywając scenariusz Ady dołączyć do odbywającej się walki Leona i Heleny z Deborą).
Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Post autor: kal3jdoskop »

Jedu Alomar pisze:Mam pytanie, czy ktokolwiek na świecie gra w RE6 online ??? o_O Gdy chcę dołączyć do gry lub ja tworzę grę i czekam na kogoś, to 0 reakcji, 0 serwerów. O co kaman ? w RE5 graczy było na kilo a tutaj??
Rozumiem, że mowa o wersji PC-towej? Sporo zależy od trybu gry, pory dnia no i tego, czy zakładasz czy próbujesz dołączyć (o ustawieniu regionu na "cały świat" nie wspominam, bo to podstawa :)). Ja w multi głównie w survivors gram i generalnie nie mam z tym dużego problemu, pod warunkiem że zakładam grę (a próbowałem nie tylko w porach wieczorowych), zazwyczaj wystarczy poczekać kilka minut (czasami minimalnie dłużej) i ktoś się dołącza :) Chyba na wszystkie próby jakie podejmowałem tylko w 2-3 przypadkach mi się nie udało (z czego jeden wynikał z dość nietypowej pory,ech ta bezsenność :P).

No i to co wspomniał Mr_Zombie, najlepsza porada, jeśli nie możesz doprowadzić rozgrywki online do skutku:
Mr_Zombie pisze:Najlepiej się z kimś ustawić poza grą.
Forum steamowe RE6 jest świetnym miejscem, ze znalezieniem chętnych nie powinieneś mieć problemów, a do tego społeczność jest naprawdę spoko. Tylko że czasami ciężko się dogadać, bo jej spora część umie angielski raczej w mocno podstawowym stopniu (a "część z tej części" nawet z podstawami sobie słabo radzi).
Mr_Zombie pisze:(np. rozgrywając scenariusz Ady dołączyć do odbywającej się walki Leona i Heleny z Deborą).
A to jest opcja, żeby to rozegrać ze wszystkimi (ew. jeden gracz z duetu, jeden jako Ada) graczami żywymi? Nawet nie wiedziałem, że kampanie rozgrywane online mogą się tak przeplatać (nie powiem, brzmi interesująco).
Ostatnio zmieniony pt 07 lut, 2014 przez kal3jdoskop, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

W najemnicy świecą pustkami życia.... ŻAAAL
Tak jakby ktoś chciał grać kiedyś czy coś, mój nick na Steam'ie - jedunicorn
Jeszcze pytano, czy gracze PC-towi mogą się łączyć z tymi z PS lub Xbx ???
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Jedu Alomar pisze:Jeszcze pytano, czy gracze PC-towi mogą się łączyć z tymi z PS lub Xbx ???
Nie ma takiej możliwości.
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

kal3jdoskop pisze:A to jest opcja, żeby to rozegrać ze wszystkimi (ew. jeden gracz z duetu, jeden jako Ada) graczami żywymi? Nawet nie wiedziałem, że kampanie rozgrywane online mogą się tak przeplatać (nie powiem, brzmi interesująco).
Tak, to jest właśnie jeden z fajnych ficzerów RE6, którego nigdy nie udało mi się zobaczyć na żywo. Jeżeli grasz aktualnie scenariusz Leona, a w tym samym czasie ktoś inny gra scenariusz Ady i oboje jesteście na tym samym etapie (czyt: walka z Deborą) to istnieje szansa, że gra was połączy i rozegracie tą walkę razem. Dotyczy to wszystkich momentów, gdzie losy bohaterów się przecinają (czyli Sherry/Chris w walce z Ogromanem, Leon/Sherry w walce z Ustanakiem, Leon/Ada w walce z Deborah itp.).

Niestety, planując to Capcom nie przewidział, że tak mało osób będzie grało w RE6 online :/
Ostatnio zmieniony pt 07 lut, 2014 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Wpakowali w ten tytuł takie środki, że byli przekonani, że masa ludzi będzie grała online. Tylko przedobrzyli. A tak abstrahując to serię ratuje moim zdaniem tylko reboot pokroju Tomb Raidera.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Recoil pisze:A tak abstrahując to serię ratuje moim zdaniem tylko reboot pokroju Tomb Raidera.
Lekki offtop, ale nie zgodzę się z Tobą.

Tomb Raider jest wg mnie przykładem, jak nie należy robić reboota. Crystal Dynamics wzięło serię, która znana była głównie ze swojego poziomu trudności, zagadek (nierzadko rozpościerających się na całe pomieszczenia, czy wręcz nawet etapy - patrz St. Francis Folly z TR1/TR:A), akrobatycznych elementów platformowych wymagających zwinności, szybkości i orientacji w terenie; która znana była ze swojego klimatu osamotnienia i eksploracji, odkrywania starodawnych, dawno opuszczonych lokacji, które trzeba było rozgryźć (zarówno pod względem działania różnego rodzaju mechanizmów, jak i sposobu, jak się z tych lokacji wydostać). Była to seria unikatowa, bowiem czegoś takiego nie ma na rynku. Następnie zamieniło ją w grę pełną wybuchów, QTE, skryptowanych akcji, uproszczonych elementów platformowych i banalnie prostych zagadek (których, nota bene, również nie było tak wiele), z jasno wyznaczonymi celami (gdzie masz iść, gdzie są jakie skarby czy "sekretne grobowce" itp. - a jakbyś się zgubił, to jest jeszcze try detektywistyczny, gdzie po kliknięciu jednego przycisku masz wszystko pokazane na ekranie czarno na białym); z Lary zaś zrobili socjopatkę, która morduje setki ludzi poprzez podrzynanie im gardeł czy wbijanie kilofa w głowę. (tak, w poprzednich TR też byli ludzcy przeciwnicy, ale nie na taką skalę i walki z nimi były tylko przerywnikami, a nie stanowiły trzonu gry; i nigdy nie były aż tak przesadnie brutalne). Na tej samej zasadzie można powiedzieć, że RE zaliczyło już takiego reboota - był nim RE4. Zrobiono w nim dokładnie to samo, co CD zrobiło z nowym TR.

A dwa, owym rebootem, gdyby miał on powstać, zajęliby się ci sami ludzie, którzy zajmują się serią teraz, i byłby on robiony pod ten sam target, pod który RE robiony jest obecnie. Czytaj: poza wyzerowaniem fabuły, sam koncept gry niewiele by się zmienił.
Ostatnio zmieniony pt 07 lut, 2014 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

Jeszcze jedno pytanie, czy np. gram z kimś online, lecz nie mam tego kogoś w znajomych, czy mogę mu wysłać wiadomość ? Jeżeli tak, to jak ?? Nie ograniam tego Steam'a zdecydowanie wolałem GFL tak jak to było w RE5. Wkurza mnie fakt że zmieniają to co chwile, fajnie by było mieć wszystkie REsy razem...
Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Post autor: kal3jdoskop »

Coś Jedu nie mogę Cię znaleźć na Steamie, przydałby się link do Twojego profilu :)

Niestety, w RE6 są jedynie dwie opcje komunikacji - głosowa (mikrofon potrzebny) albo przez chata steamowego (wtedy trzeba dodać kogoś do znajomych). Twórcy nie pomyśleli o tak elementarnej rzeczy jak chat wewnątrz gry :/ Niby da się przeżyć (po prostu dodaję ludzi do znajomych jak gram w Survivors/Ocalałych, nie wszyscy chcą przyjąć, ale większość to robi), ale bądź co bądź sprawa irytuje (a znając Capcom, nie doczekam aktualizacji która by to naprawiła).

Aczkolwiek nieźle mnie zaskoczyłeś Jedu, bo generalnie GfWL spotyka się z miażdżącą krytyką(Steama jakąś nadmierną miłością nie darzę, ale z dwojga złego i tak wolę klienta Valve niż GfWL). No ale dni GfWL są już policzone (a dokładniej, nie licząc tego dnia i dnia wyłączenia, zostały mu 142 dni życia).
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

kal3jdoskop pisze:Coś Jedu nie mogę Cię znaleźć na Steamie, przydałby się link do Twojego profilu :)
O to chodzi tak ?? http://steamcommunity.com/profiles/76561198089644506/ Steam to dla mnie czarna magia... nie wiem o co mi chodzi :okulary2:
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

kal3jdoskop pisze:Niestety, w RE6 są jedynie dwie opcje komunikacji - głosowa (mikrofon potrzebny) albo przez chata steamowego (wtedy trzeba dodać kogoś do znajomych). Twórcy nie pomyśleli o tak elementarnej rzeczy jak chat wewnątrz gry :/ Niby da się przeżyć (po prostu dodaję ludzi do znajomych jak gram w Survivors/Ocalałych, nie wszyscy chcą przyjąć, ale większość to robi), ale bądź co bądź sprawa irytuje (a znając Capcom, nie doczekam aktualizacji która by to naprawiła).
Z tego co wiem, to XBL i PSN pozwala na wysyłanie wiadomości do osób, z którymi się aktualnie gra, nawet jeżeli ta osoba nie jest wśród przyjaciół (przynajmniej wiem, że w GfWL tak to działało). W takim razie jest to raczej ograniczenie Steamowe, a nie wina Capcomu, że nie zaimplementowali takiej możliwości. Chociaż fakt, jak się nie chce korzystać z mikrofonu, to potrafi być to wkurzające.

A jakby ktoś chciał kiedyś zagrać, to mój profil: http://steamcommunity.com/id/mr_zombie/
Aktualnie RE6 to moja gra na szybkie rozładowanie emocji (jeden - dwa meczyki w Mercenaries/No Mercy) i w związku z tym często można mnie spotkać na Steamie wieczorami; ewentualnie mogę z kimś przejść kampanię, bo muszę jeszcze pozbierać medaliony :P
Ostatnio zmieniony sob 08 lut, 2014 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Post autor: kal3jdoskop »

Mr_Zombie pisze:
kal3jdoskop pisze:Niestety, w RE6 są jedynie dwie opcje komunikacji - głosowa (mikrofon potrzebny) albo przez chata steamowego (wtedy trzeba dodać kogoś do znajomych). Twórcy nie pomyśleli o tak elementarnej rzeczy jak chat wewnątrz gry :/ Niby da się przeżyć (po prostu dodaję ludzi do znajomych jak gram w Survivors/Ocalałych, nie wszyscy chcą przyjąć, ale większość to robi), ale bądź co bądź sprawa irytuje (a znając Capcom, nie doczekam aktualizacji która by to naprawiła).
Z tego co wiem, to XBL i PSN pozwala na wysyłanie wiadomości do osób, z którymi się aktualnie gra, nawet jeżeli ta osoba nie jest wśród przyjaciół (przynajmniej wiem, że w GfWL tak to działało). W takim razie jest to raczej ograniczenie Steamowe, a nie wina Capcomu, że nie zaimplementowali takiej możliwości. Chociaż fakt, jak się nie chce korzystać z mikrofonu, to potrafi być to wkurzające.

A jakby ktoś chciał kiedyś zagrać, to mój profil: http://steamcommunity.com/id/mr_zombie/
Aktualnie RE6 to moja gra na szybkie rozładowanie emocji (jeden - dwa meczyki w Mercenaries/No Mercy) i w związku z tym często można mnie spotkać na Steamie wieczorami; ewentualnie mogę z kimś przejść kampanię, bo muszę jeszcze pozbierać medaliony :P
Tak, ale mi chodzi o nieco inną kwestię. Sprawa tego, że chaty "usługowe" pozwalają (bądź nie) na chatowanie z osobami niedodanymi do znajomych to jedna kwestia (aczkolwiek to prawda, steam tutaj się nie popisał), mi raczej chodziło o chat "wewnątrz gry", taki jak w masie różnych RTS-ów czy FPS-ów, który pozwala na skomunikowanie się z innymi osobami które dołączyły do tej samej gry. O ile zrozumiałbym brak takowego w trakcie samej gry (bo kiedy tu pisać, jak gra się toczy), o tyle zdecydowanie powinien się on pojawić w okienku konfiguracyjnym (czyli tam, gdzie gracze wybierają postać i zdolności, a host wybiera planszę).

Jedu i Zombie - dołączyłem Was do znajomych, no to zobaczymy czy coś wyjdzie ze wspólnej gry :)

Swoją drogą odniosłem wrażenie, że wręcz podwojeniu uległa liczba moich znajomych, głównie ze względu na rozgrywki w Survivors(vel Ocalałych) w RE6 :) Chyba będę musiał sobie sprawić oddzielną kategorię znajomych oznaczonych jako Resident Evil 6, żeby się w tym nie pogubić.
Ostatnio zmieniony sob 08 lut, 2014 przez kal3jdoskop, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
LeonSKennedy20
Posty: 26
Rejestracja: czw 30 sty, 2014
Lokalizacja: Polska

Post autor: LeonSKennedy20 »

Chętnie pogram z kimś w mercenaries albo kampanię;) PSN:damianos18
Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Post autor: kal3jdoskop »

Na Steamie jest obniżka 75% na wszystkie DLC do Resident Evil 6 (do Revelations też, ale głównie wspominam do dodatkach do szóstki ze względu na ich multiplayerowy charakter, w końcu nazwa wątku zobowiązuje ;)). Oczywiście polecam Survivors :okulary3:
Ostatnio zmieniony śr 12 lut, 2014 przez kal3jdoskop, łącznie zmieniany 3 razy.
beckhend
Posty: 4
Rejestracja: ndz 24 mar, 2013
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: beckhend »

Ponawiam zaproszenie wszystkich chętnych do gry :D
4 dlc zakupione dzisiaj :okulary3:
Steam : beckhend
TS3|Skype|Mumble bez problemów :smiech1:
Hentai Hentai Hentai !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”