Najemnicy - dyskusje / porady

oho
Posty: 9
Rejestracja: wt 11 wrz, 2012
Lokalizacja: Łódź

Post autor: oho »

Gratuluję :)

Pochwal się jak to zrobiłeś, a nie tylko świrujesz rankingiem :P a jak jesteś takim wymiataczem to może uda Ci się zmontować jakiś filmik i dać na tytubie :)
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Czy ktoś się orientuje jak ściągnąć bonusową mapę dokładaną do gry ? Widzę, że niektórzy grają na nich, może muszą być spełnione jakieś warunki ale nic o tym nie słyszałam.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Re: Najemnicy - dyskusje / porady

Post autor: B@rt »

Finka pisze:Czy ktoś się orientuje jak ściągnąć bonusową mapę dokładaną do gry ? Widzę, że niektórzy grają na nich, może muszą być spełnione jakieś warunki ale nic o tym nie słyszałam.
Do tej pory odblokowałem 3 mapy - Chaos w mieście(zombie), Stalowa bestia(J'avo) oraz Głębia(zombie). Z tego co wiem, to pozostałe mapy są jako bonus dla SteelBox lub wersji kolekcjonerskiej.
WESKER-DL pisze:Na początku do wyboru mamy 3 postacie (Chris, Leon, Jake), każda ma swój własny arsenał a po czasie możemy dodać umiejętności dodatkowe.
Mogę wam powiedzieć, że do odblokowania jest jeszcze Helena, Sherry, Piers, Ada + dodatkowy kostium EX 1 za zdobycie minimum oceny A. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Capcom udostępnił również kostium EX 2 dla każdej postaci. Jak go odblokować? Wymagana jest rejestracja na www.residentevil.net Gdzie linkujemy swoje konto z daną platformą i zbieramy punkty. Koszt wdzianka EX 2 = 60000.
Ostatnio zmieniony wt 16 paź, 2012 przez B@rt, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ostatnio troche potaktykowałem i sprawdza się patent na zbieranie wpierw czasów a potem headshot i walka wręcz, +5 sek za przeciwnika i można dość długo grać i trzymać do końca combo jednak taka gra jest nieco monotonna. Najlepiej jednak z kimś pograć :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Bardziej opłaca się wykonanie uniku i wyprowadzanie kontrataku (Jake!), 10 sekund do przodu w momencie gdy łeb przeciwnika leci w drzazgi :)
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

http://www.youtube.com/watch?v=-u1z1WESVxM

Bzdursky: jeśli można to następnym razem daj jakiś krótki komentarz - tak naprawdę nie wiadomo, czy to link do jakiejś rozgrywki z Mercenaries, czy do nowego singla Justina Biebera.
Ostatnio zmieniony śr 17 paź, 2012 przez Nerobianco, łącznie zmieniany 1 raz.
ダーク
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Taką strategię można przyjąć, ale to może się znudzić za xxx razem na solo. Najlepiej się gra z osobą, która potrafi ogarnąć temat. :) Btw. Jest jeszcze jedna postać do odblokowania, ale musimy odblokować wcześniej -> Chris'a, Leon'a, Jake, Helenę, Sherry, Piers'a oraz Adę + wszystkie kostiumy EX1 oraz EX2.
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Mylisz się, aby móć zagrać Carlą nie potrzebujemy kostiumów EX2. Wystarczą EX1.
Kolejny fantastyczny gameplay z merców. Tym razem koleś wymiata Heleną.
http://www.youtube.com/watch?v=ELfBhj9zbYY

Wydaje mi się że kluczem do bardzo wysokich wyników będą kontry. +10 sekund to bardzo dużo, inna sprawa że gracze jeszcze na nie czekają ale sądzę że skośni prędzej czy później zaimplementują wykorzystywanie tego znacznie płynniej.
Ostatnio zmieniony śr 17 paź, 2012 przez Nerobianco, łącznie zmieniany 1 raz.
ダーク
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Nerobianco pisze:Wydaje mi się że kluczem do bardzo wysokich wyników będą kontry. +10 sekund to bardzo dużo,
Ten tryb jest najbardziej podobny do reunion z RE5 i kluczem do milionowego wyniku jest 150 combo. Jeszcze nie wiem jak jest z bossami bo zastanawiają mnie wyniki dziesięciomilionowe.
Teraz więcej gram w mercenaries bo kampanie już zaliczyłam. Na początku grało mi się dobrze ale im więcej gram tym większe odczuwam znużenie. Przede wszystkim daje się we znaki podobieństwo ciosów/uderzeń. W sumie to niewielkie jest znaczenie kim gramy, jedynym (małym) wyjątkiem jest Jake i Ada (strój podstawowy). Jednak w RE5 było większe zróżnicowanie tak uderzeń, stylu gry, jak również bossów.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Z drugiej strony jednak musisz przyznać że przepaść między postaciami jak za czasów RE5 nie jest już taka duża. Tam jeżeli chciało się osiągnąć bardzo wysoki wynik w grę wchodził tylko Wesker Midnight. Tutaj jest inaczej, postaci dzielą te same ruchy i zagrywki które są po prostu skuteczne. Wyjątkiem jest tutaj Jake, jego specifyczne CQC pozwala np bezstresowo wyeliminować psy, więc kolejne +5 do licznika, dla kontrastu Ada w swoim dodatkowym kostiumie jest dla mnie niegrywalna, podobnie zresztą jak Piers w podstawowym stroju. Nie pokuszę się w takiej samej sytuacji o CQC grając np Adą. Jake posiadający swoje magnum prowadzi się tak samo jak Wesker w poprzedniej części, Jeżeli mercenaries z RE6 jest punktowany tak samo jak reunion to bossowie powinni być zabici jako ostatni, albo chociaż bardzo późno pod koniec długiego combo. Cieszy mnie usunięcie kurczaka który w RE5 tylko irytował, sensownie rozwiązali również spawnpoint przeciwników, nie trzeba już biegać po mapie aby aktywować spawnpoint. Ekwipunek natomiast robi kolosalną różnicę. Jednak to że przeciwnicy zawsze w określonym czasie pojawiają się dokładnie w tym samym miejscu zachęca do nauczenia się mapy na pamięć. Bardzo prosto określić najbardziej optymalny styl gry, wykonać go to już zupełnie inna sprawa. Póki co mam swoje 210k grając solo i siedzę cicho, nie mogę wykonać płynnie kontry kiedy skacze na mnie Bloodshot, ale filmiki które wrzuciłem pokazują że jest to możliwe.
Ostatnio zmieniony czw 18 paź, 2012 przez Nerobianco, łącznie zmieniany 3 razy.
ダーク
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Rzeczywiście, że tutaj Piers i Ada (strój drugi) to najsłabsze postacie. No ja np. do tej pory nie mogę odblokować drugiego stroju Piersa i chyba będę musiała zagrać duo. A propos duo, to w przeciwieństwie do piątki, gra mi się znakomicie. 150 combo nie jest trudne i właściwie to preszkodzić może w tym tylko zgon mój lub partnera.
Ściągnęłam sobie bonusową mapę i pokazały się dwa wiersze wypełnione znakami zapytania a to oznacza, że pozostałe bonusowe mapy będą do kupienia lub odblokowania.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Finka pisze:A propos duo, to w przeciwieństwie do piątki, gra mi się znakomicie. 150 combo nie jest trudne i właściwie to preszkodzić może w tym tylko zgon mój lub partnera.
Jak grasz z losowym graczem, to rożnie bywa. Ja przed chwilą pobiłem swój rekord i wykręciłem wynik 1009238 pkt. na Duo.
Finka pisze:Ściągnęłam sobie bonusową mapę i pokazały się dwa wiersze wypełnione znakami zapytania a to oznacza, że pozostałe bonusowe mapy będą do kupienia lub odblokowania.
Kod z edycji SteelBox? Chyba że coś już wrzucili na PSN/XBL.
Ostatnio zmieniony pt 19 paź, 2012 przez B@rt, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

W wybranych sklepach, do gry był dołączany kod do dlc a edycja nie miała znaczenia.

Jeżeli chodzi o grę duo to gram z przypadkowymi graczami. Najlepszy wynik to 1094000 ugrany Leonem a partner grał Birkin. Wrażenia nie robi ale dobre i to ;) Gdybym osiągnęła ten milion w grze solo to byłabym w siódmym niebie :P

Edit

Wycofuję to co napisałam Piersie !
Ostatnio zmieniony sob 20 paź, 2012 przez Finka, łącznie zmieniany 1 raz.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

Finka pisze:W wybranych sklepach, do gry był dołączany kod do dlc a edycja nie miała znaczenia.
Ja dostałem kody do gry. Odpalam , a tam dwie mapy :/ Liczyłem na coś innego-sam nie wiem na co :D
Nigdy nie byłem i nie będę fanem "najemników". Wczoraj się skusiłem i zagrałem w duecie. Ja byłem Chrisem, a partner Adą. Wybiliśmy 137/150 przeciwników, przy wyniku coś około 1230000. Nie wiem, czy to mało, czy dużo :D
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Rodzislaw pisze: Wybiliśmy 137/150 przeciwników, przy wyniku coś około 1230000. Nie wiem, czy to mało, czy dużo :D
Przy 137 zabitych nie możesz mieć wyniku ponad milion albo ja czegoś nie wiem.
Duo gra się bardzo przyjemnie ale jeżeli nie zmienią reguł to nie pogram już długo w te merce. Są najsłabsze z ostatnich trzech odsłon RE.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

No to pewnie coś pomyliłem hmmm odpale potem,to sprawdzę.
W każdym razie na 100% rozwaliliśmy 137/150.W duecie nawet bylo przyjemnie,zaś solówka to nuda dla mnie. i nawet do tego nie podchodzę.
LeonScott20
Posty: 9
Rejestracja: wt 09 paź, 2012
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Post autor: LeonScott20 »

Zagrałęm w najemników jak dotąd tylko raz Adą i nie poszło za dobrze;) Ale podoba mi się ten tryb w 6. Ten filmik z Jake'em wygląda fajnie;) Trzeba będzie spróbować;)
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

A ja mam pytanie...W piątce w każdej chwili jeden przycisk pokazywał mi gdzie znajduje się mój partner, a tutaj jak to z tym jest?? Bo mam gdzieś wskaźnik tylko wtedy gdy ktoś mnie chwyci czy umieram, a bez tego ciut ciężko razem się trzymać. Zwłaszcza na podzielonym ekranie.
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

W przypadku PS3, musisz przytrzymać kółko. A tak w ogóle w RE5 Mercenaries, ekwipunek oraz lokalizacja partnera była o wiele lepiej przemyślana. Niestety tutaj jest to bardzo drażniące. Przebieranie pomiędzy granatami, apteczkami lub broniami i amunicją, podczas większego zamieszania irytuje.
Ostatnio zmieniony ndz 04 lis, 2012 przez MysticscoR, łącznie zmieniany 1 raz.
All this blood shouldn't just be mine
Kit-Ket
Posty: 9
Rejestracja: ndz 27 gru, 2009
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Kit-Ket »

Jeśli o mnie chodzi to póki co mam problemy z uzyskaniem combo 50 :smiech1:
Wszędzie szukałem o tym informacji, ale nigdzie nie znalazłem. Mógłby ktoś kto posiada tą wiedzę napisać jakie warunki trzeba spełnić by odblokować Sherry, Piersa oraz Adę?
Helenę udało mi się odblokować po zdobyciu 80000 pkt na pierwszej mapie. Na stalowej bestii uzyskałem również ten wynik a Piersa jeszcze nie ma.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”