Najemnicy - dyskusje / porady

Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Kit-Ket pisze: Wszędzie szukałem o tym informacji, ale nigdzie nie znalazłem. Mógłby ktoś kto posiada tą wiedzę napisać jakie warunki trzeba spełnić by odblokować Sherry, Piersa oraz Adę?
Tutaj znajdziesz informacje na ten temat

http://uk.ign.com/wikis/resident-evil-6/Mercenaries

Wczoraj obejrzałam filmik z Urban Chaos duo. Gracze, kończąc grę, mieli ponad 15 minut !
Z tego co zauważyłam, to jeden miał kontrę a drugi premię do czasu. Wynik ponad 1 350 000.
Na końcu, drugi raz mieli "tajnego przeciwnika" ale już nie ryzykowali.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
LeonScott20
Posty: 9
Rejestracja: wt 09 paź, 2012
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Post autor: LeonScott20 »

No już dzisiaj było dużo lepiej przy stanie 119,000 i 4.30min do końca zabili mnie (te grubasy) ale ten system kontr już dobrze ogarniam;)

Bzdursky: ogarnij jeszcze tak może interpunkcję i będzie cacy.
Ostatnio zmieniony wt 06 lis, 2012 przez LeonScott20, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Są kolejne mapy do kupienia - pack A za 160 MP (XBL) tj. około 7 zł.
Osobiście jestem zawiedziona pomysłami Capcomu.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

Finka pisze:
Rodzislaw pisze: Wybiliśmy 137/150 przeciwników, przy wyniku coś około 1230000. Nie wiem, czy to mało, czy dużo :D
Przy 137 zabitych nie możesz mieć wyniku ponad milion albo ja czegoś nie wiem.
Duo gra się bardzo przyjemnie ale jeżeli nie zmienią reguł to nie pogram już długo w te merce. Są najsłabsze z ostatnich trzech odsłon RE.
Finka, pomyliłem się wtedy o jedno zero :)
Wczoraj kilka razy wykręciłem wynik powyżej miliona na Urbanie z kolegą z Arabii Saudyjskiej ;)

Widziałem przy okazji, że liderzy rankingów mają wynik 9999999. Jak oni to robią?
Ostatnio zmieniony wt 04 gru, 2012 przez Rodzislaw, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

To nic innego jak cheat. Najwyższe wyniki w RE6 Mercenaries leaderboards to coś około 1450k. Nie wiem czy Capcom w końcu zareaguje na to, czy tak już pozostanie w rankingu. W RE5 zdażyło się tylko kilka takich przypadków. Najwyższe wyniki da się uzyskać używając samych kontrataków i zabijając ukrytego Bossa jako ostatniego. Wybór umiejętności także wpływa na wynik. Najlepiej aby jeden z graczy używał premii czasowej, a partner supercombo.
Ostatnio zmieniony wt 04 gru, 2012 przez MysticscoR, łącznie zmieniany 1 raz.
All this blood shouldn't just be mine
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Rodzislaw pisze:Finka, pomyliłem się wtedy o jedno zero :)
Domyśliłam się, że źle policzyłeś zera :) Prawda, że duo gra się przyjemnie ? Solo też jest fajne ale trudne.

Na leaderboards na XBOX 360 takich cheaterów jest około 100 i Capcom nic z tym nie robi. Dziwię się graczom, którzy to robią bo takiego wyniku już nie poprawią i właściwie dalsza gra traci sens.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

W duecie gra się naprawdę miło i muszę przyznać, że się wciaglem ostatnio. Jeśli pozna się mapę, a partner jest kumaty, to o wysoki wynik wcale nie tak trudno.
Na dodatek szybko wpadają punkty umiejętności potrzebne do trofeum:-)
Dopiero tutaj naprawdę trzeba mieć opanowana pracę kamery, aby zgrabnie się poruszać między zombiakami.
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

W duecie owszem, gra się dość fajnie. Na solo nie gram w ogóle, ponieważ strasznie mnie nudzi. Ale to tylko moje zdanie. Mercenaries w RE6 jest zrobione na zasadach Reunion z poprzedniej części, ale jest ok. Najważniejsze 150 combo oraz Boss jako ostatni o czym już wspominałem. Javo nabierają coraz większej agresji im bliżej końca rundy. Pod koniec trzeba być bardzo ostrożnym i szybko likwidować wroga. Dziś z kolegą udało się na Urban Chaos uzyskać 1351k przy czasie 16min., choć mogło być o wiele więcej
All this blood shouldn't just be mine
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

1351k to już czołówka światowa. Gratuluję. O takim wyniku, na XBOX 360, mogę tylko pomarzyć, muszę czekać na wersję pecetową. Mi jednak największą satysfakcję daje dobry wynik uzyskany solo. Nie wiem dlaczego uważacie, że gra w pojedynkę jest nudna. Gra się tak samo jak duo z tą różnicą, że jesteśmy zdani tylko na siebie.
Nie lubię javo i prawie nie gram na tych mapach. Mam nadzieję, że pack B będzie z zombi.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

MysticscoR pisze:Najważniejsze 150 combo oraz Boss jako ostatni
A na Urbanie kto jest tym bossem-te grubaski?
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

Rodzislaw pisze:
MysticscoR pisze:Najważniejsze 150 combo oraz Boss jako ostatni
A na Urbanie kto jest tym bossem-te grubaski?
Na UC, jak także na innych mapach są ukryci Bossowie. Aby go zbudzić musisz pokonać 15-tu przeciwników kontratakiem. Boss sie uaktywni, a wówczas najlepiej przetrwać z nim do końca rozgrywki i zabić go jako 150-tą ofiare. Oczywiście czas też jest bardzo ważny. Płacą nam 200pts za sekundę, więc jeśli uda nam sie nabić 15 minut, to punktów też sporo przybędzie.
Ostatnio zmieniony pn 10 gru, 2012 przez MysticscoR, łącznie zmieniany 2 razy.
All this blood shouldn't just be mine
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Powitać po długiej przerwie na niezliczone tytuły jakie ostatnio hurtowo kręciły sie w czytniku konsoli :P. Wreszcie znów odpaliłem RE6 z myślą scalakowania bo aż wstyd że RE5 zrobilem w kilkanaście dni a tutaj przerwa :). Grinduje punkty na zakup ostatnich dwóch umiejętności w trybie Najemników i dziś udało mi się pyknąć wynik: 1125648 na combie 150 w planszy "głębiny" Jake Muller bez umiejętności , w sumie bez szału ale jak po takiej przerwie to za pierwszym razem chyba nie ma co narzekać :P
Ostatnio zmieniony śr 12 gru, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Do mercenaries została wprowadzona nowa postać - Agent. Miałam nadzieję, że on będzie super agentem a okazuje się, że broń ma standardową, głos Leona i Chrisa a uderzenia Chrisa. Uniform ma jak żołnierz super armii ale zdrowie ucieka mu tak samo jak wszystkim innym. Jednym słowem wielka lipa. Nie wiem jaki jest sens wprowadzania kolejnej postaci, która nie wnosi do gry żadnych nowości - ani ciosów ani broni.
Ostatnio zmieniony wt 18 gru, 2012 przez Finka, łącznie zmieniany 1 raz.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

Dziś dołączyłem gameplay z gry w najemników na mapie Głębiny, który znajdziecie oczywiście w dziale FanArea. Gram tam właśnie Chrisem Samurai, a kolega Adą. Chrisem gra mi się naprawdę dobrze. Największe problemy na mapach z zombiakami sprawiają pieski co pewnie już nie jeden gracz zauważył
All this blood shouldn't just be mine
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Jest do kupienia pack B (dwie mapy w tym jedna z zombie). Mapa z zombie jest bardzo fajna a bossów jest zatrzęsienie. Takie mini no mercy. W sumie łatwa i zapewne będą na niej rekordowe wyniki.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Bolek
Posty: 34
Rejestracja: ndz 01 maja, 2011
Lokalizacja: Glogow

Post autor: Bolek »

Witam, może to nie miejsce na takie pytanie ale przeszłem kampanie Chrisa, a merców nadal nigdzie niema :zmiesz7: , chyba że coś przeoczyłem. Gdzie włącza się tryb mercenaries :zmiesz9: ...mam wersję na PC
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Nie wiem o ile rózni się menu gry od konsolowego, ale powinieneś polecieć następująco:

(polska wersja gry)

Graj--> Dodatkowa zawartość --> Najemnicy. W wersji konsolowej nie trzeba było ich odblokowywać, byly dostępne od razu, ale powtarzam, nie wiem jak jest w wersji PC, aczkolwiek nie sądze by różniła się aż tak bardzo.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział (bo np.: nie sprawdza aktualizacji, znudziło się mu już RE 6) od niedawna MOŻNA grać postaciami z gry Left 4 Dead 2 w trybie Najemnicy: Bez Litości.

Sam testowałem i jest bomba. Muzyka z L4D2 w tle, efekty dźwiękowe również - gdy spotykamy Witch, w tle od razu włącza się to samo co w L4D2. Fajna sprawa.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Chyba jeszcze tego nikt nie napisał tutaj, więc będe pierwszy :P

Taka mała porada dla tych, co dużo korzystają z ataków fizycznych, i narzekają na brak staminy- ośmieszenie przeciwnika (taunt), na PS3 wykonywane przyciskiem L2 bodajże (no wiecie, kiedy nasza postać stoi przez chwile i cos tam gada/gestykuluje) powoduje bardzo szybkie napełnienie paska staminy, całkiem przydatne :)
skorcz77
Posty: 2
Rejestracja: pt 13 lip, 2012
Lokalizacja: Pudliszki

Post autor: skorcz77 »

Witam wszystkich.

Może spotkał się ktoś z sytuacją taką jak moja. Otóż od jakiegoś czasu grając w tryb Najemnicy (wersja PC) osiągając wynik lepszy od poprzedniego nie zostaje on zapisany w rankingu, ciągle pozostaje ten gorszy. Grając postacią którą jeszcze nie grałem wynik w ogóle nie zostaje zapisany. Po tym jak przeciwnicy mnie wykończą mam do wyboru kontynuację lub zakończenie, pojawia się wtedy informacja o zapisywaniu a lepszego rezultatu jak nie było tak nie ma w rankingu. Ma może ktoś pomysł skąd to się bierze? Mam nadzieję, że opisałem wszystko jasno i niezbyt rozwlekle;-) Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”