Finał

Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Finał

Post autor: SyLaR »

Po pierwsze gra jest wspaniała, o wiele lepsza niż Resident Evil 5, może nawet i 4.
Przypomniał mi się temat z forum w którym mówiliśmy o tym kto powinien zginąć w Re,
Spoiler!
...Zaskakujące nie?

J.K: Spoilery ukrywaj w odpowiednich tagach!

Chris93: Ja tak pobłażliwy nie będę. OST za nie oznakowanie spoilera (w temacie ogólnym była o tym mowa).
Ostatnio zmieniony śr 03 paź, 2012 przez SyLaR, łącznie zmieniany 4 razy.
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Wiesz w RE2 też było podobnie :D a temat pewnie zaraz poleci do ogólnych jak prolog :/
Ostatnio zmieniony śr 03 paź, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
REfan
Posty: 234
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: REfan »

Dlaczego nie oznaczasz człowieku takich informacji spoilerem...???!!!
Z rozbiegu przeczytałem i spieprzyłem Sobie poznawanie fabuły na własną rękę... Dziękować... :fluch:
Ostatnio zmieniony śr 03 paź, 2012 przez REfan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

WESKER-DL pisze:Wiesz w RE2 też było podobnie :D a temat pewnie zaraz poleci do ogólnych jak prolog :/
sErio?;p zobacz spoiler
Spoiler!
Chris93: Ja tak pobłażliwy nie będę. OST za nie oznakowanie spoilera (w temacie ogólnym była o tym mowa).
Spoko Panie, od dziś będę cię za to wielbił...:D
Z rozbiegu przeczytałem i spieprzyłem Sobie poznawanie fabuły na własną rękę
Mogłeś zobaczyć nazwę tematu:P Spoilerowy:D

Recoil: Nie kombinuj. Po to zainstalowano tag spoiler, żeby z niego korzystać. Nie ma oznaczania tematów dla leniwych. Używamy tagu i koniec.


Bzdursky: wielbić nie musisz, ale wyciągnąć lekcję na przyszłość - jak najbardziej.
Ostatnio zmieniony śr 03 paź, 2012 przez SyLaR, łącznie zmieniany 5 razy.
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

A co z Leo czy strzelił po tym sobie w łeb ? ( napisali że podobno wersja pc będzie w 2013 wiec się naczekam )
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
andzia94
Posty: 6
Rejestracja: pn 28 lis, 2011
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Post autor: andzia94 »

Uwaga , SPOILER! Czytacie na własną odpowiedzialność , żeby nie było , że komuś psuję poznawanie fabuły :rad13:
Spoiler!
Monsters. I guess after this, there will be one less to worry about.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

A ja mam pytanie z innej beczki, dlaczego temat prologu, który wystąpił po raz pierwszy w serii został scalony do ogólnych jako "drobnostka" a temat finału gry, który posiada każda gra widnieje oddzielny? Jakaś wybiórczość ze względu na autorów czy upodobania indywidualne moderatorów?
Ostatnio zmieniony śr 03 paź, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

WESKER-DL pisze: temat finału gry, który posiada każda gra widnieje oddzielny? Jakaś wybiórczość ze względu na autorów?
Przecież RE5 też miał osobny temat na końcówkę i sobie istniał. Autor nie ma tu nic do rzeczy.
One man forced to seek REVENGE
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

WESKER-DL pisze:A ja mam pytanie z innej beczki, dlaczego temat prologu, który wystąpił po raz pierwszy w serii został scalony do ogólnych jako "drobnostka" a temat finału gry, który posiada każda gra widnieje oddzielny?
Odpowiedź jest prosta - będziemy dyskutować o zakończeniu tej części - jakie wątki zostały wyjaśnione, jakie pojawiły się nowe pytania itp. Prolog to tylko drobnostka, nad którą nie ma się co rozczulać (tam poznajemy tylko podstawy gry)/ A finał ? Zapewne będzie WIELKI, więc będzie o czym dyskutować, ale to gdzieś pod koniec tego tygodnia, jak większość (w tym Ja i Claire) ukończy grę.
Awatar użytkownika
Maha
Posty: 5
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2012
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Maha »

Wydaje mi się (mam nadzieję), że
Spoiler!
A druga sprawa to nawet przy końcowym filmiku
Spoiler!
Awatar użytkownika
Naleśnik
Posty: 128
Rejestracja: śr 14 mar, 2007
Lokalizacja: Craccoon City

Post autor: Naleśnik »

Skończyłem! Wow, ale długa i fajna gra. Moim zdaniem najsłabsza z tych nowych numerowanych Residentów, ale i tak świetnie się bawiłem. Fajnie że każda kampania miała swój finałowy filmik. Podobał mi się zwłaszcza finał Chrisa i Mullera. Jak chodzi o główny finał po skończeniu ostatniej kampanii to jestem rozczarowany.
Spoiler!
REfan
Posty: 234
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: REfan »

Spoiler!
Spoiler!
Spoiler!
Ukończyłem dzisiaj kampanię Ady i mimo tego że powinna Ona Mi wszystko wyjaśnić to nie do końca tak się stało... Nie wiem może jakiś niekumaty jestem i nie kojarzę faktów... W każdym razie byłbym wdzięczny za odpowiedzi na powyższe pytania... :)
Ostatnio zmieniony śr 10 paź, 2012 przez REfan, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

Mam podobnie jak kolega wyżej ale skoro nikt nie potrafi wytłumaczyć to znaczy że wszyscy nie wiedza o co chodzi w tej fabule.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Runii pisze:Mam podobnie jak kolega wyżej ale skoro nikt nie potrafi wytłumaczyć to znaczy że wszyscy nie wiedza o co chodzi w tej fabule.
Grę ukończyłem już dwa razy i zaczynam po raz trzeci :P. Fabuła szóstej części jest troszkę skomplikowana. Aby zrozumieć co się dzieje w RE6, trzeba ukończyć parę razy grę i przeczytać wszystkie dokumenty jakie zawarte są w grze.
REfan pisze:Ukończyłem dzisiaj kampanię Ady i mimo tego że powinna Ona Mi wszystko wyjaśnić to nie do końca tak się stało... Nie wiem może jakiś niekumaty jestem i nie kojarzę faktów... W każdym razie byłbym wdzięczny za odpowiedzi na powyższe pytania...
Już odpowiadam, aby poznać odpowiedź na pytanie nr. 1 odpowiem najpierw drugie:

2.
Spoiler!
1.
Spoiler!
3.
Spoiler!

Finał każdej kampanii jest bardzo emocjonujący, ale to właśnie finał kampanii Chris'a zrobił na mnie największe wrażenie i na pewien sposób mnie wzruszył :P.
Spoiler!
Zakończenie Ady
Spoiler!
Ostatnio zmieniony pn 29 paź, 2012 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Naleśnik
Posty: 128
Rejestracja: śr 14 mar, 2007
Lokalizacja: Craccoon City

Post autor: Naleśnik »

Bardzo fajnie wszystko wyjaśniłeś. Ja też z początku miałem problem z połapaniem się w fabule, ale poczytałem dokumenty w dziale z figurkami. Tam jest dużo ciekawych informacji. Podoba mi się główna historia w RE6, bo to takie pokręcone i brutalne lovestory :) Mi również bardzo się podobał ending Chrisa.
Spoiler!
Odnośnie zakończenia Ady to gdzie pojawia się info które podałeś w spojlerze? Bo chyba mi to umknęło.
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

To coś w kokonie to wg. na 100%
Spoiler!
LeonScott20
Posty: 9
Rejestracja: wt 09 paź, 2012
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Post autor: LeonScott20 »

Uff właśnie skończyłem kampanię Ady i muszę powiedzieć że jestem bardzo ciekaw jak będzie siódemka wyglądać. Bo ostatni filmik wskazuje na to że 7 powstanie.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Naleśnik pisze:Odnośnie zakończenia Ady to gdzie pojawia się info które podałeś w spojlerze? Bo chyba mi to umknęło.
To bardziej moje spekulacje ;), ale co do sekretnego zakończenia to prawda, bo po ukończeniu np. drugi raz kampanii Leona włączył Mi się ten filmik, a nie powinien. Zakończenie Ady to filmik, w którym
Spoiler!
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Co do zakończenia to właśnie dzisiaj miałem przyjemność je zobaczyć. Trochę zdumiewające dla mnie stało się to, że
Spoiler!
Generalnie jestem zadowolony, gra spełniła moje oczekiwania nawet pod tym względem.
Ostatnio zmieniony sob 03 lis, 2012 przez Bzduras, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

@Bzdursky - ja mam jednak wrażenie, że po prostu
Spoiler!
Zakończenie każdego scenariusza jest w najgorszym wypadku satysfakcjonujące, a zakończenie Chrisa jest dodatkowo poruszające
Spoiler!
No i widać, że będzie kontynuacja, z czego się cieszę - polubiłam nowe postaci wprowadzone w tej części, fabuła przypadła mi do gustu, więc z chęcią zapoznam się z kontynuacją - zwłaszcza jeśli chodzi o tak interesującą i jeszcze niewyeksploatowaną i mało znaną nam postać, jak Jake.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”