Resident Evil Net

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Resident Evil Net

Post autor: WESKER-DL »

Od wczoraj można już rejestrować się na stronie Residentevil.net za co już łącznie dostaniemy 42 tys. Punktów. Proces rejestracji jest szybki a posiadacze ipada lub innych mobilnych urządzeń mogą ikonkę sobie wyciągnąć i mieć przydatny skrót ;). W zakłdace "my page", możemy zmienić swoj awatar, tapetę oraz podstawowe informacje. Za nasze osiągnięcia jest dużo kontentu do odkrycia ;).

1. Wipe out the zombies
Od 14 do 20 października pierwszy event: zabij jak najwięcej zombie.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Nie wiem co mi się ubzdurało, ale myślałem, że RE.net to zawartość w grze. Jak w menu gry wchodzę w Leaderboards, czy swoje statsy, tak myślałem, że będzie tam opcja RE.net gdzie będę mógł wszystko zobaczyć na swoim koncie PSN. Okazuje się, że nic z tego. To zwykły, najzwyklejszy portal społecznościowy. Czyli znów rejestracja, znów hasła i inne bzdety. Podziękuję. :pff1:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No Statsy w grze a na RE.Net to dwie różne sprawy ale warto się zarejestrować Recoil, bo dostajesz za to i różne inne eventy dodatkowe punkty ;) a i social całkiem niezły. Bo tworzenie Dioram to raczej nie jest zbytnio zachęcające.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Mcinhammer
Posty: 17
Rejestracja: wt 18 wrz, 2012
Lokalizacja: Wadowice
Kontakt:

Post autor: Mcinhammer »

Ja na razie 2 "kostiumy" do mercenaries za te punkciki zakupiłem, ciekawe jak będą z czasem zachęcać do tego, żeby ludzie ciągle owe punkty zbierali. Mam nadzieję na wiele rzeczy do odblokowania będzie.
Ostatnio zmieniony sob 06 paź, 2012 przez Mcinhammer, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Skończyłem rejestrację i właśnie sprawdzam co oferuje serwis. Zapowiada się bardzo obiecująco. :rad13:
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Skończyłem rejestrację i właśnie sprawdzam co oferuje serwis. Zapowiada się nijak. Ot, kolejny portal społecznościowy.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Czyli jak warto się zarejestrować czy nie bardzo?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Rejestracja zajmuje chwilkę i polecam bo jakby nie patrzeć jest to dodatkowa opcja więc czemu nie skorzystać? ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Czy warto? Nie zaszkodzi, ale jak tego nie zrobisz to nic nie tracisz. Dostałem trochę punktów za rejestrację i pierwsze logowanie, ale nie wiem na co i po co :p
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Mcinhammer
Posty: 17
Rejestracja: wt 18 wrz, 2012
Lokalizacja: Wadowice
Kontakt:

Post autor: Mcinhammer »

Wszystko zależy od tego, czy w mercenaries chcesz biegać np Sherry w niebieskim, czy w czerwonym mundurku szkolnym. Na czerwony trzeba wydać punkciki zarobione w RE.net.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No narazie to początek bo stuff'u capcom obiecał sporo ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Proponuję zrobić listę z platformy PS3 i X360, która pozwoli dodać ludzi z forum do zakładki znajomych na Resident Evil.net. Co wy na to?
Ostatnio zmieniony ndz 07 paź, 2012 przez B@rt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

Wszystko fajnie ale strona nie posiada PL jak zawsze olali nas.Co tam ciekawego się znajduje na tej stronie że jest tutaj temat założony odnośnie jej ?
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Runii pisze:Co tam ciekawego się znajduje na tej stronie że jest tutaj temat założony odnośnie jej ?
Nic. Po prostu Capcom zrobił wokół tego szum, a że towarzyszy to to i związane jest z RE6 to i temat trzeba było założyć...
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Runii pisze:Wszystko fajnie ale strona nie posiada PL jak zawsze olali nas.Co tam ciekawego się znajduje na tej stronie że jest tutaj temat założony odnośnie jej ?
System oparty na statystykach, które możemy podejrzeć zarówno z telefonu / ipada jak i kompa. Dokładne statystyki gracza, jego progres oraz znajomych. System informuje również o wszystkich promocjach, o pobiciu Twojego wyniku we wszystkich trybach itd. Jest to dobry patent na jeszcze większe relacje pomiędzy fanami RE. Oprócz tego za różne rzeczy dostajemy punkty, za które możemy kupić choćby dodatkowe stroje (w przyszłościo wiele więcej bajerów). Kolejny konkretny aspekt to rozgrywane co jakiś czas zadania od Capcomu, najbliższe bo 14 września skupia sie na wybiciu jak największej ilości Zombie (oczywiście za nagrody). Możemy się jeszcze pobawić w tworzenie Dioram, akurat to mnie nie jara. Ja osobiście sobie sprawdzam co jest na RE.net systematycznie będąc chociażby w pracy ;)

Tutaj masz jeszcze przed premierowy zwiastun RE.NET

http://m.youtube.com/watch?v=dcbojSRwI8g

Dzięki temu gra szybko się nie wyekploatuje a wręcz będzie zaskakiwać czymś nowym więc jestem jak najbardziej za tym.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
SmoQ1988
Posty: 3
Rejestracja: ndz 07 paź, 2012
Lokalizacja: Wołomin

Event: Don't miss the bus!

Post autor: SmoQ1988 »

Witam,

jak zapewne wiecie na resiedentevil.net trwa właśnie event noszący nazwę Don't miss the bus!. Polega on na tym, aby przejść w jak najkrótszym czasie pierwszy czapter z kampanii Leona.

Z jakim najkrótszym czasem oraz na jakim poziomie trudności udaje się Wam ukończyć ten poziom?

pozdro

J.K.: Jest już temat o RE.net i nie potrzeba rozdrabniać się na osobne challenge.
Ostatnio zmieniony pn 29 paź, 2012 przez SmoQ1988, łącznie zmieniany 1 raz.
miloszja
Posty: 9
Rejestracja: pt 23 mar, 2012
Lokalizacja: Olszyn

Serwer RE.Net

Post autor: miloszja »

Dzisiaj próbowałem wejść do gry, ale zamiast "Połączenie zakończone sukcesem (?)", uśmiechnęło się do mnie"Serwery RE.net są niedostępne. Spróbuj Później". Wie ktoś czemu to się stało??

EDIT:
Coś chyba mi nie zatrybiło. Teraz nagle połączyłem się z graczem.

by Deus Ex: Jest już wątek o re.net. Nie czytasz Forum, następnym razem będzie ostrzeżenie. Scaliłem.
Ostatnio zmieniony pn 21 lip, 2014 przez miloszja, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Prosiłbym wszystkich którY posiadają re.net o wpisywanie swoich loginów :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: D4rk_Roxas »

D4rk_Roxas to mój nick. Prawie wszędzie taki mam, ewentualnie D4rk_Roxas96 albo bez "_". :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Mój to oczywiście NemesisUS.

Kto bierze się za bary z dzisiejszym online eventem w RE6? Trwa do 2 lutego.
Ostatnio zmieniony sob 31 sty, 2015 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”