Dyskusje ogólne

Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Dyskusje ogólne

Post autor: Chris93 »

Już jutro z samego rana wsiąknę do świata szóstej odsłony Resident Evil (nie mogę się doczekać :D ). W związku z czym apeluję do wszystkich userów którzy będą mieli okazję tak szybko zagrać jak Ja, aby w swoich wypowiedziach na temat:

- fabuły
- postaci
- elementów wszelakiego zaskoczenia
- ciekawostek i nawiązań do poprzednich RE


używali "tag spoiler" - nowości na naszym forum :P . Czemu ? Odpowiedź jest prosta, aby nie zepsuć zabawy innym userom naszego zacnego forum. Osobą które notorycznie będą o tym zapominać, bądź wypalą z jakimś bardzo ważnym elementem odnośnie fabuły - będą wyciągane konsekwencje w postaci upomnień, a nawet ostrzeżeń. Proszę o poważne potraktowanie tej prośby, a wszyscy będą zadowoleni ;) .
Ostatnio zmieniony ndz 14 paź, 2012 przez Chris93, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
valentine
Posty: 29
Rejestracja: pn 30 lip, 2012
Lokalizacja: Białystok

Post autor: valentine »

Hm, ja również dziś odbieram swojego Residenta, nie mogę się doczekać a czas mi się dłuży niemiłosiernie :D zaraz po zajęciach na uczelni, lecę odebrać a później GRAĆ :)
Awatar użytkownika
Avalar Raziel
Posty: 61
Rejestracja: śr 27 lip, 2011
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Avalar Raziel »

Jako iż tez dziś będę mógł cieszyć się RE6 zapraszam do co-op na XL (Avalar Raziel).
PS. Mic bardzo mile widziany.
Ostatnio zmieniony wt 02 paź, 2012 przez Avalar Raziel, łącznie zmieniany 1 raz.
Steam : AvalarRaziel
3DS : Sprzedany
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Resident Evil 6 EK na pokładzie ;) dobry kurier z DHL :P let's Begin

PS. Chris wszystkiego się ospoilerować nie da, bo nazwy tematów już sugerują spoilery, więc proszę uważać gdzie się wchodzi i na jaki temat :)

Recoil: Da się da. Po to wałkowałem MiGoo o ten tag i po to on poświęcał swój czas, żeby ten tag zainstalować, żeby łatwo i bezproblemowo ukrywać spoilery. Nie ma więc "Uważać gdzie się wchodzi" tylko "uważać, czego nie ukrywać" bo nieukryte spoilery BĘDĄ KARANE WARNEM! (tyczy się to nie tylko RE6 ale wszystkich działów na forum - również innhych gier czy filmów!)
Ostatnio zmieniony wt 02 paź, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Alucard
Posty: 144
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alucard »

Ja właśnie ruszam w miasto po moją kopię i jestem bardzo podekscytowany, nareszcie kolejny Resident Evil :).

(zapraszam do co-opa na PS3, Bansai_ )
Playstation Network: Bansai_
Xbox Gamertag: kagannpwnz
3DS Friend Code: 2105-9086-2899

Zapraszam do wspólnej gry.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Powstał już temat odnośnie ustawek w sieci więc zgodnie z waszą prośbą powyżej, dopisałem wasze PSN oraz GT ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Prolog

Post autor: WESKER-DL »

Po raz pierwszy w serii Capcom wymyślił prolog, w którym zapoznamy się ze
Spoiler!
. Na mnie osobiście początek gry zrobił pozytywne wrażenie, jest filmowo, dynamicznie z nutką dramatyzmu.

Sam początek przywołuje na myśl
Spoiler!
. A jak wam się podobało wejście do głównej gry? Coś was wkurzyło, zniechęciło czy może bardziej nastroiło na "główne danie"?


Salvin: Nie przesadzasz trochę z tymi tematami? Niedługo do każdej drobnostki będzie osobny wątek. Przenoszę do ogólnych.

Salvin, przejżyj tematy w innych częściach Residenta to dopiero zobaczysz gro tematów, które dotyczą "drobnostek"

Nie o to chodzi. Chodzi o to, że prolog to tylko wprowadzenie do gry, można o tym wspomnieć, ale czy potrzeba na to osobnego tematu? Nad czym się tu chcesz rozwodzić. A nawet jeśli to można swoje wrażenia odnośnie prologu opisać w innym bardzo dobrze nadającym się do tego temacie ;) .
Ostatnio zmieniony wt 02 paź, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 3 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Grałem już chwilę i mogę powiedzieć, że jest MOC :smiech3: . Oczywiście moje bardzo obszerne zdanie poznacie jak ukończę grę w całości (i już mówię, że będę się odwoływał do REvelations i RE4/5)
Awatar użytkownika
nowy118i
Posty: 30
Rejestracja: ndz 05 sie, 2012
Lokalizacja: Z niedaleka

Post autor: nowy118i »

Tak moc jest przyznaje, początek nie zrobił na mnie dużego wrażenia(podchodziłem dość sceptycznie do gry po tych wszystkich ocenach które zobaczyłem) ale im dalej w grę tym lepiej. Na pierwszy ogień poszła oczywiście kampania Leona i już w po
Spoiler!
zaczeła mi się mordka cieszyć, wrzeszczcie da się zginąć "przypadkiem",
Spoiler!
Jeszcze nawet pierwszego rozdziału Leon'a nie skończyłem bo coś często ginę, może wybierane najtrudniejszego poziomu jaki był dostępny na początku nie było najlepszym pomysłem :smiech7: .
Ostatnio zmieniony wt 02 paź, 2012 przez nowy118i, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

To całe preludium mnie mocno zaskoczyło. W domu załączyłem na chwilę scenariusz Sherry i ilość naboi mnie poraziła, pozytywnie rzecz jasna. U kumpla przyszedł czas na Leona i we dwóch grało mi świetnie, kilka razy nawet zginęliśmy :smiech4:. Stąd po ponad godzinie wciąż byliśmy w pierwszym chapterze, dla mnie bomba.
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

Jak wygląda system modernizacji broni ? bo słyszałem ze jest inny niż ten w RE5 :pff2:
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Jest podobny trochę, ale o niebo lepszy.
Jill Sandwich:)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Runii pisze:Jak wygląda system modernizacji broni ? bo słyszałem ze jest inny niż ten w RE5 :pff2:
Nie ma typowego upgrade'u poszczególnych broni a atuty, które dodajesz w stosowne sloty.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Allegrowicz, u którego zamówiłem RE6 dał ciała, więc dopiero dziś zakupiłem grę w Mediaku za 199. W ramach rekompensaty otrzymam artbook do Fallouta 3 i koszulkę Assassin's Creed Revelations ;D
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

Niestety nie tylko twój dał ciała ja swoja kopie dostane w przyszył tygodniu co jest śmieszne gdyż grę zakupiłem na aukcji we wtorek :pff2:
Awatar użytkownika
Kokonauta-PL
Posty: 15
Rejestracja: wt 26 sty, 2010
Lokalizacja: Stuttgart

Post autor: Kokonauta-PL »

Ja tam kupiłem gierke na miejscu w Saturnie za 59€ i sobie śmigam gra zrobiła na mnie dobre wrażenie choć myślałem ,że będzie jeszcze lepiej hmm ma ktoś ochotę na współpracę ;>?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Spodziewałem się wyniku 5 mln egzemplarzy na samym początku ale taki również jest zadowalający, cieszę się, że mogłem w tym uczestniczyć. Wszyscy, co stwierdzali, że gra się nie sprzeda ze względu na jakość byli w błędzie i dobrze :) bo gra zasługuje na taką sprzedaż oferując taką zawartość:

http://www.ppe.pl/news-18313-Capcom_chw ... a_RE6.html
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Jak ktoś tam słusznie zauważył w komentarzach:
To fajnie tylko że wysłane kopie do sklepów to nie jest ilość sprzedanych egzemplarzy, także nie wiem czym się crapcom cieszy.
Słuszna uwaga, na głównej nie chwalą się ilościami sprzedanymi, a wysłanymi do sklepów na sprzedaż. No ale z Move było tak samo jak Soniak sie przechwalał.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

O tym wiadomo już od dawna ;) Capcom się chwali ponieważ zapotrzebowanie i zamówienia były na taką ilość a to dobry wynik ;). Poczekamy jeszcze troszkę do ogólnych wyników i wtedy się porówna do poprzednich odsłon.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Jak podał Gamespot na facebookowym profilu, gra zeszła już w 4,5 mln egzemplarzy. Świetny wynik.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”