Dyskusje ogólne

Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Leon. KennedY pisze:80MP... Czyli ile to? Mogę normalnie w sklepie PS zakupić?
Zł 3,50 jedna mapa. Jak jest na PS to nie wiem.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Do poczytania ciekawe spojrzenie na RE6 z którym zgadzam się w całości. Od siebie dodam tylko :
Jeżeli Capcom zablokuje mi możliwość grania solo w kampanii Ady to sprzedam tą grę bardzo bardzo tanio.

Link do artykułu który obiecałem
http://polygamia.pl/blogi/tartaq/2012/1 ... l_6/1?bo=1
ダーク
Awatar użytkownika
Naleśnik
Posty: 128
Rejestracja: śr 14 mar, 2007
Lokalizacja: Craccoon City

Post autor: Naleśnik »

Rzeczywiście świetnie napisane, konkretne przykłady podane. To lubię. Tartaq fajnie opowiada o grach w Forumogadce. W polemikę z nim nie będę się wdawał. Dla mnie te wszystkie wady to drobnostka. Nie psuło mi to przyjemności obcowania z grą.
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

Czy wiadomo już coś na temat wydania RE6 na PC ? Jedne źródła mówią iż ma być to grudzień, jeszcze inne że styczeń...
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

http://gry.onet.pl/wiadomosci/nowa-zawa ... tykul.html

Dodatek na X-boxa dostępny od 18 grudnia. Predator zapowiada się ciekawie.

Tylko pytanie- co z PS3?
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Oglądałam trailer Predatora. Wydaje się być dużo ciekawszy niż agent hunt (czy jakoś tak). Prawdę mówiąc to agent był dodatkiem lipnym bo żaden potwór nie miał szans z głównymi bohaterami.
Na PS3 też będzie ale trochę później, przypuszczam, że jakiś m-c.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Ech, kurna, szkoda, że Capcom ograniczyło się do tych trybów na początek - zawartość do multi średnio mnie interesuje, dlatego pierwszego DLC nie zakupię, o.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

Agent hunt :-D prawie zwymiotowałem od biegania,jak wcieliłem się w psa.Tylko nim pokonałem głównego bohatera
Ogólnie słaby tryb.Parę razy można pograć, aby obejrzeć od drugiej strony jak to jest,ale na dłuższą metę odpada.
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

Co do trybu Agent Hunt, to już też gracze mają sposób na hakowanie wyników. Na PSN w tym trybie także pojawiły sie osiągnięcia 9999k. Żenada. Kiedy coś z tym zrobią?
Ostatnio zmieniony pt 07 gru, 2012 przez MysticscoR, łącznie zmieniany 1 raz.
All this blood shouldn't just be mine
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

MysticscoR pisze: Kiedy coś z tym zrobią?
Nic z tym nie zrobią bo Capcom nie chce się narażać graczom, to są moje domysły.
Niby grę kupiło wiele milionów graczy ale online gra niecały milion a w eventach bierze udział tylko kilkadziesiąt tysięcy osób.
W jednym z eventów polegającym na speedrunie liderem (do czasu ogłoszenia ostatecznych wyników) był gracz, który osiągnął czas na minusie ;)
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

Finka pisze:
MysticscoR pisze: Kiedy coś z tym zrobią?
Nic z tym nie zrobią bo Capcom nie chce się narażać graczom, to są moje domysły.
Tych graczy z tymi wynikami nie jest aż tak dużo, jak całej niezadowolonej uczciwej reszty. To raczej tym drugim mogą się narazić jeżeli nic z tym nie zrobią. Należe do czatu graczy Mercenaries na PSN. Tam jest mnóstwo graczy z czołówki światowej i bardzo często wyrażają swoje niezadowolenie. Nikt z nich nie zakupi DLC przez coś takiego. Wielu z nich wróciło ponownie do RE5
All this blood shouldn't just be mine
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

A ktoś się orientuje, czy po tej całej mega aktualizacji, będzie można dalej grać solo Adą, czy od razu zostanie nam narzucona gra w duecie?

W ogóle, to nie rozumiem po co Capcom ułatwia graczom zadanie i od samego początku da im postać Ady do dyspozycji?
MysticscoR pisze:MysticscoR napisał/a:
Kiedy coś z tym zrobią?


Nic z tym nie zrobią bo Capcom nie chce się narażać graczom, to są moje domysły.


Tych graczy z tymi wynikami nie jest aż tak dużo, jak całej niezadowolonej uczciwej reszty. To raczej tym drugim mogą się narazić jeżeli nic z tym nie zrobią. Należe do czatu graczy Mercenaries na PSN. Tam jest mnóstwo graczy z czołówki światowej i bardzo często wyrażają swoje niezadowolenie. Nikt z nich nie zakupi DLC przez coś takiego. Wielu z nich wróciło ponownie do RE5
Też jestem zdania, że powinni. Uczciwość przede wszystkim.
Ostatnio zmieniony sob 08 gru, 2012 przez Rodzislaw, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mari
Posty: 32
Rejestracja: śr 29 lut, 2012
Lokalizacja: ta pewność?

Post autor: Mari »

Na jakimś portalu przeczytałem, że kooperacja w kampanii Ady ma być tylko opcjonalna, na co bardzo liczę, ale tak naprawdę przekonamy się w dniu premiery tej aktualizacji.

Co do dostępności scenariusza Ady od początku, z fabularnego punktu widzenia rozgrywanie go przed ukończeniem trzech podstawowych jest bezsensowne, jednak wiele osób chce pograć panią w czerwieni dla samego klimatu i jej osoby :smiech6:, a nie fabuły, patch nie zmusza ich już do ogrywania wszystkich przygód od deski do deski(scenariusze są również na tyle różnorodne, że nie każdemu musi się wszystko podobać) aby cieszyć się dodatkową kampanią. Poza tym, czy aby na pewno jest to ułatwienie? Po prostu trzeba przejść grę żeby to odblokować, na najniższym poziomie nie jest to chyba trudne, bardziej nazwałbym ułatwieniem ze strony Capcomu to, że w kwestii SSF IV dodano na starcie postacie, na odblokowanie których trzeba było sobie zapracować w podstawce, dla wielu graczy naprawdę nie było to łatwe.
Ostatnio zmieniony sob 08 gru, 2012 przez Mari, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

O to właśnie chodzi,że nowi gracze dostaną podane wszystko na tacy,a tak potrzeba była odrobina wysiłku i czasu,aby otrzymać bonus w osobie Ady.

Zgadzam się z tym,że jak już tak będzie, to gra Adą w pierwszej kolejności mija się z celem,jeśli ktoś olewa totalnie fabułę.
Awatar użytkownika
Naleśnik
Posty: 128
Rejestracja: śr 14 mar, 2007
Lokalizacja: Craccoon City

Post autor: Naleśnik »

RE6 na PC pojawi się 22 marca 2013. Capcom podał dziś szczegóły dotyczące tej wersji.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=73484
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Jestem obecnie na dyżurze, jak ktoś może sprawdzić to niech spojrzy czy już jest nowy patch z trybem no hope, dodatkową postacią w scenariuszu Ady itd bo dostałem sms'a z taką nowiną ;). Kurde, znowu się wróci do tej świetnej części :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

Już to wszystko jest, choć nowy Agent w trybie The Mercenaries jest średniakiem jak dla mnie. Kampani jeszcze nie próbowałem, ale doszedł poziom wyższy niż pro, który ma być nie lada wyzwaniem i w którym punkty umiejętności liczą sie podwójnie
All this blood shouldn't just be mine
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Naleśnik pisze:RE6 na PC pojawi się 22 marca 2013. Capcom podał dziś szczegóły dotyczące tej wersji.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=73484

Po przeczytaniu opinii średnio mnie ta gra interesuje, ale przynajmniej nie szaleją z wymaganiami. Stoją na porządku dziennym więc może port będzie solidny.
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Dziwne że gra jest scalana ze Steamem, a nie z Gfwl. Prawdopodobnie poszli w stronę graczy, ale sami sobie odbierają zyski (GFWL ma znacznie mocniejsze zabezpieczenia antypirackie niż steam).

Odnośnie newsa na głównej stronie:
Nie trzeba podawać kart z serii Radeon, po prostu przyjmuje się odpowiadającą wydajnościowo kartę dla danego GeForce, z tym że pochodzącą od AMD ;).
Ostatnio zmieniony wt 18 gru, 2012 przez Oscark, łącznie zmieniany 2 razy.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

No i w końcu mogę po raz drugi odpalić RE6, czekałem zwłaszcza na opcje z kamerą i nie ma co różnica jest. Tylko jakoś tego trybu "NO Hope" nie widzę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”