Dyskusje ogólne

Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

A czy przybyły jakieś nowe trofea?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Nie wiem, ale nowy tryb zlokalizowany. Nie wiem jak mi umknął...
Awatar użytkownika
Mari
Posty: 32
Rejestracja: śr 29 lut, 2012
Lokalizacja: ta pewność?

Post autor: Mari »

Recoil - Sprawdzałem tylko pobieżnie, ale z tego co widzę to nowych pucharków brak, chyba, że są jakieś nowe ukryte, ale podejrzewam, że to te standardowe, których nie odblokowałem.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Wydaje mi się, że trofea dochodzą tylko wtedy kiedy ktoś kupi sobie nowy tryb. Zakupiłam Drapieżcę (Ustanak) i mam w sumie 65 osiągnięć. Prawdopodobnie przy zakupie wszystkich nowości będzie ich więcej.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Mari
Posty: 32
Rejestracja: śr 29 lut, 2012
Lokalizacja: ta pewność?

Post autor: Mari »

Mogli dać chociaż medal za przejście No Hope, mimo, że nie jestem psem na trofea, to myślę, że wielu by zadowolił ten fakt.
Ostatnio zmieniony wt 18 gru, 2012 przez Mari, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

To czy da firma trofea to już ich sprawa, w jednych tytułach dodają za free a za inne trzeba dopłacać, reguły na to mie ma ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Mikey
Posty: 96
Rejestracja: czw 15 gru, 2011
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Mikey »

Przyznam się bez bicia, że spodziewałem się czegoś lepszego po powrocie zombie.
Niestety wyszedł kolejny klon re 5 z innymi mapami i bossami a tak to wszystko się powtarza.
Resident powoli toczy się na dno, jakby wrócił system taki jak był w remak'u albo re0 to wtedy może byłaby ta gra coś warta.

Jedyne co mi sie podobało to to, że partner już nie kradnie ci amunicji :P
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Wtedy recenzenci narzekaliby, że gra jest już zbyt archaiczna i zarzuciliby Capcom, że za bardzo kombinują z powrotem do korzeni.

Mi w RE6 namniej podobał się design samych j'avo. Faktycznie, osoby odpowiedzialne za charatcer design przeciwników powinni się trochę bardziej wysilić. Tak więc wszelkiego rodzaju koniki polne z karabinami w łapach wyglądają nieco dziwnie. Mam nadzieję, że w przyszłości producenci zrezygnują z podobnych odmian wrogów.
Ostatnio zmieniony pt 21 gru, 2012 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Ok, pytanie: jak ustawić tę niby nową kamerę oddalona od postaci? Nie mogę tego badziewia w opcjach znaleźć...

@dół: Dzięki Bzduras ;)
Ostatnio zmieniony sob 29 gru, 2012 przez Recoil, łącznie zmieniany 1 raz.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Menu główne, Opcje, tam masz Kamera, na samym dole masz 3 opcje, ustawiasz na 15 i masz. Chociaż aż takiego szału nie ma to jednak gra się zdecydowanie wygodniej.
Obrazek
Bathin
Posty: 1
Rejestracja: śr 27 lut, 2013
Lokalizacja: Kwidzyn

Kilka pytań.

Post autor: Bathin »

Mam kilka pytań do bardziej ogarniętych w grze.
Przeglądając "akta", zauważyłem, że brakuje mi dwóch kreatur do zlikwidowania i tak:
Kto lub co znajduje się między Haosem a Zarodnikiem Carli i między nietoperzem a wężem.
Kolejna rzecz.
Czy oprócz 3 map w "najemnikach" odblokowujemy kolejne, czy już tylko kupujemy ?
W "tytuł" zauważyłem coś takiego - "ukończ 5 etapów najemników", a jak rozumiem etap to mapa ?
I ostatnia rzecz:
To samo, "tytuł" - "zbieracz figurek", mam 64/78, tylko że w "kolekcje" jest 40 slotów z figurkami, skąd wzięło się te 78 do zdobycia ?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pzdr

Recoil: Serio? Potrzebny jest do tego nowy temat o nic nie mówiącej nazwie?

Ps. Jedyna aktywna osoba na forum to admin ?
Ostatnio zmieniony śr 27 lut, 2013 przez Bathin, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Co do najemników to w tym momencie są trzy dostępne w raz z postępem gry i trzy do kupienia.
Mi w RE6 namniej podobał się design samych j'avo. Faktycznie, osoby odpowiedzialne za charatcer design przeciwników powinni się trochę bardziej wysilić. Tak więc wszelkiego rodzaju koniki polne z karabinami w łapach wyglądają nieco dziwnie. Mam nadzieję, że w przyszłości producenci zrezygnują z podobnych odmian wrogów.
Stworków jest tak dużo, że każdy spokojnie powinien sobie znaleźć ulubieńców :rad12:
dragon0
Posty: 10
Rejestracja: pn 27 wrz, 2010
Lokalizacja: Raccon

Post autor: dragon0 »

Witam mam pytanko odnośnie Resident Evil 6 na pc.
A mianowicie czy gra pójdzie mi na takim laptopie I core 3 2,27 Ghz 3 gb ramu grafika ATI RADEON 5470HD 1 GB wszystko na DDR3 Windows 7 home premium 64 bity jak myslicie bedzie gra chodzila plynnie?

Bzdursky: benchmark Capcomu jest udostępniony po to, żeby nie zadawać takich pytań - zwłaszcza w wątku, który nie jest przeznaczony do takich rozmów.
Ostatnio zmieniony wt 19 mar, 2013 przez dragon0, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BSAA HUNTER
Posty: 19
Rejestracja: pt 24 lut, 2012
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: BSAA HUNTER »

Problem z resident evil 6 pc jak wlaczam czarny ekran dlugo wczytuje bez zadnych filmikow pozniej moge tylko wejsc w konfiguracje grafiki ktos pomoze.
Gralem: resident evil remake/0/1/2/4/5/6/code veronica/operation raccoon city/dead aim. Chcialbym zagrac : Revelations/ The Umbrella Chronicles/The Darkside Chronicles/Directors cut/ Gun Survivor 1/2/Gaiden.
Awatar użytkownika
Komura
Posty: 65
Rejestracja: pn 21 kwie, 2008
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Komura »

BSAA HUNTER pisze:Problem z resident evil 6 pc jak wlaczam czarny ekran dlugo wczytuje bez zadnych filmikow pozniej moge tylko wejsc w konfiguracje grafiki ktos pomoze.
Sprawa jest prosta. :D Jak masz ekran tytułowy ("naciśnij dowolny klawisz"), naciskasz cokolwiek i potem dwa razy z rzędu potwierdzasz wybór (2x enter).
"It's up to us to take out Umbrella...!"
Steam: Komurka696
PSN: Komurka696_PL
Awatar użytkownika
BSAA HUNTER
Posty: 19
Rejestracja: pt 24 lut, 2012
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: BSAA HUNTER »

Od razu po uruchomieniu
gry na Steam wyskakuje mi bez przerwy opcje
ustawiania grafiki następnie ustawienie jasnośc bez samouczka

Recoil: OK, ostatni raz proszę o interpunkcję. Nie chce mi się za każdym razem rozszyfrowywać treści zawartej w tym potoku wyrazów.
Ostatnio zmieniony sob 23 mar, 2013 przez BSAA HUNTER, łącznie zmieniany 1 raz.
Gralem: resident evil remake/0/1/2/4/5/6/code veronica/operation raccoon city/dead aim. Chcialbym zagrac : Revelations/ The Umbrella Chronicles/The Darkside Chronicles/Directors cut/ Gun Survivor 1/2/Gaiden.
Juri
Posty: 4
Rejestracja: ndz 27 sty, 2013
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Juri »

Cóż na PC aktualnie trza czekać na HD Texture Pack zrobiony przez modderów albo przez twórców bo aktualnie gra jest raczej nie grywalna, a jak już się gra to z obrzydzeniem imho ..... Siedzę sobie w pokoiku tam gdzie helena i leon na początku gry i się nie moge nadziwić jak mogą być tak słabe tekstury w 2013 roku, z całym szacunkiem, ale RE4 miał podobną jakość tekstur, jedynie postacie wyglądają w MIARĘ OK.
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

BSAA HUNTER pisze:Problem z resident evil 6 pc jak wlaczam czarny ekran dlugo wczytuje bez zadnych filmikow pozniej moge tylko wejsc w konfiguracje grafiki ktos pomoze.
Nowe sterowniki od grafiki załatwią sprawę, ale muszą być w miarę nowe (np. z grudnia 2012). Zainstalowanie takowych rozwiązało ten problem u mnie.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
Komura
Posty: 65
Rejestracja: pn 21 kwie, 2008
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Komura »

BSAA HUNTER pisze:Od razu po uruchomieniu
gry na Steam wyskakuje mi bez przerwy opcje
ustawiania grafiki następnie ustawienie jasnośc bez samouczka
Trochę wyprowadziłeś mnie z toku myślenia, bo już sam nie wiem jak Ci się gra włącza tak naprawdę.

Jeśli dobrze rozumuję, to od razu po włączeniu gry (pomijając już loga Capcom i tym podobnych) włącza Ci się jedyna dostępna opcja, czyli konfiguracja grafiki. Po ustawieniu sobie wszystkiego, tak jak Ci pasuje, wchodzisz w dowolną opcję (np. ustawienia jasności) i naciskasz enter. Możesz też naciskać "na pałę" kilkukrotnie enter i też powinno zaskoczyć. :D Już ktoś się pytał mnie o ten problem na Steamie i w tamtej osoby przypadku - pomogło. W każdym bądź razie, trochę dziwnie to Capcom wykombinował, że tyle osób ma z tym problemy.
Ostatnio zmieniony czw 28 mar, 2013 przez Komura, łącznie zmieniany 1 raz.
"It's up to us to take out Umbrella...!"
Steam: Komurka696
PSN: Komurka696_PL
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

Jak zmieniać ustawienia kamery w wersji PC ? Gdyż w najemnikach połowę ekranu zajmują mi plecy bohatera i nic nie widać...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”