DLC

Awatar użytkownika
Mari
Posty: 32
Rejestracja: śr 29 lut, 2012
Lokalizacja: ta pewność?

DLC

Post autor: Mari »

Zebrał już ktoś wszystkie emblematy? Może notatki wyjaśniają nieco z tego sekretnego zakończenia. Cieszę się, że to właśnie tę postać ujrzałem na tym filmiku, polubiłem ją i mam nadzieję, że faktycznie jest to info dotyczące części siódmej. Sprzedaż RE6 stoi na wysokim poziomie i mam przeczucie, że owe zakończenie może być zwiastunem DLC, ale obym się mylił, wolałbym żeby była to duża rzecz, niż przygoda na pare chwil, chyba, że będzie trzymała poziom jaki prezentują kampanie w podstawce, to już inna gadka. :rad13:

Bzdursky: posty wydzielone z tego tematu.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Mari, łącznie zmieniany 3 razy.
LeonScott20
Posty: 9
Rejestracja: wt 09 paź, 2012
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Post autor: LeonScott20 »

Masz rację to może być również zapowiedź jakiegos DLC z tą postacią;) Osobiście wolałbym mimo wszystko pełnoprawną część 7. Ale czekać teraz kolejne 3 lata minimum?:(
Awatar użytkownika
Mari
Posty: 32
Rejestracja: śr 29 lut, 2012
Lokalizacja: ta pewność?

Post autor: Mari »

Fakt, trzy lata to szmat czasu, jednak zakończenie naprawdę pozytywnie nastraja, wolałbym żeby obróciło się ono w coś dużego, świetnego jakościowo, długiego, zamiast w bubel będący przynętą na nasze pieniądze. Jak już napisałem, jeżeli natomiast twórcy mają zamiar zrobić z tego DLC, przykładając się przy tym do rozwinięcia tego zakończenia, jak przyłożyli się do każdej z kampanii w szóstce, to nie mam nic przeciwko. :rad13:
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Gdyby poszli drogą stworzenia zupełnie nowej kampanii to musiałbym chyba najpierw pójść spać, żeby mi się to przyśniło... Ale liczę, że może w jakimś pakiecie osobnych misji można opracować coś sensownego, wszak fabuła pozwala na takie zagrania i w każdej z dotychczasowych historii jest miejsce na "coś jeszcze". Mam taką cichą nadzieję, że nie będę się śmiał w przyszłości z tego posta - Capcom wszystko potrafi, ta firma jest nieprzewidywalna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mari
Posty: 32
Rejestracja: śr 29 lut, 2012
Lokalizacja: ta pewność?

Post autor: Mari »

Również bardziej wypatrywałbym jakiegoś pakietu misji, drobnego scenariusza, niż pełnoprawnej kampanii, napisałem to raczej w humorystycznym znaczeniu, chociaż dopóki kampania Ady nie została ogłoszona jako składnik gry właściwej, każdemu kojarzyła się ona z DLC, więc któż to wie, może Capcom będzie tym razem aż tak hojny i popieści fanów nową kampanią? Tak jak mówisz Bzdursky, ta firma jest po prostu nieprzewidywalna. Martwi mnie jeszcze właśnie to, że w każdej kampanii można przypiąć coś więcej, Capcom pokazało najnowszym Residentem, że można sprzedać grę kompletną i bogatą w zawartość, nie tnąc jej na kilka mniejszych części, fabuła jest zrozumiała i nie potrzeba chyba dodatkowych wyjaśnień w postaci kolejnych scenariuszy czy uzupełnień obecnych, mam nadzieję, że nie zepsują sobie wizerunku takimi zagraniami.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Zagrałam sobie w dodatek Drapieżca. Niestety, tak jak domyślałam się, przy sześciu graczach nie będzie łatwo ich zebrać to raz a dwa to istnieje ryzyko, że któryś z graczy po prostu opuści grę. Właśnie tak się stało. Robiliśmy piąte kółko i jeden z graczy opuścił grę odbierając tym samym dorobek innym graczom.

Ten tryb polega na tym, że zbiera się sześciu ludzi i każdy przez jedną rundę jest Ustanakiem a w pięciu pozostałych - postacią, którą wybrał. Żeby otrzymać punkty trzeba zabić Ustanaka lub zadać mu obrażenia. Grając Ustanakiem, punktowane jest każde wyeliminowanie pozostałych graczy.

EDIT

Małe sprostowanie - hostujący może ustawić ilość graczy od 2 do 6.
Ostatnio zmieniony śr 19 gru, 2012 przez Finka, łącznie zmieniany 1 raz.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Rodzislaw
Posty: 73
Rejestracja: pt 25 lis, 2011
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Rodzislaw »

Dla mnie pakiet dodatków na PS3 jest w tym momencie tak daremny, że nic mnie skłania by ponownie zagrać w kampanię-ani partner Ady, ani ten tryb no hope. Czekam na więcej :)

Aż żal, że na razie jestem uziemiony.

[ Dodano: 03 Mar 2013 19:33 ]
Pojawiły się już jakieś nowe dodatki na PS3 ?
Ostatnio zmieniony pn 04 mar, 2013 przez Rodzislaw, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”