Resident Evil 6 PC - info

Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Dzięki wielkie Komura za wyczerpującą odpowiedź. Jak widzę, w Empiku też gra jest w takiej cenie: http://www.empik.com/resident-evil-6-pc ... ltimedia-p
Czyli tak jak pisałeś, na Steamie jest drożej przez RE 5 i artbooki i OST. Jeszcze raz dziękuję za pomoc :)
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Polken
Posty: 56
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Polken »

Yyy, tryb 'predator" znajduje się na PCtowej wersji? Jeśli tak to pod jaką nazwą?
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Pewnie że się znajduje, ale po prostu jeszcze nie wydano go na PC. Jedynie tryb Onslaught (Szturm) jest na chwilę obecną dostępny
Ostatnio zmieniony pt 29 mar, 2013 przez Oscark, łącznie zmieniany 1 raz.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Polken
Posty: 56
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Polken »

Oscark pisze:Pewnie że się znajduje, ale po prostu jeszcze nie wydano go na PC. Jedynie tryb Onslaught (Szturm) jest na chwilę obecną dostępny
Właśnie coś mi tu nie pasowało.. :D
Dzięki za szybką odpowiedź.
Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Post autor: kal3jdoskop »

Szukałem odpowiedniego tematu do napisania tego, mam nadzieję że chociaż jako-tako trafiłem :P

Jeśli ktoś jeszcze nie kupił (a ma chętkę) na Resident Evil VI i/lub Resident Evil: Revelations, to ma teraz dobrą okazję ku temu - w ramach zimobrania na Muve Digital można nabyć szóstkę za 28 zł, a Revelations za 20 zł (obie w wersji Steamowej).

Teraz to trochę żałuję, że się pośpieszyłem i kupiłem Revelations w cdp-owej promocji, niby tylko 5 złotych różnicy, ale wystarczało te kilka dni poczekać :pff2:
Ostatnio zmieniony sob 07 gru, 2013 przez kal3jdoskop, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”