[Pomoc] Problem z przejściem gry

Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Leon. KennedY pisze:Co do RE4 to zaliczyłem wersje PC i nie przypominam sobie jakiś wpadek utrudniających granie.
O ile pamiętam w przypadku RE4 chodziło bardziej o ewidentną brzydotę portu na PC ;)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Jakby ktoś miewał jeszcze problem z
Spoiler!
to może (tak jak w moim przypadku) przeniesienie się z ekranu komputera, na ekran TV pomoże. Gdy zacząłem grać na tv, problem zniknął. Nie miałem też problemów z windą (który również występuje w kampani Leona). Także, łapcie za swoje hdmi i do dzieła ;)
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Polken
Posty: 56
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Polken »

yyy, wczoraj wyszedł patch naprawiający bugi.

BUG FIXES
- Fixed cutscene issues with endless loading
- Fixed issues with playable character dying after cutscenes
- Fixed subtitle display problems during split-screen play
- Fixed voice chat volume problems
- Fixed issue with monitor display frequency being reset for each game

Ja tam większych problemów z działaniem gdy nie miałem, więc nie wiem czy rzeczywiście to poprawili.


Edit@
Wie ktoś jak zrobić osiągnięcie
"Kaskader
Pokonaj 20 przeciwników szybkim strzałem z hydry."?
Ostatnio zmieniony pt 29 mar, 2013 przez Polken, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Grając Heleną (tylko ona ma shotguna Hydrę) musisz zabić 20 przeciwników szybkim strzałem (L1+R1, LT+RT, lub w wersji PC <nie znam klawiszologii> celowanie i strzelanie na raz)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
TesseracT
Posty: 9
Rejestracja: śr 12 lis, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Jak pilotować samolot Leonem na PC?

Post autor: TesseracT »

Chwilowo doszedłem do wniosku, że Leon to jakiś przygłup - w co nie wsiądzie to skasuje. A latanie samolotem sprowadza się do klikania <- i -> po 2 razy po czym widzimy jak nam się kasuje o tafle wody, ładny widok, ale przy 10 podejściu przestaje oko cieszyć ...

Help please ;)

Bzdursky: przesunięte do odpowiedniego tematu, nie ma potrzeby zakładania nowego do takich spraw.
Ostatnio zmieniony śr 10 kwie, 2013 przez TesseracT, łącznie zmieniany 1 raz.
krzys837
Posty: 62
Rejestracja: pn 24 gru, 2012
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: krzys837 »

Babka czy kto tam ci przecież przez telefon mówi co masz robić. To nie takie trudne.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Poza tym trzeba rozglądać sie po kabinie, zupełnie jak podczas próby odpalenia samochodu w pierwszym chapterze. Nie wszystko jest od razu podane na tacy. Klikanie w lewo i w prawo jest zapewne po to by rozejrzeć sie po kabinie ;)
Ostatnio zmieniony śr 10 kwie, 2013 przez Maestro, łącznie zmieniany 1 raz.
TesseracT
Posty: 9
Rejestracja: śr 12 lis, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TesseracT »

To co trzeba klikać? Bo pojawiają się tylko strzałki prawo-lewo i nic po za tym. Jak się je klika w kółko to zawsze dochodzi do rozbicia samolotu. Jeszcze trochę i pomyślę, że zbugowaną wersję mam... To samo mam teraz w części z Jake'a, żeby było śmieszniej na samym początku... Muszę uciekać przed krzyżówką Edwarda nożycorękiego z Hanibalem i wygląda to następująco. Trzymam S, perfekcyjnie przeskakuje przez przeszkodę po czym zawsze mnie łapie. Mówię sobie może coś źle robię, odpalam na youtube tutorial i gość tam gra robi dokładnie to samo co ja, tyle że jemu udaje się uciec, a mnie zawsze wypatrasza zaraz za murkiem :/

Ps. Może ktoś z was chciałby pograć w co-op'ie, ale TS obowiązkowy ;)
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Pamiętasz jak odpalałeś samochód? Najpierw trzeba było sie rozejrzeć, a potem wcisnąć przycisk, tutaj jest dokładnie to samo, Hunnigan mówi co masz robić, wtedy rozglądaj sie po kabinie, aż pojawi sie (całej, nie tylko lewo i prawo, powinna też być góra itp.) przycisk co robić dalej. A z Ustanakiem to nie takie proste, bo możliwe że faktycznie masz jakiś błąd w grze - jak wiadomo, wersja PC jeszcze nie została tak dopracowana, wnosząc po ilości problemów opisywanych przez graczy.
pzm
Posty: 9
Rejestracja: sob 10 mar, 2012
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pzm »

No i jest pierwszy poważny błąd w Resident Evil 6 na PC, w grze Chrisem w czasie pościgu za Adą(Carla) w momencie kiedy Chris przejmuje kierownice nie można dogonić Ady,jeśli nie pojawi się jakiś patch to gra jest nie do ukończenia ;/

Recoil: a dział dotyczący RE1,5 jest odpowiedznim miejscem do podzielenia się tym...
Bzdursky: i właśnie dlatego przeniosłem posta tutaj, zing!

[ Dodano: 11 Kwi 2013 12:22 ]
Problem rozwiązany,jak będziecie grać na PC w szóstą część to podczas pościgu samochodem za Adą nie należy po prostu używać pada,grajcie na klawiaturze i będzie wszystko okey...
Ostatnio zmieniony czw 11 kwie, 2013 przez pzm, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

Podczas pościgu za Adą wystarczy używać dopalacza (w przypadku wersji PC to spacja), bo bez niego szybko wam ucieknie. A co do samolotu, to wystarczy rozglądać się tak długo, aż nie pokaże się odpowiednie QTE. I nie tylko w lewo i w prawo ale także w górę i w dół.
pzm
Posty: 9
Rejestracja: sob 10 mar, 2012
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pzm »

Tutaj macie link do Updated 1.03 naprawia on wszelkie błędy http://replik.pl/fg/__-7rnby0c/
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

[Pomoc] Problem z przejściem gry.

Post autor: Szakal »

Mam głupie pytanie. Jak się w tej części używa roślinek... :P. Wiem jak użyć spreyu, ale kiedy daje F (gram na PC), żeby użyć przedmiotu to nie ma tam roślinek. W oknie ekwipunku przy roślince mam tylko opcję włóż, a kiedy to robię roślinka znika.
Ostatnio zmieniony wt 18 cze, 2013 przez Szakal, łącznie zmieniany 4 razy.
Złe oko moderacji czuwa.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Roślinka, owszem, znika z inventory, ale zostaje dodana jako "tabletka" do inventory podręcznego, i wtedy możesz ją użyć w trakcie gry bez wchodzenia do inventory, jednym przyciskiem, a że grasz na PC, to pojęcia nie mam jaki to może być. Na Twoim ekranie gry powinna pojawić się gdzieś w okolicach paska (a konkretniej kwadracików :P ) zdrowia mała cyferka oznajmująca ile masz tych "tabletek". ;)

I, moim zdaniem, lepiej mieszaj roślinki, z jednej zielonej masz jedną tabletką, z dwóch trzy, a z trzech roślinek (lub zielonej i czerwonej) wychodzi 6 pigułek :)
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Scenariusz Ady: zagadka z wisielcami w podziemiach cmentarza. Przydałaby się mała wskazówka ;D ...
Ostatnio zmieniony ndz 23 cze, 2013 przez Szakal, łącznie zmieniany 1 raz.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Musisz tak przesunąć postument żeby wisielec spadł na dźwignię.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Da się jakoś rozpocząć kampanię od zera, bez wszystkich broni jakie zdobyłem wcześniej?
Złe oko moderacji czuwa.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Po zakończeniu kampanii jest opcja rozpoczęcia nowej, i gra "pyta" czy zostawić zdobyty ekwipunek. Ewentualnie możesz sobie wybierać chaptery w psozczegolnych kampaniach i dostosowywać do nich poziom trudności, a i tak będzie Ci zaliczać je do progresu gry.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Dzieks :D. Kampanię Chrisa miałem nie ukończoną, dlatego gdy rozpocząłem ją od nowa miałem ekwipunek który miałem na jej końcu :rad10: .
Ostatnio zmieniony pt 05 lip, 2013 przez Szakal, łącznie zmieniany 1 raz.
Złe oko moderacji czuwa.
Wacek1988
Posty: 53
Rejestracja: ndz 01 sty, 2017
Lokalizacja: Nowa Ruda - Słupiec

Post autor: Wacek1988 »

Witam chciał bym prosić o pomoc,a mianowicie grając Jake'm w jakini gdzie otwiera się te drzwi kółkami,a za ostatnimi jest maszyna wiertnicza do pokonania ustanaka,to odkręcam te drzwi i wciskam kółko na padzie,a i tak Sherry mi ginie za każdym razem.
Czy ktoś wie o co chodzi ??? Gram na poziomier stary wyga.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”