Resident Evil 6 PC Pad PS1

Milten
Posty: 7
Rejestracja: czw 26 lut, 2009
Lokalizacja: MG CIty

Resident Evil 6 PC Pad PS1

Post autor: Milten »

Witam!
Mam problem z padem od PS1 w grze. Wszystko działa jak należy oprócz prawego analogu a konkretnie ruchu góra-dół, nie wiem czy to wina pada czy gry ale wydaje mi się że tego drugiego. Jeśli wie ktoś jak to zrobić był bym wdzięczny za pomoc!
Ostatnio zmieniony ndz 24 mar, 2013 przez Milten, łącznie zmieniany 1 raz.
Polken
Posty: 56
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Polken »

Opcje>Zmień ustawienia kamery>ustaw schemat ruchu kamery podczas sprintu>popraw ukierunkowanie w pionie i poziomie

Zobacz czy działa.
Milten
Posty: 7
Rejestracja: czw 26 lut, 2009
Lokalizacja: MG CIty

Post autor: Milten »

Nie wiem czy chodziło ci o o odwróceniem osi OY czy o coś innego ,ale nie pomogło.
samaran
Posty: 1
Rejestracja: pt 15 mar, 2013
Lokalizacja: Łódź

Post autor: samaran »

Witam. Mam dokładnie ten sam problem lecz z padem od PS3. Standardowo ustawienia są na chodzenie D-Padachcę zmienićna analogi lewy nachodzenie a prawy na kamerę. Niestety w ustawieniach jak wybieram zmianę i używam odpowiedniego przycisku, analogu to nic się nie dzieje i blokuje mi jaki kolwiek ruch w menu. Poprostu nie można wyjść z ustawień. Przełączenie na klawiature też nic nie pomaga. Tak jak by się gra zawiesiła.
Bądź sobą, a będziesz ceniony
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: D4rk_Roxas »

Analogi będą działać jeżeli użyjesz: xinputemu 3.1. Wystarczy wkopiować odpowiednie pliki do folderu z grą i normalnie śmiga. Mój kumpel tak zrobił i normalnie gra na padzie od ps2. :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”