Problem z połączeniem

Awatar użytkownika
Zilla
Posty: 43
Rejestracja: sob 16 sty, 2010
Lokalizacja: jestem?

Problem z połączeniem

Post autor: Zilla »

Witajcie.

-Mam problem z Resident Evil 6 a mianowicie chcę się połączyć z kolegą ale za cholerę nie mogę. On próbuje do mnie, ja do niego, przez 'szybką grę' i nic. Po prostu się nie da, obaj możemy się połączyć z każdą, losową osobą przez SG ale tak to nie możemy. Szperałem w swoim routerze, otworzyłem te DMZ, portów nie odblokuje bo nie znam zwyczajnie do RE6. Kończą mi się pomysły. Pomoglibyście coś? Jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Nie wiem czy twój problem rozwiązany, ja próbowałem ostatnio połączyć się z kolega, odstałem zapro ale nie mogłem go zaakceptować, otworzyłem zakładka steam [shoft+tab] na strzałkę kliknąwszy rozwinąłem okienko opcji i klinołem dołącz do gry
Wsio śmigało
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Kiwi0033
Posty: 2
Rejestracja: pn 15 kwie, 2013
Lokalizacja: Łomianki

Post autor: Kiwi0033 »

Witam,

Również od kilku dni mam problem z połączeniem sie do gry w coopie. Przeszedłem z bratem kampanie Leona, jestem w połowie kampani Chrisa i zonk, gra nie chce mnie połączyć ani z bratem, ani nie chce wyszukać jakiejkolwiek losowej gry z kimkolwiek. Coś się zepsuło, nie mam pojęcia co, mozliwe, że po tym nowym patchu coś się u mnie zwaliło :/ Zapora, antywir, powyłączełem, zero efektów. Najdziwniejsze ejst to, że przecież przegrałem już sporą liczbę godzin i problem pojawił się nagle :/
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Z co-opem są duże problemy. Gram tylko w mercenaries i rzadko kiedy jest ktoś chętny do gry (może raz na dwa-trzy dni) a jak już ktoś wejdzie do gry to łączenie trwa długo i często jest komunikat, że nie można się połączyć.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Największe problemy ze znalezieniem gier w Mercenaries są na platformie PS3 oraz PC. Choć ustawki nawet wychodzą, ale czasem też lubi wyskoczyć komunikat "utracono połączenie z drugim graczem" i koniec imprezy. Gra online dobrze wychodzi na konsoli X360, bo tam problemów nie miałem. Niestety, ale trzeba dużo cierpliwości lub naiwności, że Capcom zrobi jakiś patch.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Umm, gram w Merce na PS3 dosyć sporo, co prawda zazwyczaj z jedną osobą, ale komunikaty o utracie połącznie zdarzają się raz na 20 gier, i to prędzej przez sprawkę slabego połączenia internetu, niż wewnętrznych błędów w grze. Z wyszukiwaniem też zazwyczaj nie miałem problemów, chociaż ostatnio nie probowałem grac z losowymi osobami, więc nie wiem jednozancznie jak to teraz wygląda, aczkolwiek na PS3 problemy z graniem online sa raczej znikome, Bart ;)
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Największym rozczarowaniem jest, że nie ma chętnych do gry w mercenaries w co ja nie wierzę bo jest to ulubiony tryb wielu graczy. Takich problemów nie było na GFW z RE5 i, tak jak B@rt wspomniał, nie ma ich na XBOX 360. Tak więc albo jest to wina Steam`a albo Capcomu. Jeżeli ktoś lubi grać tylko co-opa to mu współczuję.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Maestro pisze:...aczkolwiek na PS3 problemy z graniem online sa raczej znikome, Bart ;)
Musisz pamiętać o jednej rzeczy, PSN jest podzielony na regiony, tak samo jak Steam. Struktura XBL nie ma takiego problemu, dlatego ilość dostępnych gier przebija PS3 i PC. Rzecz jasna, każda platforma ma swoje plusy i minusy.
Ostatnio zmieniony wt 16 kwie, 2013 przez B@rt, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiwi0033
Posty: 2
Rejestracja: pn 15 kwie, 2013
Lokalizacja: Łomianki

Post autor: Kiwi0033 »

Problemy z połączeniem w kampanii skończyły się po reinstalacji gry, teraz śmiga wszystko w porządku :)
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

B@rt pisze:
Maestro pisze:(...)
Musisz pamiętać o jednej rzeczy, PSN jest podzielony na regiony, tak samo jak Steam. Struktura XBL nie ma takiego problemu, dlatego ilość dostępnych gier przebija PS3 i PC. Rzecz jasna, każda platforma ma swoje plusy i minusy.
Nawet jeśli, to zaskoczę Cię, z ręką na sercu mówię, że z Europejczykami gram rzadko, głównie jest to osoba z Australii, a czasem w Versusie dołącza tez "znajomy" Amerykanin, więc chyba akurat regiony nie mają aż tak znaczenia. No chyba, że Polska i UK należą do dwóch oddzielnych regionów, w co wątpie, aczkolwiek jest taka możliwość. Odnośnie gry z Japończykami w RE6 sie nie wypowiem, bo chyba mi sie jeszcze nie zdarzyło (bardzo często z wrodzonej ciekawości sprawdzam profil osoby z którą grałem, bo dowiedziec się w jakich językach mówi itp. ;) )
pzm
Posty: 9
Rejestracja: sob 10 mar, 2012
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pzm »

Mam pytanie czy aby móc zagrać w multi trzeba mieć orginał?
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Nie, nie trzeba. Nawet nie trzeba instalować gry. Wystarczy ściągnąć obrazek z logiem RE 6.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
pzm
Posty: 9
Rejestracja: sob 10 mar, 2012
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pzm »

Kopia ściągnięta z netu nie wystarczy?

Necraria: A warna chcesz? Przeczytaj jeszcze raz post Slayera, to może uda się wyciągnąć z niego odpowiednie wnioski. Masz już jednego warna za piractwo, ale widać to mało :roll:

[ Dodano: 22 Kwi 2013 20:57 ]
A ty zrozum że to jest tylko pytanie a nie propagowanie tzw. piractwa więc się odpierdol :smiech5: mam same kopie gier nie kupuje orginałów wogóle i nie tylko ja tak robie ale i 90% ludzi,ci którzy wydaja pieniądze na orginalny produkt sa w mniejszości więc nie pyskuj mi tutaj :smiech1: możesz dawać bany i warny mam trzy profile na tym forum i w każdej chwili mogę założyć kolejny chocby z takiej bramki jak HIDEMYASS buahahahahaha właśnie ściągam sobie dwie nowe gry bździochu :rad5:

by Deus Ex: Sio!
Ostatnio zmieniony pn 22 kwie, 2013 przez pzm, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”