Muzyka w Resident Evil 6

Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Muzyka w Resident Evil 6

Post autor: Slayer »

Hej. Okazało się, że WDL w swoim monopolu na najnowsze tematy do najnowszych Residentów, pominął kwestię związaną z muzyką w "Szóstce".

No to jak, macie jakieś ulubione kawałki z Resident Evil 6? Może uważacie, że tym razem OST ssie i jest fu i ble?

Całej gry jeszcze nie przeszedłem, ale już wiem, że moim #1 w Szóstej odsłonie Rezydującego Zła, jest zdecydowanie motyw muzyczny przewijający się w tle podczas pierwszej misji, w kampanii Ady:
Spoiler!
Niczego sobie jest również muzyka, która leci podczas nabijania combosów w Mercenaries:
Spoiler!
Czekam na Wasze ulubione kawałki ;)
Ostatnio zmieniony pt 19 kwie, 2013 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Komura
Posty: 65
Rejestracja: pn 21 kwie, 2008
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Komura »

Dużo by się takich kawałków na mojej liście znalazło. :) No, ale jakbym miał wybierać mojego faworyta to byłaby to muzyka z cutscenki po walce Leona i Ady z Simmonsem. Moja słabość do RE 2 chyba nigdy nie przeminie. :D
"It's up to us to take out Umbrella...!"
Steam: Komurka696
PSN: Komurka696_PL
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Niestety w RE 6 zapadła mi w pamięć tylko piosnka z merceneries... no chyba że muzyczka przy końcowych napisach kampanii tutaj mam mały dylemat pobadają mi się wszystkie.
UWAGA na spoilery w filmikach które wrzucam mamy zakończenia kampanii!!
Niestety nie wyłapałem jak się te songi nazywają, wrzucam według kolejności od najbardziej ulubionej do tych mniej
JAKE\Sherry Pierwsza jest przyjemna druga tez fajna klimatyczna
Spoiler!
Leon\Helena Klimacik jest
Spoiler!
ADA Zdecydowanie drugi song z napisów
Spoiler!
Chris\Pierce Pierwszy song nie wiem czemu przypomina mi czasy kiedy siedziałem jako mały gnojek i oglądałem predatora, drugi to znowu takie klimatyczne cus
Spoiler!
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

A mi jak na razie bardzo podoba się muzyczka z tryby Survivors w Versusie :) Niczego sobie, i wpada w ucho :P
Spoiler!
Ostatnio zmieniony pt 19 kwie, 2013 przez Maestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Ilość postów w tym temacie mówi sama za siebie. Muzyka w RE6 jest tak mierna, tak przeciętna i tak w żaden sposób niewyróżniająca się, że nawet nie potrafię wybrać żadnego kawałka. Szczerze mówiąc nawet żadnego nie pamiętam...
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Ayon
Posty: 15
Rejestracja: pn 15 sie, 2011
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Ayon »

Czy ja wiem czy taka przeciętna, może w wielu kawałkach nie ma nic specjalnego.
Faktycznie było miło usłyszeć znany motyw muzyczny z RE 2, jak ktoś już wspomniał odrobinę wyżej.
Ale i tak chyba jedną z moich ulubionych ścieżek będzie kawałek z kampnii Chrisa.
Spoiler!
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Ayon pisze:Faktycznie było miło usłyszeć znany motyw muzyczny z RE 2
Rzeczywiście. Przepraszam. Ten kawałek był dobry i zapadł w pamięć. Ale w sumie to kawałek z RE2 a nie z RE6 więc cofam przeprosiny ;) :p
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Kazuo
Posty: 147
Rejestracja: sob 29 mar, 2014
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: Kazuo »

Od RE4 muzyka w tej serii jest strasznie słabiutka. Gdzie się podziały te klimatyczne, zapadające w pamięci utwory ze starszych części....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”