Eventy online

Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Eventy online

Post autor: Dreddenoth »

Przyjrzałem tematy i nie widzę takowego, a zatem zakładam nowy.

Otóż na stronce Residentevil.net mamy różnorakie eventy, obecnie Breakthrough polegający na rozwalaniu przeciwnikami ścianek, wykorzystując moby rozwaliłem kilka ścianek i drzwi atoshare jest włączony. Żaden mój wynik nie wczytał się na stronce, miałem podobna sytuacje w poprzednim evencie gdy chodziło o przejście poziomu w kampania Jake`a na czas żaden z moich wyników nie został uwzględniony w wynikach.

Teraz zastanawiam się czy te eventy są dostępne tylko dla wybranych ( tylko konsolowy, angtlicy czy niemcy, czy coś w tym stylu) wiem że nagrody są liche w tych eventach ale chciałbym się w nich pobawić. nie wiem może nie zrozumiałem opisu poszczególnych
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Sam jeszcze nie sprawdzałem zawartości RE.net (głównie z powodu braku czasu i ogrywania innych tytułów), lecz mam zamiar się tym niebawem zainteresować. Z tego co wiem serwis ma wciąż jakieś problemy a sam wydawca chyba trochę ostatnio olał sprawę zawiedziony wynikami sprzedaży RE6 (moim zdaniem i tak całkiem dobrymi, choć oni celowali w 7 mln, trochę za dużo). Dlatego mogą wystąpić drobne niedociągnięcia.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Nagrody są przyznawane nawet za sam udział, wystarczy spełnić warunki podane w opisie poszczegolnych eventów. Punkty które dostajemy ( w sumie dostajemy je też za logowania, jakieś medale sieciowe określone na stronce (nie to samo co trofea) itp.) można zamienić przede wszystkim na stroje przydatne w Mercach, no i opisy (wraz ze szkicami) przeciwników robione przez osoby które je zaprojektowały.

Ogólnie moim zdaniem warto poświęcić te 2 minuty na zalogowanie się codziennie i sprawdzenie co nowego (tym bardziej że eventy nieraz trwają krótko, aczkolwiek sa zapowiadane z kilkunastodniowym wyprzedzeniem), potem podczas gry spelnić te warunki i zawsze można te 5 czy 10 tysięcy dostać. Eventy są dostępne dla wszystkich, bez względu na jaki kraj masz zarejestrowane konto PSN na którym grasz :)

A co do działania strony, nie zauważyłem żadnych problemów oprócz tego, że czasem zamula...
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: D4rk_Roxas »

Te punkty w eventach dodają się o odpowiednich godzinach. Nie od razu po zrobieniu. Ja nie miałem z żadnym eventem problemów. Mam wersje PC.
Obrazek
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Tak jak piszesz, punkty za eventy dodają gdzieś tak 3-4 dni po zakończeniu eventu, jak sami piszą- są sprawdzane wyniki, więc nie ma miejsc dla oszustów. Bywało kilka razy, że widziałem najszybsze czasy przejścia chapterów poniżej kilku sekund, a raz nawet ujemny czas, a jako że aktualizują rankingi każdego dnia, to następnego dnia już cwaniaków w rankingu nie było :)
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

hymm czyli ja coś musiałem źle zrobić bo moje wyniki jeszcze się nie pojawiły :( Dziękuje za odpowiedź
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Zawsze jak weźmiesz udział w evencie, na Twojej "profilowej" stronie w serwisie RE. Net powinna być notka (ew. kliknij na Eventy, znajdź ten konretny, i sprawdź jakie miejsce masz w rankingu, albo czy chociaz jesteś liczony- tylko nie rób tego od razu po zakonczeniu gry, bo mogli jeszcze nie zaktualizować) :)
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: D4rk_Roxas »

Najlepiej po zrobieniu zadania z eventa wejść w opcje i wcisnąć automatyczne wysyłanie. Ja robię to za każdym razem jak wyłączam grę. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Eventy online

Post autor: WESKER-DL »

Dreddenoth pisze:Przyjrzałem tematy i nie widzę takowego, a zatem zakładam nowy.

http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?t=3593

Cały dział Re.Net i eventy ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”