Ocaleni/Szturm/Drapieżnik/Oblężenie - dyskusje i pytania

Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Ocaleni/Szturm/Drapieżnik/Oblężenie - dyskusje i pytania

Post autor: kal3jdoskop »

Wydaje mi się, że podobny temat jeszcze nie powstał (sprawdzałem ten zatytułowany "DLC", ale tam zupełnie o czym innym rozprawiano), więc zakładam.

I od razu podpytam o jedną kwestię, a mianowicie o tryb Ocalonych (Survivors) - czy ktoś, kto dłużej w niego grywa, mógłby zdradzić, którą postać najlepiej popróbować jako początkujący? Ja już mam trochę rozgrywek za sobą, większość niestety przegranych (choć trzy partyjki w drużynowym deathmatchu wygrałem, podobnie jak trzy pojedynki 1 vs 1). Na początku grałem Piercem w standardowym stroju (ze względu na potężny karabin snajperski z pojemnym magazynkiem + broń maszynowa), ale trochę się zniechęciłem ze względu na tak długi czas przeładowania po każdym strzale. Pomyślałem, że lepszym wyborem byłaby Carla, ze względu na moje ulubione połączenie w grach - broń dalekosiężna (zwykła snajperka) oraz shotgun - ta druga broń ma tę zaletę, że dość łatwo można nią "powalić" przeciwnika, a zauważyłem, że powalenie przeciwnika nieraz jest kluczową sprawą. Tyle że Carla ma standardowo jeden granat... błyskowy. No to podpytam innych - kogo wybrać i dlaczego? :)
Wacek1988
Posty: 53
Rejestracja: ndz 01 sty, 2017
Lokalizacja: Nowa Ruda - Słupiec

Post autor: Wacek1988 »

Nie wiem czemu,ale z żadnym tym trybem nie mogę się połączyć na ps4,tak jak by nikt w niego nie grał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 6”