Dyskusje ogólne

Awatar użytkownika
Paine^^
Posty: 15
Rejestracja: pt 02 paź, 2009
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Paine^^ »

Szkoda ze tylko wii będzie DC .Ale jest świetnie, ponieważ nie tylko w code veronice będzie t-veronica wirus, ale i w tej północnej afryce. A tak po za tym Manuela przypominała mi sherry, ponieważ miała podobny głos. Ale jak się bliżej przyjrzałam, to jednak nie jest podobna do córki Birkina. :D
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

Jeżeli chodzi o RE: DC to nie wydaje mi się aby przepuścili taką okazje na zbicie forsy, ile osób marzyło chociażby o re make'u RE2, a nie wspominając o tych bonusach które tam zapakowali jak np ten lvl w Ameryce południowej czy Re make Cod'u Veronica. To były by trochę głupie z ich strony gdyby zrobili to tylko na wii, bo ilu posiadaczy x-kolcka, PS3 nie wspominając na PC marzyłoby o takim czymś. gdyby chociaż na inne konsole zrobili. Bo spójrzmy na to w ten sposób jaki by mieli zysk tylko z tego remake'u na Wii, a jaki wydając na resztę platform, praktycznie nie ma porównania. Z resztą kto normalny by przepucił taką okazję?
I drink the cup of the old life’s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

To działa troszkę inaczej, a w grę wchodzą ogromne pieniądze. Uwierz mi - opłaci im się to.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

Recoil, masz na myśli wydanie gry na inne platformy czy jak bo już się gubię XD.
Jak dla mnie najlepiej by opłaciło się wydanie gry na resztę platform. Zyski ze sprzedaży gry na innych platformach dużo by przerosły zyski z samego Wii. jak juz powiedziałam wcześniej ludzie marzyli o tym remake'u i marzenie sie spełniło ale szlag moze trafić jak czlowiek sie dowie ze to tylko na Wii, i nie zagra sobie w wymarzona grę. więc po co psuć humor, liczmy na to ze ludzie z Capcom nas pozytywnie zaskoczą :D
I drink the cup of the old life’s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
Nock
Posty: 2
Rejestracja: wt 06 paź, 2009
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Nock »

Sas pisze:Recoil, masz na myśli wydanie gry na inne platformy czy jak bo już się gubię XD.
Jak dla mnie najlepiej by opłaciło się wydanie gry na resztę platform. Zyski ze sprzedaży gry na innych platformach dużo by przerosły zyski z samego Wii. :D
W rzeczy samej wydanie re DC np na ps3 jest kwestią czasu biorąc pod uwagę oczywiście przyszłoroczną różdźkę upewnia mnie to w przekonaniu że ta gra jest stworzna nie tylko na Wii ahh i jeszcze nantal xboxa ;o ;) Swoją drogą chłopaki sporo zarobią na wydaniu swoich klasycznych perełek na konsole nowej generacji ;)

Ps: Witam wszystkich użytkowników ;o
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Jak dla mnie najlepiej by opłaciło się wydanie gry na resztę platform.
Koncerny nie zarabiają tylko na grach (wprawdzie przede wszystkim, ale nie tylko). Exclusive ma za zadanie wywołać zainteresowanie konsolą. Wii jest (lub było do niedawna) konsolą przygodną, czyli jak pisałem, dla córci bogatego tatusia, żeby mogła sobie na imprezie pograć w jakieś badziewia. Teraz pojawia się więcej tytułów godnych zainteresowania normalnych graczy, więc tak długo jak taki RE będzie tylko na Wii, tak długo będzie korcić graczy do kupna tej konsoli, a w dalszej perspektywie kupna innych gier.
Ostatnio zmieniony śr 07 paź, 2009 przez Recoil, łącznie zmieniany 1 raz.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

Recoil pisze:więc tak długo jak taki RE będzie tylko na Wii, tak długo będzie korcić graczy do kupna tej konsoli, a w dalszej perspektywie kupna innych gier.

Prawda ale na Wii niezbyt wygodnie się gra jak dla mnie, wymachujesz jakimś debilnym pilotem, (offtop) słyszeliście o tym jak ktoś grał w sklepie w baseball na wii i <cut> kogoś tym pilotem w głowę? :smiech2: mniejsza
Swoją droga powinni zrobić RE: DC na inne platformy min dla tego ze nie każdy lubi grać na czymś takim jak Wii, sa ludzie co preferują pada a nie jakieś machanie pilotem :smiech3:

Bzdursky: nie przesadzaj, mkay? Są ludzie, którzy preferują kulturę, a nie bluzgi. Pomyśl nad tym, a tymczasem pokoloruję Ci profil.
Ostatnio zmieniony śr 07 paź, 2009 przez Sas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Sas powtarzasz się....
Nie ma co pisać nad wydaniem tego na więcej platform bo przecież dobrze wiemy iż to się nie stanie. Nie możesz mieć wszystkiego czego chcesz. I nie ma co gdybać: powinni, nie powinni gdyż to i tak nic nie da. Każda konsola musi mieć coś wyjątkowego, exclusiv'nego dla gracza zaoferować. Ja nie ubolewam nad tym, co prawda szkoda trochę , no ale nie będę się nad tym AŻ tak zamartwiać i nabijać posty....


Ja bardzo bym chciał w to zagrać, po tych wszystkich trailerach, przeciekach itp, aż mi ślinka leci... jak zobaczyłem odnowiony wygląd Claire.... :szok6: :smiech5:
Widać na filmikach z gameplay'u iż ta część będzie miała super klimat, te zakamarki, krew na ścianach w dużych ilościach, dynamiczne zwroty akcji i kamery, no i smaczek czyli scenariusz Leona i Krausera.... good work Capcom :rad8:


PS- a czy były jakieś informacje co do scenariuszu gdzie Ada Leon i Claire są razem??? Bo nie jestem na bieżąco...
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Post kieruje do ludzi którzy chcącą, zęby ta gra wyszła na inne platformy.
Macie zamiar sterować/grać w te grę na zwykłym padzie i celować np. analogiem? Moim zdaniem wyszła by z tego taka szmira, że głowa boli. Nie pomyśleliście czemu celowniczki na Wii cieszą się taką popularnościa, bo tam bez problemu można grać standardowym padem, a nawet kupić sobie za parędziesiąt zł kawałek plastiku, wsadzić w to pada i mieć "pistolet".
Wyjście celowniczka na PS3/X360 wiązało by się z dodatkowymi kosztami, do gry musiał by być dołączony kontroler-pistole i wtedy było by inne narzekanie, że na Wii to kupuje się samą a grę, a ja tu na moim prawdziwym next-gen'ie muszę płacić jeszcze za jakiś badziewny pistolecik skandal.
Jak już pisałem wcześniej, moim zdaniem, RE-celowniczek niema szans na prawdziwych next-gen'ach puki nie wyjdą te "nowe sterowania"

thx za uwage :smiech1:
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

pinek pisze:Wyjście celowniczka na PS3/X360 wiązało by się z dodatkowymi kosztami, do gry musiał by być dołączony kontroler-pistole i wtedy było by inne narzekanie, że na Wii to kupuje się samą a grę, a ja tu na moim prawdziwym next-gen'ie muszę płacić jeszcze za jakiś badziewny pistolecik skandal.
Źle. Wystarczy Motion Control/Natal i już możemy sobie celować ze swobodą Wiimote'a. Ja tam bym sobie wziął stary pistolet zabawkę i poszalał do Natala przed TDS :rad5:
Obrazek
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Pisząc "nowe sterowania" miałem na myśl;i Motion Control/Natal, mój błąd, trochę dziwnie to ująłem.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

pinek pisze:RE-celowniczek niema szans na prawdziwych next-gen'ach puki nie wyjdą te "nowe sterowania"
pinek pisze:Motion Control/Natal,
Racja na x-klocku czy PS3 to by nie wyszło zbyt dobrze, na Wii celowniczek jest dość wygodny, nie wiem jakby to sie sprawdziło w konsolach NG. Dobry system sterownia w konsolach NG a by był jak np w RE5, nie miałabym po prostu na co narzekać. Natal też ciekawie się prezentuje ale ja nie jestem wybredna.
I drink the cup of the old life&#8217;s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Dzisiaj weszłam na stronę Ultimy a tam pisze, że Resident Evil: The DarkSide Chronicles będzie miał premierę 16 października !
To spora niespodzianka bo do tej pory data premiery była podawana 27 listopada.
Tak więc zainteresowani, którzy posiadają Wii - szykujcie kasę :D
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Również mnie to zaskoczyło, a wręcz zastrzeliło.
Na stronie Capcomu nic się nie zmieniło data wydania 27 Nov.
Pożyjemy zobaczymy.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

To bardzo dziwna sprawa,może na tej stronie nie zostało to jeszcze zmienione ale jednak myślę że komuś z ultimy się pomieszało.Zawsze była mowa o tym że premiera będzie 27 listopada a tu nagle 16 października,coś jest nie tak i myślę że to brednia.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

Nie no strasznego smaczka mam na tą grę, chyba zacznę rozważać kupno Wii. Tylko zastanawiam się czy warto dla jednej gry hmmm.
Arek pisze:myślę że komuś z ultimy się pomieszało
Mi też się tak wydaje, cały miesiąc do przodu to jest co najmniej dziwne.
Się poczeka, się zobaczy.
I drink the cup of the old life&#8217;s blood
But it trickles from the corner of my mouth
I wrap myself in earth
To bury the devils within the self
__________________________________
+1476+ Funeral http://store.1476cult.com/track/funeral
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Najbardziej wierzyłbym oficjalnej stronie, ewentualnie porównać datę z niej właśnie i tą z Amazona - w tym wypadku są takie same. Raczej na pewno to błąd kogoś z Ultimy, bo nie wierzę, że sklep w Polsce ma lepsze informacje niż sam developer ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

A już miałam nadzieję, że Europa została uhonorowana :D ale nic to, m-c szybko zleci ;)
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

A w czym problem napisać do ultimy z zapytaniem kiedy rzeczywiście będą mieli tę grę w ofercie? Wszystko będzie jasne.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Ostatnio zmieniony pn 12 paź, 2009 przez pinek, łącznie zmieniany 1 raz.
---->www.pajacyk.pl<----
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Darkside Chronicles”