Narrator

Kto byłby lepszym narratorem od Leon'a

Albert Wesker
8
50%
Claire Redfield
3
19%
Chris Redfield
1
6%
Jack Krauser
2
13%
Ada Wong
0
Brak głosów
Steve Burnside
0
Brak głosów
William Birkin
0
Brak głosów
Javier Hidalgo
1
6%
nie ma lepszego od Leon'a
1
6%
Hunk
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 16

pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Narrator

Post autor: pinek »

Kto już grał ten wie, że tym razem narratorem jest Leon.
Mam do was takie małe pytanie, czy też czujecie, że jego głos zupełnie nie pasuje do tej roli?! W Umbralla Chronicles głos Alberta sprawdzał się w ej roli w 100%, a nawet w 200. Wesker ma w swoim głosie to coś, a Leon jest dla mnie nijaki. Czuję, że aktor (podkładający głos pod Leon'a) po prostu czyta text z kartki i nic więcej. Bardzo się zdziwiłem, że zrezygnowali z Weskera na rzecz Kenned'jego.
Postanowiłem także zrobić mała ankietę na najlepszego narratora. W ankiecie umieściłem wszystkie ważniejsze postaci występujące w grze.

Głos oddaję na A.W. ponieważ tak jak pisałem wcześniej jego głos pasuję do tej roli w 100%.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Podobnie jak w Raporcie Wesker'a, on zawsze pasuje do opisywania historii. W UC sprawdził się znakomicie, natomiast Leon w TDC raczej mi nie przeszkadza, fakt że niema zbytniego wczucia się w klimat ale to może wynika z nastawienia na tę postać. Reasumując Albert wypadł o wiele lepiej, ale Leon zbytnio mi nie przeszkadza, ot mniej się wczuł w swoją rolę
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Jestem za niedobrym Weskerem. Przeważnie to on grał główne skrzypce, to więc w tej części też mógłbyc on. Sam tytuł DARKSIDE pasuje przecież do niego...
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Tytuł owszem ale nie otoczka, w zasadzie RE2 nie miało jako takiego związku z Umbrellą, chodzi mi o postacie: Leon i Claire, natomiast Umbrella Chronicles to stricte o firmie i jej upadku więc tylko tu Wesker pasuje. Oczywiście jako fan tej persony nie byłbym przeciwny ale podoba mi się jego powrót na Rockfort Island i jestem, że tak powiem "zaspokojony" :rad10:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Wybieram stanowczo Weskera.Jego głos od zawsze mamy w głowie,mocny i stanowczy.Duże fajniej by się słuchało jego w roli narratora niż Leona.Chociaż fakt faktem jest taki że Leon sprawy do końca nie umoczył,i źle nie jest.Natomiast Weskera bym chciał ;).
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Weskera. On zawsze przykuwa naszą uwagę, a sam głos był dobrany z wyczuciem i realistycznie brzmiący :okulary3:. Leon był zaś mało przekonujący w roli narratora.
Ostatnio zmieniony ndz 07 mar, 2010 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Darkside Chronicles”