Mój sposób na kasę

pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Mój sposób na kasę

Post autor: pinek »

Każdy lubi mieć trochę grosza, więc tu będziemy dzielić się naszymi sposobami na ich zarabianie.
1. Bierzemy Linear Launcher i siejemy nic zniszczenie :rad4: . Ta broń ma taką moc, że wchodząc do pomieszczenia i odpalając pocisk na jego środek niszczymy praktycznie wszystko co się w nim znajduje. Mówię tu oczywiście o mniejszych pomieszczeniach, zwykłych pokojach nie jakiś tam wielkich holach.

2. Ostatni lvl Operation Javier, gdy Javier Hidalgo niszczy kontenery, za każdego wpada nam po 3000$, moim zdaniem gra warta świeczki.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Właściwie to samo dotyczy sekretów, mając Linear Launcher można odnaleźć wszystkie. Ja ze swojej strony mogę polecić powtarzanie chapterów w którym najwięcej można ubić punktów ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Mój rekord jeżeli chodzi o kasę wynosi 24350 szt złota. Było to w pierwszym chapterze Game of Oblivion na very hard. Chapter jest łatwy (bez bossa) a więc można go wielokrotnie powtarzać posługując się samym handgunem. Poziom trudności jest dosyć istotny ponieważ im wyższy tym więcej złota zdobywamy.
Ostatnio zmieniony ndz 06 gru, 2009 przez Finka, łącznie zmieniany 1 raz.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Darkside Chronicles”