Tryb Battle Mode

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Niewiem jak można Weskere'm rangę E zdobyć, chyba Panowie z Capcom uzyli Easter Egg'a w tym przypadku :rad6:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

W ogóle zawsze miałem sceptyczne podejście do tych kryteriów określonych rang w tymże trybie. Za dużo niezgodności.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

W Battle Mode można grać alternatywną Claire. A słyszał ktoś o grze alternatywnym Chris'em?? Podobno dostępny po przejściu Battle Mode Wesker'em. Może tylko w japońskiej wersji gry??
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Mam dla Was małą niespodziankę :P Battle Mode ma jednak swoje małe sekrety :D

1. Claire w zamrożonym korytarzu stojąc bezczynnie zacznie trząść się z zimna <click click>
2. Chris po akcji z Hunterami(14 pokój) postanowił się otrząsnąć przemywając twarz zimną wodą oraz przejrzeć się w lustrze <click click>
3. Ponownie Chris tym razem w pokoju z statuą tygrysa będzie udawał że jego ręka zaklinowała się po tym jak podparł się o nią na chwilkę. <click click>
4. Steve w pokoju z automatem na napoje (12 pokój) podczas nieczynności kopnie go w celu sprawdzenia czy nie ma tam żadnych drobnych. <brak foto :P >
5. Wesker w pokoju jedenastym w chwili bezczynności podejrzy stający tam manekin. <click click>
6. Najlepszy smaczek :rad11: W pomieszczeniu numer 6 grając dowolną postacią możemy znaleźć ukrytego za beczkami ******a *****'a :D :D Zgadujcie lub zobaczcie sami <click click>

PS. Juz wiadomo skąd Claire wzięła parasolkę w RE Degeneration <click click>
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Doszedłem niedawno do wniosku, że battle mode jest w CV niezbyt przemyślany. Już wyjaśniam dlaczego tak uważam.

Nie wiem po co wszyscy bohaterowie mają inne bronie skoro i tak na rangę A należy złapać najlepszą z nich i gnać przed siebie.

Lepiej by było, gdyby przy ocenie uwzględniano częstotliwość używania innych broni - zbyt częste używanie Magnum obniża ocenę, zaś nóż ją podnosi.

Ja to widzę tak - np. dla Chrisa (załóżmy, że wybieramy broń jaką chcemy grać):
Ranga A - przejście samym nożem w czasie takim a takim
Ranga B - przejście handgunem w czasie takim a takim
...
Odblokowanie Claire - przejście gry

Byłoby to wg mnie ciekawszym rozwiązaniem i uzasadniałoby dlaczego bohaterowie mają w ekwipunku inne rodzaje broni.
Ewentualnie, można to było zrobić jak w RE3 - ograniczyć ammo do każdej z broni.

Denerwuje też fakt, że auto-aim nie pozwala na auto-namierzanie przeciwnika w pomieszczeniu, gdzie jest beczka z paliwem.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Wczoraj chwilkę pograłem sobie w ten tryb.
- najpierw pograłem zwykłą Claire i ukończyłem go z czasem coś koło 12 minut z oceną E, używałem tylko kuszy. Po pokonaniu Nosferatu na końcu odblokowałem alternatywną Claire.
- potem pograłem odblokowaną Claire, ale trybu nie ukończyłem, bo ostatni boss - Tyrant zrzucił mnie z platformy :zlosc1: .
- zacząłem grać Chrisem i ukończyłem tryb w nieco ponad 10 minut, używając głównie magnum i shotguna z oceną D. Po pokonaniu Alexi w formie 2 i 3 na końcu, (fanfary :smiech6: ) Albert Wesker został odblokowany :P.
- po krótkiej chwili grania Weskerem i śmierci w walce z trzema Braindersnatch-ami dałem sobie na razie spokój :P

Mam wersję PAL na GC jakby co :).
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

bodek pisze:Mam dla Was małą niespodziankę :P Battle Mode ma jednak swoje małe sekrety :D

1. Claire w zamrożonym korytarzu stojąc bezczynnie zacznie trząść się z zimna <click click>
2. Chris po akcji z Hunterami(14 pokój) postanowił się otrząsnąć przemywając twarz zimną wodą oraz przejrzeć się w lustrze <click click>
3. Ponownie Chris tym razem w pokoju z statuą tygrysa będzie udawał że jego ręka zaklinowała się po tym jak podparł się o nią na chwilkę. <click click>
4. Steve w pokoju z automatem na napoje (12 pokój) podczas nieczynności kopnie go w celu sprawdzenia czy nie ma tam żadnych drobnych. <brak foto :P >
5. Wesker w pokoju jedenastym w chwili bezczynności podejrzy stający tam manekin. <click click>
6. Najlepszy smaczek :rad11: W pomieszczeniu numer 6 grając dowolną postacią możemy znaleźć ukrytego za beczkami ******a *****'a :D :D Zgadujcie lub zobaczcie sami <click click>


PS. Juz wiadomo skąd Claire wzięła parasolkę w RE Degeneration <click click>
Szczerze przyznam że dwóch punktów nigdy nie widziałem (czas nadrobić), ale chyba jednego jeszcze nie było

7. Grając w widoku Fpp w pomieszczeniu z automatami (tam gdzie Wesker kopie aby odtworzyć jeden z nich w celu złapania Colt'a) kiedy spojrzymy w górę ujrzymy ładne akwarium
Ostatnio zmieniony śr 02 wrz, 2009 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

Mi sięlinki do sekretów nie otwierają :placz2: . Mogę poprosić o linki do fotek z innej stronki?
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Linki wygasły. Dam nowe jak tylko sobie przypomne skąd je miałem :P
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Post autor: Patriota_1988 »

Dla nowych,którzy tu wejdą ,a mianowicie zbierajcie spraye grając Albercikiem bo one się nie liczą do oceny i innymi też można,sprawdzałem i nie ma to żadnego wpływu na ranking :smiech6:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil Code: Veronica (X)”