[Pomoc] Problem z przejściem gry

Awatar użytkownika
Rafał
Posty: 11
Rejestracja: wt 01 sty, 2008
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Rafał »

Nie moge otworzyc walizki z tymi lepszymi nabojami do kuszy. Nie wiem jak to zrobic :(
Awatar użytkownika
Witek
Posty: 41
Rejestracja: pt 05 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City :(

Post autor: Witek »

Żeby otworzyć jakąkolwiek walizkę musisz mieć wytrych, wybierasz walizkę bierzesz opcje check i przekręcasz walizkę tak abyś widział zamek naciskasz x i walizka sie otwiera.
Awatar użytkownika
Rafał
Posty: 11
Rejestracja: wt 01 sty, 2008
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Rafał »

Tak to tez wiem ale nic nie daje. Myslalem ze macie inny pomysl
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Jeśli masz wytrych, to musi się udać. Na pewno go masz? Pomogłeś Rodrigo zanosząc mu lekarstwo?
Awatar użytkownika
Rafał
Posty: 11
Rejestracja: wt 01 sty, 2008
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Rafał »

Tak mam nazywa sie "lokpick" czy jakos tak. Moze to jakis blad gry. No trudno zaczne od nowa najwyzej grac i tak fajna gra. Ale to mnie dziwi. Wczesniej otwieralem a tera. no trudno. Pozdraiwam
cinek1641
Posty: 2
Rejestracja: sob 09 lut, 2008
Lokalizacja: Lublin

Post autor: cinek1641 »

Witam może mi ktoś pomóc z ostatnim bosem w Code Veronica X. Latam jak głupi w obok niego a wyrzutnia nie chce sie odpalić i jeszcze jakieś małe stworki mnie trują, Jak to przejść?
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Najlepiej strzelaj z shotguna do tych małych (roślinek? nie wiem co to) a z magnum/grenade launcher do Alexii jak masz chwilę spokoju od nich. Jak wystarczająco ją zranisz, to zacznie fruwać i będziesz mógł strzelić do niej z Linear Launcher - z trafieniem moga być duże problemy, po prostu strzelaj gdzie popadnie. Powinno się udać.

link do video solucji tu koleś strzela wybuchowymi bełtami - jak widać też skuteczne. Po prostu trzeba cierpliwości.
Ostatnio zmieniony czw 14 lut, 2008 przez Necraria, łącznie zmieniany 1 raz.
cinek1641
Posty: 2
Rejestracja: sob 09 lut, 2008
Lokalizacja: Lublin

Post autor: cinek1641 »

Dzięki wielkie zaraz spróbuje tak zrobić, może wyjdzie bo mam tylko magnum i szota
schumacher7
Posty: 2
Rejestracja: śr 12 mar, 2008
Lokalizacja: Łódź

Post autor: schumacher7 »

drodzy koledzy,nie wiem co jest grane ale utknąłem na początku gry code x veronica na ps2. mianowicie złoty emblemat który wsadziłem w maszyne która robi duplikat połkła mi go i nie mam nic do włożenia aby ten duplikat mi wyrobiło.problemem są również wykrywacze mateli które uniemożliwiają przejście z czym kolwiek.co robić??pomocy

Necraria: Staraj się używać dużych liter i znaków interpunkcyjnych.
Ostatnio zmieniony czw 13 mar, 2008 przez schumacher7, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

A więc tak: Obok wejścia do pomieszczenia z wykrywaczem metali jest gaśnica ( musisz podnieść bramę ) którą musisz użyć na cmentarzu (tym z początku gry) , w ten sposób znajdziesz walizkę, użyj opcji CHECK aby wydobyć z niej metal który będzie można przenieść przez wykrywać i użyć na maszynie duplikującej. :rad11:
Ostatnio zmieniony śr 12 mar, 2008 przez Barry, łącznie zmieniany 1 raz.
schumacher7
Posty: 2
Rejestracja: śr 12 mar, 2008
Lokalizacja: Łódź

Post autor: schumacher7 »

Dziękuje Barry bardzo serdecznie.Wszystko mam tylko kurna nie wiedziałem jak tę walizke otworzyć.Dziękuje Tobie za pomoc oraz Necrarii.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Dobra żarty się skończyły, bo mnie już nie jest do śmiechu... Ze wszystkim sobie poradziłem, z większym bądź mniejszym trudem, ale udało się :rad1:. Jednak teraz utknąłem na dobre, a najbardziej frustrujące jest to, że utknąłem na końcu gry, a mianowicie... Mam tą przeklętą ważke i tylko trzy skrzydełka i za nic w świecie nie mogę znaleźć tego ostatniego. Przeszukałem wszystko i wszędzie i nic! Jedyna rzecz, której nie zabrałem to na na dworze przed wejściej do rezzydencji gdzie walczyłem z Alexią... coś się tam świeci w wodzie, ale nie umiem tego zabrać. Pomocy!!
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Aby zabrać skrzydło z wody wystarczy że podejdziesz do krawędzi od strony karuzeli i wciśniesz klawisz akcji.... :rad11:
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Kurcze stary... Dzięki :smiech3:.

[ Dodano: 21 Maj 2008 15:06 ]
A tak na marginesie, to ja tam łaziłem tylko jakoś to skrzydełko ominąłem :rad6:.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Barry: Post przyklejony z innego tematu.

Da się przejść grę nieużywając kuszy z nabojami wybuchającymi? Bo ja mam walkę w tej chwili z Tyrantem i okazało się, że jakimś cudem nie mogę ich użyć...( a mam ich 30). Chociaż wziąłem ten cały proch, bo kluczyka już nie mam...

Nie jestem pewien czy w dobrym miejscu to napisałem...
Ostatnio zmieniony czw 05 cze, 2008 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Proch musisz zmieszać z zwykłymi strzałami(opcja COMBINE).
A bez tych strzał chyba nieda rady zabić Tyranta w samolocie.

Recoil: Da radę z tym, że za ich pomocą przychodzi to najłatwiej. Ale nie jest to temat o tym.
Ostatnio zmieniony czw 05 cze, 2008 przez bodek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Sorki możecie to usunąć... To super... ja już nie mam strzał... Zapomniałem o tym i wszystkie zużyłem :smiech3:
Ostatnio zmieniony czw 05 cze, 2008 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Rafał
Posty: 11
Rejestracja: wt 01 sty, 2008
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Rafał »

No coz ja go zabilem z granatnika. Najpierw wystrzelilem w niego 3 zielone pociski. Potem ze 3 lub 4 czerwone. Potem naciskam dzwignie i papa Tyrant :D
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Również pokonałem go wczoraj z pomocą garanatnika :smiech2:.
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

I tu brawa dla pana AT'a, który wystrzelał te naboje, jak go Tyrant próbował do ognia wrzucić ;) Myślałem że więcej dziada nie spotkam, a tu... klops.

Ja próbowałem go podpuścić, by stanął z bliska przy wylocie, jednakże nie idzie go wtedy obejść. Prawie zawsze "zrzuca", nas w dół.
Ostatnio zmieniony sob 05 lip, 2008 przez AT, łącznie zmieniany 1 raz.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil Code: Veronica (X)”