[Pomoc] Problem z przejściem gry

nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

I tu brawa dla pana AT'a, który wystrzelał te naboje, jak go Tyrant próbował do ognia wrzucić ;) Myślałem że więcej dziada nie spotkam, a tu... klops.
Za pierwszym razem zrobiłem to samo, potem w samolocie była rzeźnia z nim przez OooooOooo albo i dłużej, nawet ostatni bossowie z poprzednich części nie wymagali takiej ilości powtórzeń co ten jegomość, ale jakoś się w końcu udało - od tamtej chwili nigdy nie popełniam tego błędu :D :D :D. Fakt, najlepiej "gazujące" naboje, dla pewności by jeszcze trochę oberwał parę zwykłych pocisków z grenade launcher'a ( nie wiem jak wam ale mnie chyba nigdy nie udało się go wywalić tylko po nabojach B.O.W. :zmiesz1: )
Ostatnio zmieniony ndz 06 lip, 2008 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 3 razy.
cpt rhodes
Posty: 7
Rejestracja: sob 09 sie, 2008
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: cpt rhodes »

Witam wszystkich, stałem sie właśnie szczęśliwym posiadaczem biohazard: CV na mojego kochanego dreamcasta. Jest to wersja japońska, więc gra sie bardzo przyjemnie (w skrzyniach znalazłem sprzet taki jak: magnum, spas, granatnik, ak47 etc.) Całą sobote ciupałem i w końcu udało mi sie ukończyć gre, ale mam 2 pytania.
Gdzie można znaleźć karabin m16 i co należy zrobić z jednym złotym lugerem, którego znajduje grając krzyśkiem redfieldem?
Fire walk with me
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

M16 nie znajdziesz bo takiego nie ma.
Dzieki złotemu lugerowi odblokowuje się Stiva w Battle Modes, ale z tego co piszesz (tzn ekwipunek w skrzyni) przeszedłes gre na easy wiec nic nie dostaniesz : )
cpt rhodes
Posty: 7
Rejestracja: sob 09 sie, 2008
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: cpt rhodes »

Steve faktycznie sie odblokował, a co do m16 to gdzies mi mignęło, że jest. Swoją drogą bardzo fajna gra, jednak klimacik Raccon City z dwójki i trójki bardziej mi odpowiada. Idąc za ciosem zamówiłem gamecube`a z re 0 i 1 :]

AT: Są inne tematy do rozmów o takich rzeczach. Nie zaśmiecaj forum tym, co zamówiłeś (użytkownika obchodzi raczej dany problem, lub to czy posiada sposób na jego rozwiązanie, nie to co zamówiłeś, czy która część gry bardziej ci się podobała) - tu piszemy o pomocy w przejściu gry, nie o swoich wrażeniach i planach na przyszłość.
Ostatnio zmieniony ndz 10 sie, 2008 przez cpt rhodes, łącznie zmieniany 1 raz.
Fire walk with me
karola_wi
Posty: 3
Rejestracja: sob 29 lis, 2008
Lokalizacja: Łódź

Post autor: karola_wi »

Widzę że dawno nikt tu nie pisał. Gram własnie w residenta i zacięłam się - mam już jednego pająka (tego niebieskiego) - brakuje mi czerwonego - nie wiem gdzie go szukać. I jeszcze nie wiem jak otworzyć drzwi w pierwszej rezydencji (tam gdzie umieszczało sie złote pistolety), na dole. Czy ktoś może mi pomóc. Dzięki
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Jedna mrówka była w wazie (opcja examine, i trzeba zajrzeć do środka) druga w salonie gier - nie pamiętam dokładnie która gdzie.
karola_wi
Posty: 3
Rejestracja: sob 29 lis, 2008
Lokalizacja: Łódź

Post autor: karola_wi »

Trochę sie pomęczyłąm i w końcu wczoraj dałam radę! Teraz jestem na zimnym lądzie. Zastanawiam sie tylko nad jednym - jak byłam jeszcze w pokoju i pojawiła mi się makieta budynków - trzeba było tam przynieść czołg. Nie mogłam go nigdzie znaleźć ! Szukałam go tam gdzie stoi jeep ale nie znalazałm !!! :rad10:
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

spokojnie, na to jeszcze przyjdzie czas w późniejszej części gry, po prostu graj dalej :)
Ostatnio zmieniony ndz 30 lis, 2008 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
karola_wi
Posty: 3
Rejestracja: sob 29 lis, 2008
Lokalizacja: Łódź

Post autor: karola_wi »

Dzięki
:rad6:
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

WITAM, to bedzie moj pierwszy post na tym forum
akcja dzieje sie w finalowej rundzie: przy b.o.w. launcher pisze, ze laduje sie bateria i tu jest moje pytanie mam: czy mam czekac az bateria sie naladuje (3 minuty biegam jak debil i nic padam trupem z braku roslinek) czy mam z nia walczyc ( to bym musial zagrac od nowa bo mam 15 naboi na gloka i 13 do szotguna)...
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

pinek pisze:WITAM, to bedzie moj pierwszy post na tym forum
akcja dzieje sie w finalowej rundzie: przy b.o.w. launcher pisze, ze laduje sie bateria i tu jest moje pytanie mam: czy mam czekac az bateria sie naladuje (3 minuty biegam jak debil i nic padam trupem z braku roslinek) czy mam z nia walczyc ( to bym musial zagrac od nowa bo mam 15 naboi na gloka i 13 do szotguna)...
Dokładnie nie pamiętam, ale chyba trzeba uszkodzić trochę Alexię do pewnego poziomu zdrowia - wtedy baterie się naładują i oddasz ostatni strzał w grze.»
Obrazek
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Zgadza się, należy z nią walczyć przez jakiś czas, tzn. staczy ok. 8 naboi z granatnika, ewentualnie jeszcze trochę płonących strzał z kuszy, wtedy Alexia się oderwie od olbrzymiego odwłoku i można sięgnąć po ostateczną broń w tej walce (będziesz musiał wycelować w nią, za pierwszym razem ciężko w nią trafić).
Awatar użytkownika
Xardas99
Posty: 39
Rejestracja: ndz 21 gru, 2008
Lokalizacja: NML

Post autor: Xardas99 »

Gram pierwszy raz w RE CV i mam pytanie. Co by się stało jeśli nie zaniósł bym lekarstwa strażnikowi ( temu który uwalnia Clarie z celi na początku gry ) czy miało by to jakiś wpływ na fabułę gry i czekał by mie jakiś filmik ze śmiercią strażnika ????

Jeszcze jedno pytanko. Czy w RE CV jest więcej niż jedno zakończenie ??
Ostatnio zmieniony wt 03 lut, 2009 przez Xardas99, łącznie zmieniany 1 raz.
Zagan Square OTS - najlepszy Polski OTS 7.6 - Zapraszam.
http://www.zsquare.eu/
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Claire nie dostanie spinki i nie będzie mogła otwierać niektórych skrzynek (zamkniętych simple lock) a Chris nie dostanie chyba zapalniczki (aczkolwiek tu nie jestem na 100% pewna) przez co nie będzie miał dostępu do jednej broni, ale nie jest ona kluczowa. Co do filmiku nie mam pojęcia - ja mu zaniosłam lekarstwo.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ja potwierdzam, zapalarki nie dostanie, Rodrigo mu wrecza w jaskini kiedy gramy Chrisem, warto mu zanieść bo broń jaka dostaniemy za zapalenie lampiona mnicha jest tego warta :rad10:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Xardas99
Posty: 39
Rejestracja: ndz 21 gru, 2008
Lokalizacja: NML

Post autor: Xardas99 »

No ale mi nie chodzi o to czy jeśli nie zaniose lekarstwa strażnikowi to czy spotkam gdzieś jego trupa albo zombie.
Zagan Square OTS - najlepszy Polski OTS 7.6 - Zapraszam.
http://www.zsquare.eu/
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Nic takiego nie ma miejsca, a lekarstwo musisz znieść, żeby otrzymać pewna, przydatną rzecz, niezbędną do kilku elementów gry.
Awatar użytkownika
Xardas99
Posty: 39
Rejestracja: ndz 21 gru, 2008
Lokalizacja: NML

Post autor: Xardas99 »

Gdzie trzeba umieścić '' King ant object " - taka niebieska mrówka ??
Proszę fast odpowiedź bo właśnie gram.
Ostatnio zmieniony śr 04 lut, 2009 przez Xardas99, łącznie zmieniany 1 raz.
Zagan Square OTS - najlepszy Polski OTS 7.6 - Zapraszam.
http://www.zsquare.eu/
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

obydwie urzywasz do otwarcia pozytywek w pokoju alexii i alfreda
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Hmm, myślę, że najłatwiej go załatwić trzema nabojami Gas Rounds, później dołożyć mu trochę wybuchowych bełtów (do tego czasu powinniśmy mieć przynajmniej 30 wybuchowych strzał, więc trzeba się z nim podzielić :P) i patrzeć kiedy się zacznie się sączyć z niego krew, a potem łubudu i kąpiel w oceanie.

A przy pierwszym spotkaniu wystrzelałem chyba 12 naboi do granatnika (ale fart, dokładnie tyle miałem przy sobie, ani jednego więcej :D).

I tu pojawia się odwieczne pytanie (tak jak w RE3 z Nemkiem) - czy strzelanie do Tyranta jak kuca ma sens?

Ale zamach to ma faktycznie niezły - i jeszcze taka czerwona poświata z jego "pazurów" - robi wrażenie :).

No nic, jeszcze się z nim pobawię, jak odkryję coś ciekawego, o czym nie była jeszcze tutaj mowa to wyedytuję posta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil Code: Veronica (X)”