[Pomoc] Problem z uruchomieniem gry

ttechnicss
Posty: 3
Rejestracja: ndz 04 sty, 2009
Lokalizacja: Częstochowa

RE: C V load game - ( file corrupted )POMOCY

Post autor: ttechnicss »

Grałem w RE Code veronica po czym wlączylem re: 4 i gdy chcialem ponownie zagrac w code veronica i zaladowac save to wlasnie wyskakuje zielony napis "file corrupted"
jezeli kotos wie jak to naprawic bez utraty sava bardzo prosze o pomoc
Z gory dzięki
Ostatnio zmieniony ndz 04 sty, 2009 przez ttechnicss, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Miłoby było jakbyś powiedział na jakiej konsoli grasz, to na pewno ułatwi rozwiązanie problemu.
ttechnicss
Posty: 3
Rejestracja: ndz 04 sty, 2009
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: ttechnicss »

PlayStation 2
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Lipa, nic z tym nie zrobisz. Save musisz usunąc. Spowodowane jest to piracką grą lub nie ogyginalną kartą pamięci.

Furry nie podpuszczaj^^

Necraria: To nie jest podpuszczanie, tylko próba ustalenia ważnego faktu, jeśli chce się pomóc z nie działającym save ;)
Ostatnio zmieniony ndz 04 sty, 2009 przez bodek, łącznie zmieniany 3 razy.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

No właśnie, tu jest dobre pytanie. Grasz na oryginalnej wersji ?
Awatar użytkownika
Prisonbull
Posty: 77
Rejestracja: wt 26 cze, 2007
Lokalizacja: br

Post autor: Prisonbull »

Miałem to samo. Karta do formatu. Jeśli masz przerobioną konsole to problemu nie będzie (jeden mały programik), jeśli nie to nie wiem jak na to poradzić...
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Chyba któryś Action Replay do PS2 ma opcję formatowania karty, poszukaj w Googlach i na Allegro.
Obrazek
Awatar użytkownika
BARAN
Posty: 45
Rejestracja: pn 25 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnówka

[Pomoc] Problem z uruchomieniem gry

Post autor: BARAN »

Witam, mam następujący problem, kupiłem sobie RE CV wersja ps2 i odpaliłem ją raz żeby sprawdzić jak dział, wszystko było ok gdy próbowałem odpalić ją znów za 3 dni, włącza mi się tylko menu wyboru języka i koniec. Myślałem że mam walniętą płytę wiec pożyczyłem grę od kumpla tez było to samo. Jak by tego było mało przyniosłem też grę na nośniku CD która też wcześniej działał też już nie działa w wersji CD odpala się tylko informacja o karcie pamięci itp. Dodam ze gra wcześniej chodziła bez zarzutu. nie jest to wina konsoli bo inne gry chodzą tak jak zawsze bez problemu, tylko jak odpalam CV jest lipa. Proszę o pomoc
Ostatnio zmieniony pn 17 sie, 2009 przez BARAN, łącznie zmieniany 1 raz.
NAZYWAM SIE ALICJA....... I PAMIĘTAM WSZYSTKO....
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

BARAN pisze:Witam, mam następujący problem, kupiłem sobie RE CV wersja ps2 i odpaliłem ją raz żeby sprawdzić jak dział, wszystko było ok gdy próbowałem odpalić ją znów za 3 dni, włącza mi się tylko menu wyboru języka i koniec. Myślałem że mam walniętą płytę wiec pożyczyłem grę od kumpla tez było to samo. Jak by tego było mało przyniosłem też grę na nośniku CD która też wcześniej działał też już nie działa w wersji CD odpala się tylko informacja o karcie pamięci itp. Dodam ze gra wcześniej chodziła bez zarzutu. nie jest to wina konsoli bo inne gry chodzą tak jak zawsze bez problemu, tylko jak odpalam CV jest lipa. Proszę o pomoc
Wersja CD? Piracik, piracik... RE:CVX na PS2 wyszła tylko i wyłącznie w wersji DVD, więc śmiem twierdzić, że masz kopię "legalną inaczej". Co do samego problemu - gdyby był to oryginał to nie pozostaje nic innego jak tylko wymiana płyty, a w tym wypadku na bank jest to wina mniej legalnego pochodzenia gry.
Ostatnio zmieniony ndz 15 mar, 2009 przez Bzduras, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
BARAN
Posty: 45
Rejestracja: pn 25 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnówka

Post autor: BARAN »

No tak masz racje ten na cd to taka nazwijmy kopia zapasowa, ale mam tez dwa takie same wydania CV w wersji Platinum swój i kolegi i jak napisałem wyżej ładuje sie tylko menu wyboru języka

Necraria: Jeszcze słowo o tej "kopii zapasowej" a będzie ost. Ale skoro naprawdę masz problem nawet z oryginalną płytą RE:CV to temat zostawiam otwarty.
Ostatnio zmieniony ndz 15 mar, 2009 przez BARAN, łącznie zmieniany 1 raz.
NAZYWAM SIE ALICJA....... I PAMIĘTAM WSZYSTKO....
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Sprawdzałeś płytę u kolegi? Jeśli tak i u niego działa to nie mam zielonego pojęcia, co może być nie tak, a jeśli nie - sprawdź. Możliwe, że to wadliwy nośnik jest przyczyną problemu.
Obrazek
Awatar użytkownika
BARAN
Posty: 45
Rejestracja: pn 25 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnówka

Post autor: BARAN »

Już wiem co jest nie tak, RECV potrzebuje orginalnego pada od ps2 a ja niestety mam jakąś podróbę. Dzięki za pomoc.
NAZYWAM SIE ALICJA....... I PAMIĘTAM WSZYSTKO....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil Code: Veronica (X)”