Wrażenia z wydania HD

miloszja
Posty: 9
Rejestracja: pt 23 mar, 2012
Lokalizacja: Olszyn

Post autor: miloszja »

Kamil12697, Podesłałeś link, z okładkami. Ok. I z tego widzę okładkę Re:CV HD na Pc. To wyjdzie na pieca?

Wracając do tematu. No w sumie nie ma różnicy na innych okładkach, ale ja mam xboxa i właśnie na tę okładkę patrzę, więc tam jest dopisek o HD.
Ostatnio zmieniony ndz 29 cze, 2014 przez miloszja, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kamil12697
Posty: 150
Rejestracja: pt 16 gru, 2011
Lokalizacja: Zamość

Post autor: kamil12697 »

Nie. Chodziło o pierwszą okładkę, a się źle wkleiło :rad5: Ta na PC to fake jest niestety, ale można RE:CV uruchomić na PC emulując. Nie trzeba mieć dobrego PC bo CV wyszła też na Dreamcasta, który ma małe wymagania.
molte volte
miloszja
Posty: 9
Rejestracja: pt 23 mar, 2012
Lokalizacja: Olszyn

Post autor: miloszja »

Taaa.... Kiedyś się może z tym pobawię....

Edit:
Wróć..... Przecież ja mam Xbox'a....


Wracając do tematu, Gdzie idzie kupić Re : CV(x) HD?
Ostatnio zmieniony śr 16 lip, 2014 przez miloszja, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
kamil12697
Posty: 150
Rejestracja: pt 16 gru, 2011
Lokalizacja: Zamość

Post autor: kamil12697 »

Nie sprzedają w pudełkach czyli XboxLive zostaje.
molte volte
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Jeżeli posiadasz konsolę odpalającą gry z japońskiego regionu (NTSC-J) oraz nie przeszkadzają Ci krzaczki, to możesz zakupić Biohazard Revival Selection, zawierające CVX HD oraz RE4 HD. Obie te gry w wersji HD na konsole w wersji pudełkowej wyszły tylko w Japonii.

W Ameryce i Europie na X360 jest dostępne RE6 Archives, które zawiera wprawdzie (prócz oczywiście RE6) RE5: Gold Edition, RE4 HD oraz RECV HD, ale te trzy ostatnie gry są w pudełku tylko jako kod umożliwiający pobranie gier z Xbox Live.
Ostatnio zmieniony czw 17 lip, 2014 przez Mr_Zombie, łącznie zmieniany 2 razy.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Jeśli się nie mylę, to znakomita większość gier na PS3 nie ma blokady regionalnej, czyli spokojnie mozna odpalić japońskiego RE na europejskiej konsoli :). Blokada dotyczy tylko DVD i Bluray :)
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

Siemaaa!
Troche mnie nie bylo :D
Ale nie o tym mialem pisac :P
Chodzi mianowicie o sterowanie w wersji HD. Mam wersje na 360. I szybkie bieganie jest na A, natomiast wybor na X. Nie da sie zmienic sterowania? I jeszcze jedna kwestia, mianowicie poziom trudnosci. Na poczatku dalem new game i nie bylo wyboru poziomu. Po ukonczonej grze robie znow new game i tez nic nie ma. Na zakladce load game jest tylko ostatni zapis z poprzedniej gry. Dodam ze tryb battle mode zostal odblokowany. W wersji euro nie ma wyboru poziomu trudnosci?
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

O ile wiem w CV nigdy nie było czegoś takiego jak wybór poziomu trudności :P. I chyba w wersji HD tego nie zmienili.
Złe oko moderacji czuwa.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

No patrz,nawet tego nie zauważyłem,wg.mnie gry bez poziomu trudności są najlepsze bo gramy tak jak chcieli tego twórcy , jest trudno albo nie.
Jeszcze takie pytanie do tych którzy grali,dlaczego CVX HD jest tak słabo oceniona w porównaniu do takiego RE4 z którym wyszła,jak widziałem różnica jest spora( zwłaszcza podczas scenek),nawet chciałem kupić.
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

Szakal, wiem ze wlasnie byly roznice z tym poziomem trudnosci w wersjach ntsc i pal :). Ale z tego co mowisz to widoczni9e wersja pal (europa) nie ma wyboru poziomu :). A jak ze sterowaniem? Zeby nie mozna bylo zmienisz klawiszologi ;/?
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

PSKING pisze: Jeszcze takie pytanie do tych którzy grali,dlaczego CVX HD jest tak słabo oceniona...
Bo to słaba gra jest...
Ostatnio zmieniony sob 11 kwie, 2015 przez Recoil, łącznie zmieniany 1 raz.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Odczep ty się od niej( :smiech3: bez spiny). A oceny z PS2 oraz DC to potwierdzają. http://www.gamerankings.com/browse.html ... +evil+code
Ostatnio zmieniony śr 19 lut, 2020 przez PSKING, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Dobra Recoil, dobra jest ta gra :rad8: A już na pewno tak dobra, aby w promocji zakupić ją za 33 zł, co też dziś uczyniłem.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

No i gratulacje. :smiech3:
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

O ile wiem w CV nigdy nie było czegoś takiego jak wybór poziomu trudności :P . I chyba w wersji HD tego nie zmienili.
Chyba się mylisz. Na youtube są solucje na poziomie hard... Mógłby to ktoś dla pewności zweryfikować??

No i gratulacje. :smiech3:
A dziękuje :rad10:
Ostatnio zmieniony wt 05 maja, 2015 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Wiem tylko, że w wersji PAL na Gacka jest tylko jeden poziom trudności. Jak wygląda to w innych wersjach nie mam pojęcia.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Oby było ich więcej, bo jeden dostępny poziom to wielka pomyłka...
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Skończyłem gierkę i chyba nie ma poziomu trudności... Padaka panowie z Capcomu. Mam pytanko czy każda postać w mini gierce ma dodatkowy strój? Można je założyć równieź w normalnej grze??
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Z tego co pamiętam, to chyba tylko Claire ma dodatkowy strój. Nie można go jednak założyć w normalnej grze.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Poroniony pomysł! Czemu inne postacie nie mogą mieć dodatkowego stroju, dziwne! Jeszcze pomysł z brakiem wyboru trudności, głupota. Dobrze, że chociaż gra sama w sobie to nadrabia :rad10:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil Code: Veronica (X)”