Code Veronica PS4

Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Nie.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Recoil pisze:Nie.
Bo? :smiech1:

Według mnie w promocji spokojnie można grać :) Ale to tylko zwykły port z PS2 więc jeżeli "pewne" ograniczenia Ci nie przeszkadzają, to bierz śmiało.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Bo tak i :zensur: :smiech3:
Ostatnio zmieniony ndz 10 gru, 2017 przez Recoil, łącznie zmieniany 1 raz.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

CeVka to kawał dobrego resiora. Wykukałem swego czasu promocję na PSStore i wywaliłem pudełkowe wersje wszystkich residentów, m.in. wlaśnie Code Veronicę. Ale to jakby inna historia.

Wg mnie brać, brać, brać ale tylko w dobrej cenie. Nie warto przepłacać za coś, co już kiedyś wiedzieliśmy :)
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Recoil, nie zniechęcaj jej. :pff2:
To chyba najlepsza opcja obecnie jeśli ktoś chcę to ograć.
Niestety jak wyżej, to tylko port, ale jeśli będzie jakaś niska cena to dlaczego nie? Nawet mnie interesuję.
Wersja na PS3 była krytykowana za to że lepsze kolory jak i oświetlenie pokazywały wszystko co najgorsze w oprawie graficznej. Może nie byli na tyle z tego zadowoleni, że woleli właśnie wydać to?
Kto wie...
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Recoil, nie zniechęcaj jej.
Dlaczego? Skoro naprawdę uważam tę część za kicz, to czemu, de facto w odpowiedzi na pytanie, miałbym nie przestrzec dziewczyny przed kiepskim zakupem? Bo Tobie się podoba i moje zdanie nie zgadza się z Twoim? Równie dobrze ja mógłbym powiedzieć "nie zachęcaj jej". Summa symmarum i tak sama podejmie decyzje, więc niech ma ogląd na różne opinie, a nie tylko superlatywy.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Recoil,
,,Nie"
,,Bo tak"
Fakt, wiele to mówi :pff2:
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

No tak, jesteś tu od niedawna. No dobrze: proszę.

I nie przekręcaj moich wypowiedzi bo potem wychodzą nieporozumienia. Nie powiedziałem niegdzie "bo tak" tylko "bo tak i :zensur:". A to różnica :smiech3:
Ostatnio zmieniony pn 11 gru, 2017 przez Recoil, łącznie zmieniany 2 razy.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Ja wiem bardzo dobrze co sądzisz o tej grze. Jesteś chyba nawet bardziej cięty niż ja na Re6. Ale nie ma co odpowiadać komuś kto planuje zakup, bez żadnych argumentów.
Odczep się od Veronici, Re6 to kicz, pastisz i zło. Trzy pierwsze lepsze słowa by nie powiedzieć nic mocniejszego.
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

Osobiście uważam argumenty Recoila za zbytnie czepianie się na siłę. Dla mnie Code Veronica jest bardzo dobrą częścią wartą zagrania. Nie licząc Survivorów jest to jedyna główna gra jak dotąd niewydana na PC, a szkoda, bo wnosi ona dużo do całej serii.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

PSKING pisze:Ale nie ma co odpowiadać komuś kto planuje zakup
Dlaczego? Do wszystkich gier trzeba zachęcać? Nie podoba mi się (i nie tylko mi), więc chcę ustrzec potencjalnego odbiorcę. Odbiorca jest inteligentny i sam uzna, czy moje zdanie jest wartościowe i miarodajne, czy nie. Nie potrzebuje do tego Twojej protekcji.
PSKING pisze:bez żadnych argumentów
Pierwsze posty, które zacytowałeś tu:
Recoil,
,,Nie"
,,Bo tak"
to był ewidentny żart. Potrzeba rzeczywistego uzasadnienia? Patrz link - w nim są rzeczowe argumenty, z którymi można się zgodzić lub nie - kwestia odbiorcy.
PSKING pisze:Odczep się od Veronici
Nie. Uważam tę grę za zło i będę przed nią przestrzegać. To Ty odczep się ode mnie. Mam prawo się wypowiedzieć tak samo jak każdy inny na forum. Ja Ci nie każę nie chwalić CV, chociaż się z Tobą nie zgadzam.
PSKING pisze:Re6 to kicz, pastisz i zło. Trzy pierwsze lepsze słowa by nie powiedzieć nic mocniejszego.
Nie widzę związku ze sprawą.
Osobiście uważam argumenty Recoila za zbytnie czepianie się na siłę
I w porządku. Przeczytałeś, nie zgadzasz się i ok. Na tym to polega.
TheMitu97 pisze:Dla mnie Code Veronica jest bardzo dobrą częścią wartą zagrania.
No i fajnie. Dla mnie nie i nie omieszkam o tym pisać. Może wszyscy to oleją, bo "Recoil znowu pisze od rzeczy", a może ktoś uzna, że mam rację i zrezygnuje z zakupu. Jego/Jej wolna wola.

Pamiętam na forum ludzi, którzy żałowali, że mnie nie posłuchali i kupili CV (a mogli kupić chociażby zestaw klamerek z podobiznami minionków).
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

A ja uważam, że w całej tej sytuacji jest jedno nieporozumienie:

Koleżanka zapytała "Czy warto kupić Resident Evil Code Veronica na PS4?" a nie czy warto kupić Resident Evil Code Veronica. Dlatego etyczny by było, napisać rzetelnie o wersji na PS4. A napisanie posta typu "Nie", to:

po pierwsze: olewackie podejście = daj sobie spokój?;
po drugie: prywatne odczucia nikogo w tym przypadku nie interesują;
po trzecie: jeżeli każdy będzie nabijał posty w ten sposób, to za chwile będzie to forum 10 userów z 10k postów które natukli między sobą, bo nikt nowy nie będzie chciał czytać gburowatych odpowiedzi.

Nienawidzę RE6. Uważam to za najgorszy syf jaki Capcom mógł wydać pod szyldem serii RE, ale jeżeli ktoś mnie spyta, którą wersję gry kupić i dlaczego, to odpowiem najlepiej jak umiem, albo wcale bo się nie znam. I tyle.

I RE: CVX to jedna z najlepszych części serii. Murowane TOP5 tytułów. Taka prawda. :okulary3:
Ostatnio zmieniony pn 11 gru, 2017 przez RON!N, łącznie zmieniany 1 raz.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Gra to gra. Jak jest słaba to niezależnie od tego na jakiej platformie się ukazała - będzie słaba. Dotyczy to zarówno RE6 jak i CV.

CV to temat tabu. Nie wypada o niej źle mówić. Ale już Outbreaki można besztac. Nie widzę w tym sensu.
RE: CVX to jedna z najlepszych części serii. Murowane TOP5 tytułów. Taka prawda.
Nie. To Twoje zdanie.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Recoil pisze:Jak jest słaba to niezależnie od tego na jakiej platformie się ukazała - będzie słaba
Nie. To Twoje zdanie.

Ja kończę temat.
Ostatnio zmieniony pn 11 gru, 2017 przez RON!N, łącznie zmieniany 1 raz.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Jadę pokolei...

Recoil
Nie do wszystkich. Tylko że ta ma poprostu wiele do zaoferowania

Pomijam już fakt że pytanie było o port, nie o sam tytuł.

Jeśli chodzi o Re6...to ma duży związek. Ta gra ma tak wiele problemów, ma tak kiepskie elementy, bywa straszliwe głupia, nudzi, że tu jasno można się do czegoś przyczepić. Nie uważam że to crap, ale gra z bardzo licznymi problemami.
CV bardziej lubiane czy nie, nie ma tylu problemów.
...mam nadzieję że WeskerDL nie widzi co piszę o Re6.

Nie chodzi o fakt że tobie się nie podoba. Ja uważam serię Uncharted za monotonny shooter, a wiele milionów ludzi ją ubóstwia.
Chodziło mi tylko i wyłącznie że na początku napisałeś nie bo nie. Odnośnie portu przypominam.
Też uważam że czepiasz się na wyrost, ale to twoja opinia.

[RONIN]
Zgadzam się z całym postem w 100%.

Recoil
Nie mam zamiaru cię w żaden sposób obrazić, ani nikogo na tym forum.
Zawsze mnie dosyć bawiło (w pozytywnym sensie) twoje podejście do CV, ale to już trochę gburowate.
Może zacznijmy że odpowiadasz na pytanie odnośnie PORTU gry która cię nie obchodzi, o której najpewniej nic nie wiesz bo dlaczego miałbyś czytać jakiekolwiek informacje.
I po co w takim wypadku masz kogoś zniechęcać wiadomością która nic nie wnosi? (same argumenty wysłałeś później mnie)

I znowu, Outbreaki są besztane bo w przeciwieństwie do CV miały naprawdę sporo słabych(lub złych) elementów, które w przeciwieństwie do tego drugiego są widoczne, czyli sytuacja analogiczna do Re6. Choć tragedii nie było, lubie nawet #2, szerzej o tym nie tak dawno pisałem z kimś innym gdzieś na forum.

Tyle odemnie.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Oczywiście że widzę co piszesz i ok, to Twoje zdanie. Mi re6 się podobał i tyle, tak samo jak Veronica która jest dla mnie w czołówce Residentów i to z ogromną liczbą plusów. Za to Gun Survivor 2 (Veronica) to pasztet i trzymam go tylko i wyłącznie do kolekcji.
Ostatnio zmieniony pn 11 gru, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Chodziło mi tylko o to że pamiętam naszą dawną dyskusję o Re6 :smiech3:.

Co do Survival to nie grałem w żaden. Podobno CV to najgorszy Re ever (dopiero Umbrella Corps zebrała gorszą srednią).

Tak swoją drogą, warto ograć którąś część, czy to zwykła strata czasu?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Jedynka Gun Survivor jest jeszcze spoko choć dzisiaj wyglada strasznie.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

PSKING pisze:Tak swoją drogą, warto ograć którąś część, czy to zwykła strata czasu?
Cała sztuczka z Gun Survivor'ami polega na tym, że bez wspomnianego Gun'a nie podchodź :)
To typowy shooter na szynach, rodem wyrwany z automatów. I tak trzeba podchodzić do tych tytułów.
Przymykasz oko na to co widzisz, to jak najbardziej wyciągniesz z tego jakąś rozgrywkę. No może nie jest to produkcja jak na Wii (wiadomo o co mi chodzi) ale przy giercowaniu w dwie osoby, spoks.

PS. Swoją drogą, CV2 łapie straszliwe ceny ostatnimi czasy :)
PS2. Odeszliśmy od tematu :rad12:
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Ktoś kupił wersję na PS4? Zastanawiam się nad zakupem ale to jest remaster na zasadzie innych gier z PS2 czy to tylko przerzucona wersja HD z 2011 roku?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil Code: Veronica (X)”