Code Veronica PS4

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Code Veronica PS4

Post autor: WESKER-DL »

No i mamy już oficjalne potwierdzenie iż w tym tygodniu (dzisiaj USA a Euro 10 maj) pojawi się Code Veronica na PS4 w wersji PS2 Classic czyli najmniejsza linia oporu w formie portu ale.... o dziwo w stosunku do wersji HD z PS3 będzie zawierała cały komplet nowych pucharków wraz z platynowym osiągnięciem. Gra wyląduje w formie cyfrowej.

Lista pucharków
https://psnprofiles.com/trophies/6124-r ... veronica-x
Ostatnio zmieniony wt 09 maja, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 3 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Capcom chyba bije na record w największej ilości sportowaych tytułów ;) W promce siorpnę bo lubie CVkę ;)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

O kurczę!!! To najlepsza wiadomość ze świata elektronicznej rozrywki od czasu... A nie, czekaj... :smiech3:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Czasem mnie zastanawia czy to ma sens. O ile Re4 zawsze się trzyma, tak CVka już na PS3 wyglądała słabo (no i nie zapominajmy jak koszmarnie dawno to wyszło).
Ta gra wygląda jak kupa, i nie wiem czy komukolwiek będzie chciało się to kupić...
A, no tak. Kupią to ci, którzy krzyczą od premiery Re4 że ta seria się skończyła.

To smutne, jak bardzo w tych czasach nie chcą robić REmake'ów.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No robią....Remake 2 i za ten projekt trzymam najbardziej kciuki. CV cenię wysoko więc pomyślę bo ostatnio (2 lata temu) przechodziłem właśnie wersję hd na ps3, zobaczymy jeszcze jak z ceną będzie.
Ostatnio zmieniony wt 09 maja, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Jedni płaczą, inni się cieszą. Ostatnio zakupiłem wersję na DC to dlaczego miałbym nie nabyć (powtórzę: w promocji) wersji na PS4. Szkoda że nie pojawiła się wersja pudełkowa. Fajnie by wyglądało w gablocie :)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No też nad tym ubolewam, że brak pudełka, hehe w gablocie, u mnie już szafka nie starcza na te plastiki, trzeba pomyśleć nad czymś większym :D

Ps. Szykowałeś jakoś specjalnie swoją gablotę? Jakieś oświetlenie albo emblematy? Ja w sumie po przeprowadzce rok temu zawiesiłem taką szafkę z czarnym frontem plus emblemat a w środku sam Residentowy przebieg ale zastanawiam się czy nie zamontować jakiegoś doświetlenia w zawiasach (w formie otwieranie = podświetlenie).

Recoil: Ale to już zupełnie inna historia...
Ostatnio zmieniony wt 09 maja, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 3 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
dark_throne
Posty: 67
Rejestracja: sob 06 lut, 2016
Lokalizacja: OST

Post autor: dark_throne »

Skusiłem się na wersję na PS4 i niestety pany ale to jest niegrywalne. Strasznie klatkuje, lagi, zero przyjemności z grania. 63 zł w dupe. Nie polecam. Lepiej odpalić emulatora.

Jeden plus, że dodali platynę, ale na tym sie konczy
Ostatnio zmieniony ndz 28 maja, 2017 przez dark_throne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Pomijam fakt, że to CV :pff1: ale nie sądzicie, że takie rzeczy lepiej kupować tylko w naprawdę korzystnej promocji? A takowe trafiają się dość często.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Nie ma możliwości żebym zapłacił taką cenę jaką chcę wydawca za jakiś marny remaster.
Nie wyobrażam sobie płacić 90 zł za remaster Re4, a tym bardziej tyle za cyfrowy CV.
20zł mogę dać.
Wyjątek stanowiło by takie Re4 które widziałem w pudełku na PS4 w Poznaniu.
Było za 50zł chyba, i zapłacił bym tylko dlatego że mogę to odpalać bez żadnych komplikacji, bez instalacji, itp.
Ale cyfra za np. 63zł?
Proszę...ile te gry mają lat?
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Jeszcze żeby rzeczywiście postarali się przy odnowieniu. To znaczy nie zrozumcie mnie źle, nie oceniam bo to nie moja sprawa,ale po prostu się dziwię. Ja za swoją "remasterkę" RE4 dałem 25zł. A skusiłem się na nią tylko dlatego, że żona irytuje się jak wyciągam z szafy stare graty (czytaj w tym przypadku PS2). Mi też średnio chce się to robić więc odpalam na PS3. Te 25zł to cena nie gry, tylko mojej wygody ;)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

CV jest dla mnie bezsensownym remasterem. Przyznaję NIE GRAŁEM, ale widziałem jak już na PS360 to wyglądało. Rozjaśnili lokacje, przez co gra jest strasznie brzydka. W swoim czasie wygladała nieźle, nawet się trzymała, ale tu widać słabą paletę kolorów, i strasznie kiepską geometrie. To wygląda słabiej niż na PS2.
Choć z tego co pamiętam, to scenki wyglądały znacznie lepiej (cxyli inaczej niż w innych reedycjach gier).
No a jeśli na PS4 jeszcze to klatkuje, to nie warto wogóle tego kupować.

Jak już wielokrotnie mówiłem, kiedyś KOLEKCJE HD były lepsze, bo dawano 3/4 gry, plus jakieś bonusy, no i same gry były ładniejsze i w 60FPS.
Teraz dają jedną, drogą, słabo zrobioną grę, co nawet nie jest śmieszne. Nie powinno się tego kupować.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Ale wersja PS4 nie jest remasterem tylko chyba lekkim odświeżeniem na zasadzie gier ze wstecznej zgodności na PS2.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Niezgodzę się, nawet jeśli jest to port, to jest to port remastera z PS3.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No właśnie nie, to wersja ps2 classic wzbogacona o trofea.

Eurogamer.pl:
PS2 classic Resident Evil Code: Veronica X is out today in Europe on the PlayStation 4 priced £11.99.

This is the PS2 Classics version of the game, which amounts to a port of the original PS2 version. This is not Resident Evil Code: Veronica X HD, which was released on the PS3 and Xbox 360 back in 2011.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Ha :smiech3: ! Nie wierzę. Pewnie sami byli świadomi jak brzydka była wersja HD.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Nabyłem dziś tę wersję w promocji ukochania Japonii na PSN. Obrałem mały kawałek gry i stwierdzam na szybko, że jak na grę port z PS2 to jakoś tak troszkę za dobrze wygląda. Z drugiej strony gra wyświetla się tylko w 4:3 (chyba że da się to zmienić), czasem mam wrażenie jakby jakieś przekłamania grafiki się pokazywały i wszystkie komunikaty odnoszą się jak do wersji PS2. Może to jakaś 'hybryda' albo eksperyment naukowy :) Tak czy siak, skok na kasę ewidentny, ale że duszę Capcom'owi zaprzedałem, to tę wersję zakupić musiałem :) Na tę chwilę najlepszy port? Trudno powiedzieć...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Ale za taką forsę to można wybaczyć :p
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Be Real
Posty: 18
Rejestracja: pn 27 lis, 2017
Lokalizacja: Lodz

Post autor: Be Real »

Mogliby w kolejnosci po RE2make puścic porządny remake właśnie CV...
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Be Real pisze:Mogliby w kolejnosci po RE2make puścic porządny remake właśnie CV...
Nigdy tego nie dożyjemy według mnie.
Nie jest to ukochana część fanów a tym samym opłacalność tworzenia takiego REmake'a jest zerowa. Aczkolwiek ja oczywiście bym się cieszył :)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil Code: Veronica (X)”