Wasze wrażenia z gry

Awatar użytkownika
Prisonbull
Posty: 77
Rejestracja: wt 26 cze, 2007
Lokalizacja: br

Wasze wrażenia z gry

Post autor: Prisonbull »

Re: CV:X - to było moje pierwsze spotkanie z serią RE - rok temu, kiedy moje PS2 jeszcze działało. Gra mi się od razu spodobała. Przeszedłem ją w 10 godzin z kategorią D.
W porównaniu z innymi częściami RE grafika i wogóle całość wykonania zasługuje na pochwałe! Jak dotąd CV utżymuje najlepszy klimat grozy, filmiki są po prostu doskonałe, nie da się tego inaczej określić. Code Veronica jest najlepsza!!!!!!
Piszcie jak wy oceniacię tę część:)
Ostatnio zmieniony pn 08 paź, 2012 przez Prisonbull, łącznie zmieniany 2 razy.
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Pewnie, że najlepsza :D .

[hide]Gdyby nie było RE4[/hide]
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

No ogólnie nie ma co tu dużo mówić, po dobrym acz za krótkim RE3 Nemesis, pojawił się jeden z najlepszych RE'sów w historii. Osobiście uwielbiam tą część, nawet bardziej od RE2 czy RE3, i walczy o palmę pierwszeństwa z jedynką. Jedyne co może razić to bardzo mała ilość bonusów za przejście gry w porównaniu do poprzednich części, no i czasem poziom trudności wydaje mi się zbyt wyczesany ( patrz: walka z Alexia'ą ). Ale ogólnie to dobra gra, no i pierwsze tła 3D, rules :rad6:
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

Dla mnie jedna z najlepszych części. Tylko w niej biegałem z nożem jeszcze częściej niż w 4 bo byłen na "głodzie amunicyjnym"
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

Dla mnie to najbardziej pokręcona fabularnie cześc gry. Dodać to tego całkiem długi (jak na poprzednie resy) czas grania, plus fajna graficzkę, plus kręcąca tyłkiem Claire mamy świetnego REsa...
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

Ja tylko dodam zę to chyba jedyna część (nie wiem jak Outbreak'i) w której ciała zachowóją się w miare realistycznie. W innych jak padały na ściane to albo w nią wnikały albo je odrzucało, a tu zombie po odepchnięcu go na ściane poiera sieo nią plecami i zaczyna się zsówać.
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Albo potrafią wylecieć przez murek i hop w przepaść :D.
Awatar użytkownika
papa50
Posty: 186
Rejestracja: sob 10 mar, 2007
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: papa50 »

Dla mnie tez re Cv jest najlepsza czescia gry przynajmniej z tego co zobaczyłem filmki swietnie wykonane grafika cud i miód i oczywiscie piękna Claire Tylko grac i grac
Welcome to Survival horror
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Grafika:7/10
Muzyka:10/10
Grywalność:9/10
Klimat( w stosunku do innych RE):9
Ocena Końcowa:9/10

Świetna część RE, najdłuższa, świetna klimatyczna Fabuła, o muzyce nie wspomnę, najwięcej moich ulubionych kawałków. Przejscie w 3d w tym przypadku udało się w 100%. Pozycja zaliczona w 2002 roku
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

świetna klimatyczna część no i rasowy resident....,i jeszcze jedna ważna sprawa,jak dla mnie najcudowniejsza ścieżka dźwiękowa (ost) ze wszystkich residentów a motyw po rozmowie chrisa z uwięzioną claire po prostu mnie rozłożył...
STARSSss.......
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Bardzo mi ta część przypadła do gustu i po jedynce uważam ją za najlepszą w całej serii.
Świetna scena z doktorkiem czy walka z Tyrantem w samolocie ale były też fragmenty, które mnie śmieszyły np. Claire na Antarktydzie nosi bluzeczkę z krótkimi rękawkami :rad13:
Zdobycie rankingu A też nie należało do najłatwiejszych. Do dzisiaj pamiętam jak spartaczyłam sprawę i to pod sam koniec gry - tam była taka scena kiedy Chris jest razem z Claire i zjawia się Alexis, w którą zaraz po animacji należało strzelić zanim ona dotknie Claire a ja się zamyśliłam i jak się ocknęłam to było po wszystkim :zlosc4:
To była moja pierwsza gra na PS2 i byłam z tej " inwestycji" bardzo zadowolona.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Finka pisze:zjawia się Alexis

Alexia :P
Awatar użytkownika
coley
Posty: 3
Rejestracja: ndz 22 lip, 2007
Lokalizacja: Radom

Post autor: coley »

Potwierdzam naprawde świetna odsłona Resident Evil.
Ja osobiscie spotkałem sie z nią jeszcze na swoistym "makaronie" (Dreamcast) no i wrazenia były nie samowite. Pamiętam jeszcze ostatnią walke kiedy to musiałem zmagać sie z Alexią i grypą :rad10: .Leżałem w łóżku z padem w ręku i starałem sie ją pokonac. Po jakims tam czasie sie udało off course :smut3: .
Ostatnio jeszcze zaopatrzywszy sie w emulator do DC pocinałem troche w Code Veronice no
ale przycinki i częsty brak (kapitalnej) muzyki spowodowały ze sobie odpusciłem.
Pol
Posty: 34
Rejestracja: sob 21 lip, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: Pol »

jak widze znowu mysle inaczej niz inni
najbardziej lubie
Resident evil 2, 4, 1, outbreaki,3, cv, survivory...
...jakos tak cv słabo mi podpasił w porownaniu do reszty ale i tak jest swietny!
jedynymi minusami wogole seri re jest to ze cholera oprocz 4 i cv szybko mozna je przechodzic...re2 na youtubuie w godizne 10 minut :/ szit
Awatar użytkownika
coley
Posty: 3
Rejestracja: ndz 22 lip, 2007
Lokalizacja: Radom

Post autor: coley »

1 scenariusz pewnie no ale i tak szybko
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

jedynymi minusami wogole seri re jest to ze cholera oprocz 4 i cv szybko mozna je przechodzic...re2 na youtubuie w godizne 10 minut :/ szit
Ha ha to spróbuj tak przejść RE 2 w godzinę i 10 minut :) Na poziomie hard oczywiście, bo na easy to prawdziwi fani Residenta nie grywają ;)
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

Właściwie Re4 jest krótką grą rekord to coś koło 2 godzin, ale CV i 2 to najdłuższe części z serii.
Pol
Posty: 34
Rejestracja: sob 21 lip, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: Pol »

re 4 da sie przejsc w 2 gdzoiny ? mi to zajęło 22...wiec jakos mi sie nie wydaje...re 2 napewno jest krotszy od 4


by MiGoo: Nie zmieniac tematu !!!
Ostatnio zmieniony śr 25 lip, 2007 przez Pol, łącznie zmieniany 1 raz.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

re 4 da sie przejsc w 2 gdzoiny ? mi to zajęło 22...wiec jakos mi sie nie wydaje...re 2 napewno jest krotszy od 4

hehe mi się udało RE4 najmniej w coś ok 10 lub 12 godzin jakoś w tych okolicach, zresztą nigdy się nie śpieszyłem bo lubię się delektować grą :smiech1:
:smiech1: :smiech1: swoją drogą podziwiam jak ktoś mógł to przejść w 2h bo nie uwierzę jak nie zobaczę :smiech1:
RE CV jest niewątpliwie jedną z najdłuższych części w RE może raz udało mi się ją skończyć
w czasie mniej niż 10 godzin ( coś ok 9h z groszem :rad13: ) ale byłem dumny z siebie :smiech3: to mój osobisty rekord :smiech2:
Awatar użytkownika
Prisonbull
Posty: 77
Rejestracja: wt 26 cze, 2007
Lokalizacja: br

Post autor: Prisonbull »

Muzyka 10/10. Jakby ktoś chciał jakieś szersze informacje na temat Soundtracka'a to pisać maila.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil Code: Veronica (X)”