Komentarze do newsów

euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Post autor: euroo »

Po tych wszystkich recenzjach , filmikach i wiadomościach o DLC na zamówienie swojej wersji poczekam .... (może wyjdzie RE:ORC Gold edition z dlc jak to było z 5 ?? , 2 razy gry nie mam zamiaru kupować ,tym bardziej że w Polsce nie zachęcili nawet jakaś edycja kolekcjonerska )

Zostaje przy Dead Space 2 (wczoraj pierwszy raz odpaliłem tryb sieciowy .. długo czeka sięna graczy ale tam każda mapa ma inne urozmaicenie no o gra necromorfami bardzo mi się podoba ) oraz Re 1,2 ,3, 4 :P na razie to musi wystarczyć . A ci co dali 9/10 trochę przesadzili chyba jednak...
Awatar użytkownika
Avalar Raziel
Posty: 61
Rejestracja: śr 27 lip, 2011
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Avalar Raziel »

320 MS za tryb wieloosobowy Nemezis
240 MS za mundury USS Wataha Edit(żadne nowe zmiana kolorów starych...no żesz ...)
ech juz zmuszaja nas do placenia a jeszcze nawet premiery nie bylo...

Spec Ops mission 1 DLC darmowe do pobrania 11.04.12-niech zrobią pierwsza misja gratis za resztę zapłać...jeśli będą na takim samym poziomie co misje USS to proponuje cenę 10 MS za każdą... ;]
Ostatnio zmieniony czw 22 mar, 2012 przez Avalar Raziel, łącznie zmieniany 1 raz.
Steam : AvalarRaziel
3DS : Sprzedany
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

http://www.siliconera.com/2012/03/22/ca ... -fix-them/
W wolnym tłumaczeniu :

"Wiemy o wadach gry i chcemy je naprawić" to napisał jeden z deweloperów Slant Six Games na Tweeterze. Patch do Resident Evil: Operation Raccoon City nie został jeszcze zapowiedziany, Slant Six twierdzi że Capcom podejmie decyzję o ewentualnej łatce.
ダーク
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Przecie Slant 6 Games zabrali sie już za nową gre więc kiedy niby mieliby zrobić łatki. W zasadzie to łaty, całe płachty do ORC? Dodać też należy że szef studia się wypowiadał że nad nowym tytułem pracować ma całe studio bez wyjątków (około 60 osób).
One man forced to seek REVENGE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Operation Raccoon City”