Komentarze do newsów

Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

Ja to w sumie napisze tak gra ma swoje mocne i słabe punkty i co by nie było to i tak chyba warto jednak zakupić ten tytuł jako fan i po prostu ograć :smiech5: choć nie pasuje mi rozgrywka,głupie boty,ogólny syf na ekranie co do tych zajawek które zapodają od czasu do czasu producenci podchodził bym do nich dość ostrożnie..ponieważ w praktyce wszystkie te tryby z gry mogą okazać sie nudne,oklepane i nie zbyt ciekawe,taki przykład gra AVP również trailery były smaczne a jak zakupiłem gre to sie rozczarowałem mocno....

[ Dodano: 08 Mar 2012 19:35 ]
Przepraszam za post pod postem ale nikt nie pisze a chciałem odświezyć

tutaj jest link do filmiku z dema rozgrywki multiiplayer w trybie Nemesis Mode
http://www.youtube.com/watch?v=-kxgF5kkWrw
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

DLC do Operation Raccoon City znajduje się na płycie, nie wiadomo jeszcze co zawiera. Wiemy tylko że po prostu już tam jest http://www.ps3site.pl/dlc-takze-na-plyc ... ity/104223

Powtórka z SfxT i RE5 : ) Capcom <3
&#12480;&#12540;&#12463;
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Tak, i na pewno wszyscy sa tym faktem zszokowani..
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Zła polityka wyciągania kasy no ale zdążyliśmy do tego już przywyknąć z rodzynkami w postaci darmowych DLC do takich gier jak Burnout Paradise lub nadchodzącego Ninja Gaiden 3.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

Wyczytałem że gra otrzyma darmowe DLC w Kwietniu DLC pojawi się 10 kwietnia i zaoferuje graczom nowe misje z udziałem Jill Valentine i grupy Spec Ops, nawiązujące do Resident Evil 3. Bohaterka będzie musiała stanąć oko w oko doskonale znanym fanom serii Nemesisem. "

źródło gram.pl
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Pierwsze DLC będzie darmowe, lecz za kolejne przyjdzie nam już zapłacić. To celowe, aby zachęcić nas do ewentualnego kupna kolejnych DLC, jeśli pierwsze okaże się solidne.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

http://www.youtube.com/watch?v=G7pLuFZ6IXY

Amerykanie już mogą grać.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Jest już pierwsza recenzja, w skrócie ... jest źle : (
http://uk.ps3.ign.com/articles/122/1221156p1.html
&#12480;&#12540;&#12463;
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

Jutro dostaje swoja kopie wiec ogram co nieco i się wypowiem.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Poniżej sa inne znacznie lepsze oceny ( komentarze ), zaś ten swoimi niskimi ocenami dość mnie zaskoczył, ale szczerze to mam gdzieś jego zdanie.
Awatar użytkownika
migda
Posty: 36
Rejestracja: sob 21 sie, 2010
Lokalizacja: Tworków

Post autor: migda »

Po 10 recenzjach średnia wynosi 52.50% na gamerankings! wiedziałem że ta część to będzie gniot ale takiej średniej się nie spodziewałem...
Obrazek
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Nerobianco pisze:Jest już pierwsza recenzja, w skrócie ... jest źle : (
http://uk.ps3.ign.com/articles/122/1221156p1.html
IGN ostatnioo szaleje (NGIII 3/10) więc nie brałbym ich jako pewnik ;)

Premierowy zwiastun:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... XbysXMmw_A

Ja osobiście czekam i być może już jutro zacznę ogrywać ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=201 ... &kom=Dodaj

Recenzje są dość zróżnicowane, ale co tam, już jutro (i to się nazywa preorder) sam się przekonam czy ta gra to prawdziwy gniot ;D.
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Mimo że zamówiłem już jakiś czas temu na muve.pl ; napisane jest że "wysyłka po premierze" więc swoją kopię dostanę pewnie w następnym tygodniu : ( nie ogarniam na jakiej zasadzie działają te pre ordery.

A dalej w temacie :
Pojawił się wysyp filmików dotyczących gry, jeżeli chodzi o multi to moim zdaniem, wnioskując po tym co widzę na youtube, nie ma znaczenia w jaki tryb gramy ... wszystko sprowadza się do przedzierania przez zombie i strzelania w kierunku wrogich graczy. Najbardziej interesuje mnie heroes ale i to również nie jest jakieś mocno odmienne od innych trybów... Czemu nie ma czegoś na wzór chociażby hordy, albo kontroli mapy ? Brak zróżnicowania może szybko znudzić :| Większość recenzji jest zgodnych, ORC wydaje się być wersją beta :\
Ostatnio zmieniony śr 21 mar, 2012 przez Nerobianco, łącznie zmieniany 1 raz.
&#12480;&#12540;&#12463;
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Takie tryby, których Ci brakuje pojawią się w płatnych DLC, cierpliwości ;), mam nadzieję, że juz za kilka godzin zagram w Operacje ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Ja już mam za sobą pierwsze minuty i jak na razie nie jest źle, zobaczymy jak będzie dalej (szkoda, że zaraz muszę wychodzić :pff1: ).
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

WESKER-DL pisze:Takie tryby, których Ci brakuje pojawią się w płatnych DLC, cierpliwości ;), mam nadzieję, że juz za kilka godzin zagram w Operacje ;)
Takie tryby powinny być od razu wrzucone. Jeśli jest jak piszesz, to ze strony Capcomu będzie to absurdalne posunięcie.

Dlaczego wszyscy są naiwni i dają się nabierać na DLC? :pff6:
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Tak było, jest i będzie, nie rozumiem Twojego zdzwienia. A powiem więcej, takie tryby juz są na płycie a po prostu czekają na "dopłatę" i odblokowanie. Ale spokojnie nie wszyscy są naiwni i nie jednego to denerwuje, sam pisałem powyżej w ironii bo nie dam się wydymać jeżeli cena będzie powyżej oczekiwań.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

To nie zdziwienie, bo o tym pisałemna 15 stronie tego tematu więc niczego nowego mi nie powiedziałeś.
WESKER-DL pisze:sam pisałem powyżej w ironii bo nie dam się wydymać jeżeli cena będzie powyżej oczekiwań.
Ale jeśli będzie poniżej twoich oczekiwań to.... :zmiesz8:

Nie ważne. Sądząc po ocenach, ORC nie pożyje zbyt długo. I dobrze. Powinni wiedzieć że z takim chłamem nie wychodzi sie do ludzi :rad2:
Ostatnio zmieniony śr 21 mar, 2012 przez J.Krauser, łącznie zmieniany 1 raz.
One man forced to seek REVENGE
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

He he, co do AI postaci, oglądając stream'y n jtv faktycznie natknąłem się na narzekania związane z inteligencją postaci kierowanych przez kompa, tak więc akurat to już widziałem wcześniej. Co do innych trybów, które mają być dodane dopiero przez DLC - trochę skandaliczne, aczkolwiek nic nowego.

Jakkolwiek fakt, recenzje IGN należy brać z przymrużeniem oka, przyznam że akurat ta recenzja bardzo potwierdziła oczywiste przypuszczenia: zero horroru, zero klimatu i ogólna nijakość i cały czas strzelanie przed siebie. RE=Horror RE=/=Gears of War, tak trudno to pojąć?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Operation Raccoon City”