Komentarze do newsów

Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Akurat uważam, że demo powinno być. Głównym powodem tego, że dem się nie wydaje jest zapobieganie piractwu. Wcześniej się dostaje pliki i niewłaściwe osoby szybciej złamią zabezpieczenia. Ale jak nie ma dema to zazwyczaj odpuszczam sobie taki tytuł w dniu premiery. Czytam opinię i ewentualnie czekam aż stanieje o połowę. Przykro mi, nie będę wydawać w ciemno kasy żeby potem się rozczarować.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Ja tam kupuje w dniu premiery, nawet jeśli nie będzie to gra na 10. Osobiście podoba mi się styl gry. Wreszcie będziemy świadkami walki o życie na ulicach Raccoon, gdzie grasują setki zombie. Sam Capcom kiedyś napisał, że gra będzie shooterem w realiach Resident Evil (2 i 3). Fabularnie może być bardzo ciekawie, my jako członkowie USS (wreszcie po drugiej stronie). Spotkamy wiele postaci tj. HUNK, Nicholai, Claire, Leon, Jill (pewnie dojdzie jeszcze Carlos) oraz znanych i lubianych przeciwników: Mr.X, Nemesis, Birkin, Huntery, Lickery, Cerberusy czy Zombie. Gra jest spin-offem który niekoniecznie musi mieć wkład w fabułę całej serii (chociaż kto wie). Czekam z niecierpliwością ;).
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

To typowy shooter TPP osadzony w uniwersum RE. Nawet jeden z producentów gry twierdzi, że bohaterami są przecież członkowie jednostek wyszkolonych do walki z B.O.W. W Operacje Raccoon będzie się grać sporo. Oprócz kampanii dla jednego gracza czeka nas zapewne dużo trybów kooperacji z innymi graczami, do tego dochodzą rangi, perki. Będzie grubo. Sądzę, że średnia ocen gry wyniesie 70-75%, czyli dobrze.
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Już pisałem, ze gameplay podchodzi z Lost Planet 2. Jeśli ktoś z was nie miał okazji zagrać w ten tytuł, to polecam rzucić okiem na YouTube. A tak osobiście? RE:ORC kupuje w dniu premiery.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Faktycznie, gameplay przypomina LP2 ale jednak mimo wszystko uważam, że najbardziej gra podchodzi pod serię SOCOM.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Na WP jest filmik z polskimi napisami ale nic nie słyszałam o polskiej wersji więc może tylko wydawca (Cenega Poland) wstawił sobie napisy dla zabawy.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Obejrzałem cały gameplay i muszę przyznać, że gra wygląda jak połączenie Army of Two z Left 4 Dead w otoczce Resident Evil ;D. Źle nie jest, fabularnie może być całkiem fajnie. Nic, tylko czekać do marca.
REfan
Posty: 234
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: REfan »

A Ja po obejrzeniu owego gameplay'u stwierdzam że mam mieszane uczucia bo z jednej strony mamy chaos opanowywanego przez potwory RC... Żołnierzy wrogiej organizacji próbujących przetrwać i wykonać Swoje rozkazy... Zombie walące bez ładu i składu drzwiami... oknami i dobrze że jeszcze z pod podłogi nie wyskakują... Nie kupuję tego całego schematu rozgrywki... Główni bohaterowie są źli do tego stopnia iż jest to odrażające aż chciało by się ich wrzucić w łapska zombie z tego powodu... Gra wydaję się też całkiem trudna i nie wiem dlaczego lickery praktycznie są nieśmiertelne i łykają kulki bez większego przejęcia a to przecież był poziom trudności casual... Ciekawi natomiast fabuła i to jak to wszystko będzie ukazane z tej alternatywnej strony... Zobaczymy...
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Całe nieszczęście z tą grą polega na tym, że jest podobna do L4D, której nie trawię. Ponadto nie lubię kiedy przeciwnicy pojawiają się znikąd. Fabuła na pewno nie będzie się odnosiła do całej serii a jedynie do tej jednej gry. To, że pojawią się znane postacie i bossowie jest tylko wabikiem dla fanów.
Mnie osobiście ta gra nie pociąga. Jeżeli będzie singiel to może kupię ale już sobie wyobrażam mordęgę z trzema botami.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Pierwsze co mnie uderzyło to inteligencja przeciwników. Licker siedział sobie tyłem do gracza i gapił w ścianę i przyjmował w plecy tony ołowiu nie reagując nawet. Podobnie najemnicy - jak postawisz celownik w jednym miejscu masz pewność, że Twój przeciwnik się stamtąd nie ruszy póki albo Cię nie zabije, albo sam nie zginie. :/
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

Właśnie obejrzałem Character Trailer i zastanawia mnie jeden jedyny fakt. Co oni znowu zrobili z moją ukochaną Jill ?? Dla czego od czasu RE:Revelation, ma ona mordę ja neandertalczyk, a nie posiada już twarzy Juli Voth ?? Czy nie sądzicie że robiąc strój Jill wzorowali się na filmowej wersji z Apokalipsy ?
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

OMg co oni zrobili z Jill masakra :pff2: Oliviera też wygląda nie ciekawie......i również oglądałem Character Trailer
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

Na facebooku powstały nawet grupy i profile domagające się twarzy Julii w nowych resach. Nie rozumiem tej zmiany na gorsze... Jill z twarzą Topangi wygląda jak monstrum...
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Moim zdaniem Jill wygląda fajnie tylko na tym foto z Resident Evil: ORC:

http://www.dkreset.com/wp-content/uploa ... Single.jpg
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

Racja, bo przypomina jeszcze.... siebie (?) Nie rozumiem decyzji podjętej przez Capcom...
W internecie panuje swoista burza na ten temat. Głos w sprawie zabrała nawet sama Julia.
Może się zlitują i zapodadzą nam starą dobrą Jill a nie Lare Croft w świecie zombie...
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=201 ... &kom=Dodaj . Najnowszy gameplay z ORC - szykuje się niezły kąsek :D.
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

Wszystko fajnie ale niestety bardzo irytuje mnie chaos na ekranie,wszędzie coś lata do tego dochodzi jeszcze drugi oddział który w nas naparza z karabina trochę to wkurzające i moim zdaniem psuje klimat i grę...do tego człowiek z dwieście razy zostanie zabity nim gdziekolwiek dojdzie....do tego lickery łykają ołów jak by były ze stali lekkie przegięcie...2 magazynki na jednego lickera? :zmiesz8:
Ostatnio zmieniony ndz 08 sty, 2012 przez Runii, łącznie zmieniany 1 raz.
euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Post autor: euroo »

http://www.youtube.com/watch?v=Ar-qKACbnkg


Po tym się tylko dobrze nagrzałem na te grę :P:P


A teraz pytania :
Co to za oddział ???

Jedyne co mi przychodzi na myśl : Wsparcie dla Ady w pozyskaniu wirusa-g ( świetnie wyszkoleni do walki z B.O.W , widać że mają pojęcie o wirusie -t ).

Poza tym nie wyglądają na zwykłych żołdaków to tylko kim są , jedyna poszlaka to znak na plecach gruba : Czaszka ze skrzydłami , reszta miała kamizelki bądź plecaki więc tylko u niego dało się coś przyuważyć . Ma ktoś jeszcze jakąś teorie spiskowa ??
Ostatnio zmieniony pn 09 sty, 2012 przez euroo, łącznie zmieniany 2 razy.
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Ten trailer to na serio? Było parę konceptów ciekawych, ale te matrixy w walce z Licekrem to już mogli sobie podarować, przez chwilę myślałem że oglądam Alice w kolejnym filmie
*otrząsa się z obrzydzenia*

Generalnie trudno tu czuć klimat Raccoon City, ale widać nie to było zamiarem. Podobało mi się natomiast jak wszedł Mr.X, nieźle ciskał tymi brykami ;) Miałem tylko nadzieję że stary dobry znajomy z RE2 pozamiata tymi wszystkimi wymoczkami na ekranie, zarówno z jednej jak i drugiej ekipy - cóż, może kiedy indziej;)
Ostatnio zmieniony pn 09 sty, 2012 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Moim zdaniem zanosi się na niezły shit. Oby ta część mogła zaproponować coś więcej niż trywialne strzelanie po ulicach Raccoon. Jeżeli ta część, wyraźnie aspirująca do tytułów pokroju L4D, okaże się klapą może to zaważyć na przyszłości RE jako serii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Operation Raccoon City”