Dyskusje ogólne

MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Dyskusje ogólne

Post autor: MrREVILPL »

Właśnie jak ma się w końcu sprawa z Nemesisem. Faktycznie stoi jak kloc i ostatnia parówa strzela z tego miniguna czy jedna czuć jakąś moc podczas starcia z nim? Kapuje, że walka z nim na niskich poziomach to na bank padaka ale może na wyższych jest jakieś wyzwanie. Nie ukrywam, że z wielką chęcią kupił bym tą gierkę tylko z chęci zobaczenia ponownie tego wygi w akcji :). Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez MrREVILPL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

Walka ? eee to nawet nie jest namiastka walki...tylko padaka zrobili z Nemesisa kloca nic ciekawego revil92 natomiast gra wydaje mi się jest dość dobra na multi tylko trzeba się zgadać :smiech5:
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Skoro już graliście to może ktoś mi wyjaśni skąd oni mają taki hi-tech?
I czy jeden z najemników ma SCARa?
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

"hi-tech" rozumiem że chodzi ci o technologie ? yyy nie mam pojęcia chyba dostali na gwiazdkę lub też jest to zwykły wymysł twórców,SCARa ? nie wiem o co chodzi.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Tak chodzi o technologie :rad4:
SCAR to tak broń i tu moje pytanie czy jeden z Spec-Ops'ów konkretnie DeeAy ją posiada.
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

Niestety ale nie mam kampani Spac-Opsów z tego co wyczytałem ma to być osobna kampania w DLC wiec nie moge cie potwierdzić na 100% ale zdaje się że posiada takiego gnata. :P
Ostatnio zmieniony śr 21 mar, 2012 przez Runii, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Avalar Raziel
Posty: 61
Rejestracja: śr 27 lip, 2011
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Avalar Raziel »

[ Dodano: 21 Mar 2012 22:28 ]
pinek napisał/a:
Skoro już graliście to może ktoś mi wyjaśni skąd oni mają taki hi-tech?
I czy jeden z najemników ma SCARa?

Nie ma nic wyjaśnione-maja i tyle.
SCAR- jeśli chodzi Ci o broń to każda postać ma domyślna(co nie znaczenia ze nie można zmienić-można i nie robi to różnicy czy będziesz chodzić Vectorem z Karabinem snajperskim,a Spencerem np. z SMG.Ogólnie trochę broni jest chyba po 6 na każdy rodzaj. Najbardziej mi się podoba nazwa "Broń przeciwtłumowa" :) .
Co do poziomu trudności można od razu zaczynać na najwyższym-nie był jakimś znaczny wyzwaniem dla mnie,tylko brać w team zawsze Foureye( Czasami uleczy Cie z zarażenia) i Berthe (FAS).

EDIT: Na to wygląda ze będą mieć takie same bronie co USS,tyle ze nie ma jeszcze żadnej kampanii z nimi w ogole ich nie ma - grając jako Wataha ich nie spotykamy.
Ostatnio zmieniony śr 21 mar, 2012 przez Avalar Raziel, łącznie zmieniany 4 razy.
Steam : AvalarRaziel
3DS : Sprzedany
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Runii pisze:Niestety ale nie mam kampani Spac-Opsów z tego co wyczytałem ma to być osobna kampania w DLC wiec nie moge cie potwierdzić na 100% ale zdaje się że posiada takiego gnata. :P
Jeżeli faktycznie ją posiada to mam dowód (jak już kiedyś pisałem, że oni są z przyszłości) na potwierdzenie mojej tezy, bo SCAR bo broń z XXI wieku :rad4:
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
Avalar Raziel
Posty: 61
Rejestracja: śr 27 lip, 2011
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Avalar Raziel »

pinek pisze:
Runii pisze:Niestety ale nie mam kampani Spac-Opsów z tego co wyczytałem ma to być osobna kampania w DLC wiec nie moge cie potwierdzić na 100% ale zdaje się że posiada takiego gnata. :P
Jeżeli faktycznie ją posiada to mam dowód (jak już kiedyś pisałem, że oni są z przyszłości) na potwierdzenie mojej tezy, bo SCAR bo broń z XXI wieku :rad4:
ja bym to nazwał po prostu LENISTWO ;p
Obejrzyj dokładnie http://www.youtube.com/watch?v=Ar-qKACbnkg&ob=av3e
zwracając uwagę na samochody
Np. 3.53 -mamy piękny tył Mazdy 6 (znalazłem identyczna rok. produkcji 2007 http://imageshack.us/photo/my-images/20/008ybt.jpg/ http://imageshack.us/f/543/019wm.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/526/051ays.jpg/)
EDIT: ponieważ zauważyłem teraz ze zderzaki się różnią proszę :
Mazda 6 mps (data produkcji 07/2007) http://photos01.otomoto.pl/photos/origi ... 5108_3.jpg
czy
3;16 -Audi A6 z nowym grillem( dopiero w 2005r. zaczęli go wsadzać do Audi)
http://img08.allegroimg.pl/photos/orygi ... 2197247127

Wniosek o ile posiadanie przez nas broni z przyszłości może coś znaczyć o tyle samochody z lat +2005 już nasuwa tylko jedno...fuszerka ;]
Ostatnio zmieniony czw 22 mar, 2012 przez Avalar Raziel, łącznie zmieniany 2 razy.
Steam : AvalarRaziel
3DS : Sprzedany
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Ok, mam grę od 40 minut, gram od 30 ...
To najgorsza gra w jaką grałem, Hunter biegający po lawie, brak jakiejkolwiek detekcji kolizji. Nie wiem czy przeciwnik odnosi obrażenia, nie wiem czy ja odnoszę obrażenia. Lickery które w polskiej wersji nazwane są Lizaczami po śmierci potrafią utknąć w jednej animacji albo np w ścianie. Bronie strzelają jak z kapiszonów. Nieczytelny multiplayer, czułość celowania godna myszek z kulką. To dopiero po 30 minutach gry, boję się grać dalej. Aha ... gra jest niesamowicie brzydka. Jest po prostu okropna.

Operation CRAPoon City.
&#12480;&#12540;&#12463;
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

To aż faktycznie taka tragedia :pff6: . Dobra to przynajmniej wiem, żeby ten twór omijać z daleka. Jak będzie w jakimś piśmie za grosze to może się skuszę.

:diab2: :diab9:
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Salvin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Kilka ciekawych bugów po 50 minutach gry. Gdy bije Ciebie np hunter, Birkin ( wstaw tutaj cokolwiek większego) to animacja jego ataku jest szybsza niż Twoja animacja wstawania, w efekcie zostajesz non stop przewracany na ziemie i odnosisz obrażenia. Co automatycznie kończy się Twoją śmiercią, chyba że ktoś odciągnie od Ciebie przeciwnika, ale na to nie radzę liczyć. Kolejną "ciekawostką" jest snajperka, jeżeli celujemy przez przyrząd celowniczy pod R1 i zmienimy broń na pistolet, ciągle trzymając R1 przez chwilę możemy cieszyć się pistoletem z lunetą snajperską. Fabuła nawet mnie nie interesuje bo trzeba jej się domyślać, tak wspaniale jest przedstawiona. Również kolejną ciekawą rzeczą którą zauważyłem są chwile w której cała drużyna musi stać w jednym miejscu aby przejść dalej. Weźmy np wchodzenie po drabinie, powiedzmy że udało nam się zebrać wszystkich w odpowiednim miejscu i co ? I ucięcie animacji, gracze zostają teleportowani w następną lokację bez jakiegokolwiek sensu i wyjaśnienia. Przed chwilą miałem właśnie taką sytuację, wchodzimy po drabinie i nagle badum tss ... jestem w jakimś korytarzu, za mną nawet śladu drabiny po której przed chwilą wchodziłem. W multi byłem świadkiem sytuacji w której wpakowałem w gracza z przeciwnej drużyny trzy strzały ze snajperki potem zacząłem okładać go z melee, brak reakcji zaniepokoił mnie pomyślałem sobie "pewnie lag" więc przestałem atakować, przeciwnik odwrócił się i zabił mnie w krócej niż sekundę. Chcę odzyskać moje pieniądze, kogo mam zabić aby tak się stało?
&#12480;&#12540;&#12463;
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

O, kurde ale padaka ;D Jest jeszcze gorzej niż pisał IGN czy GameInformer ;D
Chcę odzyskać moje pieniądze, kogo mam zabić aby tak się stało?
Wiesz, teoretycznie prawo konsumenckie daje Ci możliwość odwołania się od zakupu jeśli Cie zwiódł. Ale to tylko teoria, w praktyce by Cie tylko wyśmiali w punkcie obsługi. Choć z drugiej strony, przy okazji premiery RE5, Capcom dał możliwość zwrotu gry chyba w 15 dni od zakupu tylko warunek był jeden- gra miała być oryginalnie zafoliowana :pff2:
Ostatnio zmieniony czw 22 mar, 2012 przez J.Krauser, łącznie zmieniany 1 raz.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Operation Crapoon City ciąg dalszy. Gram w multi ... bez dzwięku, gra zdecydowała się pozbawić mnie tej przyjemności. Raz zresetowała mi konsolę oraz sprawiła że moja broń zniknęła i przestała strzelać. Znikneły też włosy Ady gdy nią grałem. Na grę nałożony jest okropny czerwony filtr graficzny, wszystko tu jest czerwone, po prostu wszystko.

EDIT : Zapomniałem wspomnieć o spolszczeniu.
Lizacze oraz "Maksymalna ilość amunicja." Powinno wystarczyć.
Ostatnio zmieniony czw 22 mar, 2012 przez Nerobianco, łącznie zmieniany 1 raz.
&#12480;&#12540;&#12463;
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Równiez Multi ograłem kilka h i mam poobne odczucia co wy, pomimo kilku błędów grało mi się całkiem przyjemnie, dałem szanse jednak za długo czuję, że przy tym trybie czasu nie spędzę. Wolę na razie kampanię choć jest nieco spłycona to z chęcią zaliczę bo ogólny klimat mi się podoba.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Czy ktoś jeszcze prócz mnie ma problem z resetującą się konsolą po wybraniu "Szybkiej gry" w multi ? Problem wygląda tak, czasami gdy wybieram "Szybka gra" ; system nie znajduje graczy, gdy chcę anulować szukanie następuje reset konsoli. Takie cuda przytrafiają mi się tylko z ORC, biorąc pod uwagę jak "dobra" jest to gra, nie sądzę aby siadała mi peestrójka.
&#12480;&#12540;&#12463;
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

uff jak to dobrze że wersja PC będzie wydana później wszystkie te bugi zdążą załatać
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
2n01z
Posty: 102
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: 2n01z »

Tak streszczając całą grę to fuszerka jak nie wiem. Widać z czego twórcy gry się wywodzą i zamiast podążać tym czym jest Resident Evil na siłe pakowali patenty ze swoich poprzednich gier. Moge tu chociaż za przykład podać AI które niczym nie odbiega temu z SOCOMa.
Najśmieszniejsza rzecz to w ogóle to że żyjący przeciwnicy mają więcej życia niż BOWy i zombie, gratulacje, wyszło kreatywnie po 3 strzałach z shotguna przeciwnik wstaje i mnie zabija :D, a tak dodając walka z Nicolai jest przecudna gościu jest nieśmiertelny. Jeżeli grasz samemu w offline to jesteś jedynym żywym celem dla przeciwników też chyba że się oddalisz od grupy to dopiero wtedy strzelają w nich.
Ah bo bym zapomniał, silili się też na jakieś smaczki ze starych części tyle że kiepsko im to wyszło, po dobudowywali jakieś drzwi czy coś, zmienili kompletnie lokacje do których przecież mieliśmy wracać i podziwiać jeszcze raz po tym co widzieliśmy w RE2 i RE3.
Jakbym miał tak wymieniać to zajęło by mi to pół dnia.
Muzyka stoi na wysokim poziomie, ale że gra zebrała pozytywne opinie od nie których krytyków to musieli im nieźle za to zapłacić.
Ostatnio Capcom bardzo nie ładnie sobie pogrywa z fanami serii, chyba czas przestać zasilać ich portfele a dopiero potem narzekać.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Oj bolą mnie te bugi... Zwłaszcza restart konsoli mnie przeraża. Często ci się to zdarzało Nerobianco? Grę i tak pewnie kupie, bo na poprawioną wersję ( jeśli w ogóle wyjdzie ) nie mam ochoty z rok czy więcej czekać.
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Dzisiaj zdarzyło się za każdym razem gdy nie znalazło graczy do rozgrywki. Czyli jakieś 3 razy.
&#12480;&#12540;&#12463;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Operation Raccoon City”