DLC - Siły Specjalne

mikrusgeo
Posty: 5
Rejestracja: ndz 25 mar, 2012
Lokalizacja: Zielona Góra

DLC - Siły Specjalne

Post autor: mikrusgeo »

TO jest juz dla mnie po prostu hamstwo i żenada ze strony capcomu. Tak dlugo czekalem na ten dodatek a tutaj prosze bardzo. Okazuje sie ze tylko 1 misja jest darmowa... Eh... Ciekawe ile beda chcieli za cala kampanie.
Awatar użytkownika
Nerobianco
Posty: 132
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Nerobianco »

Świetnie, po prostu na to czekałem. Modliłem się o to aby Capcom pozwolił kupić mi jeszcze raz swoją grę, na prawdę ta jedna misja za darmo ... szczodrość Capcomu jest nieoceniona.

Ironia mode - off.

Warto pobrać, zagrać i wyłączyć. Nic nowego, to samo co w "podstawowej kampanii". Na początku mamy nawet śladowe ilości klimatu ( pierwsze 50 sekund ). Spotkanie z Jill i Nemesisem ... owszem jest. Nemesis przewija się w sumie przez całą misję ale walka z nim wygląda tak samo jak w "głównej" kampanii. Miałem nadzieję że będę mógł wcielić się w Jill, ale niestety.

Niesamowicie frustrujący jest również poziom trudności tego dodatku, bardzo źle skonstruowane lokacje bardzo mocno dają w kość na zawodowcu, szczególnie walka na stacji benzynowej. Nie kupię kolejnych misji, nie bez patcha.
ダーク
mikrusgeo
Posty: 5
Rejestracja: ndz 25 mar, 2012
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: mikrusgeo »

W zupelnosci zgadzam sie z tym poziomem trudnosci. A jesli chodzi o ta misje. To o ile sie nie myle w trybie kontra ta mapa wystepuje juz. Na tym dachu czesto ludzie campia ;p Ogolnie misja nie byla zla ;) Fajnie mi sie gralo ale jakos nie porwala mnie az tak jak wczesniejsze misje :( Moze dlatego ze poczulem sie po prostu oszukany przez capcom. Niedlugo bedziemy kupywac gry i za kazda misje trzeba bedzie zaplacic ;/ Ciekawe co zrobia z resident evil 6... pewnie jedna kampania bedzie dostepna na samym poczatku a reszta to beda dlc ;p... eh... No nic mam nadzieje ze nie beda zadali od groma pieniedzy za dodatkowe misje.

Szakal: Zacznij używać polskich liter.
Ostatnio zmieniony śr 11 kwie, 2012 przez mikrusgeo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zilla
Posty: 43
Rejestracja: sob 16 sty, 2010
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Zilla »

Pobrałem, zagrałem i poszło w kąt. Na plus dam że są (zaznaczam) fragmenty nowych lokacji a nie że poszli na jedno kopyto i wcisneli Spec-ops w miejsca, które zwiedziliśmy już jako U.S.S od dechy do dechy. Enyłej, resztki klimatu RE są ale są to śladowe ilości. Na drodze jak już wszyscy wiemy spotkamy Nemesisa wraz z epizodyczną rolą Jill, która momentalnie po 5 minutach się zwinie. Bohaterowie Spec-ops, to swoiste skórki, dla U.S.S. Umieją dosłownie to samo. Poziom trudności jaki był, taki jest dalej. Samemu nie ma co się rzucać na głęboką wodę. Na Ps3 gdzie szwankuje możliwości gry po necie, po prostu nie ma sensu ta gra. Dopóki patch nie wyjdzie przynajmniej. Nie będę pchał w gębę kasy Capcomowi. Jestem więcej jak pewien że ORC jakiś czas po wyjściu na PC doczeka się edycji Premium, być może Goty ze wszystkimi dodatkami. Wtedy się połaszcze na to. W tej chwili szkoda kasy by dorabiać do rozpadającego się produktu, który powinien być pozszywany grubymi nićmi. Buglandia...
Awatar użytkownika
Todd
Posty: 49
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Todd »

Pobrałem i bawiłem się super, czekam na dalsze ruchy Echo Six. A postać Jill jest sexowna jak nie wiem (ciekawe co ma pod spódniczka :smiech3: ) Mam nadzieję, że będzie więcej tej laseczki w innych misjach :D.
Awatar użytkownika
Hickson
Posty: 19
Rejestracja: sob 23 cze, 2012
Lokalizacja: Rzeszów/UK.

Post autor: Hickson »

Czy wraz z kupieniem wersji SPECIAL EDITION ORC wszystko jest na dysku czy w środku są kody na ściągnięcie z PSN?

Dziękuje za odpowiedź.
3DS - 0774 - 5238 - 0342
STEAM: deadlySkeleton

"Let's T-BAG what we can"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Operation Raccoon City”