Ulubiony scenariusz (U.S.S)

Najlepszy scenariusz w kampani U.S.S to:

Containment
1
7%
Corruption
1
7%
Lights Out
1
7%
Gone Rogue
3
20%
Expendable
5
33%
Redemption
3
20%
End of the Line
1
7%
 
Liczba głosów: 15

Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Ulubiony scenariusz (U.S.S)

Post autor: Chris93 »

Jak w temacie - jaki scenariusz najbardziej wam się podobał ? Osobiście zastanawiam się nad Expendable/Redemption.

Stawiam jednak swój głos na ten pierwszy, zdecydowanie za lokacje (ulice Raccoon, posterunek policji), historię (spotkanie Leona i Claire) oraz za finałową walkę która okazała się bardzo ekscytująca.
Ostatnio zmieniony wt 12 cze, 2012 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Todd
Posty: 49
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Todd »

Wszystkie scenario są fajne, ale ten z Nemesisem rządzi za samego bossa.
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

Miałem grę(PS3) grałem,ukończyłem,wsadziłem do pudełka,sprzedałem i chciałem jak najszybciej zapomnieć o tym szicie :) a co do scenario jedynie na uwagę zasługuje powrót do posterunku policji RPD w Raccon jak i same ulice zniszczonego(z przymrożeniem oka) miasta.
Awatar użytkownika
Todd
Posty: 49
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Todd »

Gram po raz kolejny i doceniam drugi scenario - czyli niszczenie dowodów w ratuszu. SPotkanie Nicholai i walka z Lickerami jest świetna.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Scenariusz - Korupcja

Chris93: Nie jesteś pierwszy dzień na forum, by nie wiedzieć, że swoje posty uzasadniamy .
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Claire93 »

Zagłosowałam na scenariusz Redemption ze względu na lokacje (laboratorium czy np. sala z lawą) oraz rozmach scenariusza tj. walka z Tyrantem (drugi lv. Mr X'a) oraz polowanie na szpiega czyli Adę :P - miałam nadzieję, że chociaż w tej części uda mi się ją ustrzelić.
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Mi się spodobał scenariusz w którym zostaliśmy zdradzeni przez dowództwo. Pokazał on nam jak Umbrella liczy się nawet z elitarnymi oddziałami - nie są one nic dla niej warte. Taka jest właśnie mentalność korporacji, i scenarzyści zadbali o to by gracz mógł poczuć co myśli o nim Umbrella nawet jeśli ten wykonuje posłusznie wszystkie jej rozkazy.

PS. Nie głosuję bo nie wiem jaką nazwę ma ten scenariusz.
Ostatnio zmieniony pt 06 lip, 2012 przez Oscark, łącznie zmieniany 2 razy.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Pogoń za Leonem jest dobra dlatego głos na "EXPENDABLE" z drugiej strony fajny był "END OF THE LINE" ale z powodu moich zgonów i niecenzuralnych słów które poszły przy próbach zaszlachtowania Leona nożem, i za każdym razem powrót do momentu wyboru bez mozliwosci przyspieszania dialogów sprawił ze zagłosowałem na ten wcześniejszy etap.

ps:Ale muszę przyznać ze darmowa kampania echo6 bije umbrelowcow na głowę
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
Przem723
Posty: 39
Rejestracja: wt 07 sie, 2012
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Przem723 »

Spodobało mi się jak pierwszy raz spotkałem zombie i Nicholai'a , który jak widać przeżył jeszcze przygodę z U.S.S. zanim poznał Jill. Do tego jeszcze walka z hordom Licker'ów :minigun: :diab8: :diab8: :diab8:. To wszystko sprawiło , że zagłosowałem na "Corruption"
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2012 przez Przem723, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Operation Raccoon City”