Brak Games For Windows xLive

gtsla86
Posty: 2
Rejestracja: śr 19 lis, 2014
Lokalizacja: warszawa

Brak Games For Windows xLive

Post autor: gtsla86 »

Witam.

Wczoraj chciałem sobie odpalic RE na lapku i w związku z serwisowaniem komputera nie miałem gry. Po instalacji i włączeniu gry ze skrótu dostaję informacje o problemie z połączeniem się z usługą xlive. Grę posiadam oryginalną. Po ściągnięciu nakładki na oryginalny plik exe gry wchodzi mi do menu gry ale po wejściu w xLive w grze (klawisz Home) i wpisaniu keya oryginalnego i swoich danych, login i hasło wyrzuca mi błąd połączenia w xlive. Czy szukając informacji po necie w sprawie swojego problemu i znalezieniu jakiś pogłosek o usunięciu GFWL od 1 lipca 2014 mam mieć przeczucie, że mój problem dotyczy tych oto pogłosek? Czy zostaje mi granie w grę poprzez cracki? Gram dla przyjemności tylko.
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

To już zdecyduj sam na czym ci zależy, tylko na samej grze czy też na achievementach i innych tego typu bzdetach. Cracki to generalnie trochę śliski temat, ale szczególnie w obecnych czasach często są bardzo przydatne.
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Jaki masz system? Jeżeli jest to Windows 8/8.1/10, to odinstaluj aktualnie posiadanego klienta GfWL oraz GfW Marketplace a następnie ściągnij i zainstaluj klienta ze strony Microsoftu: http://www.xbox.com/en-US/LIVE/PC/DownloadClient

Następnie przejdź do C:\Program Files (x86)\Microsoft Games for Windows - LIVE\Client i odpal GFWLive.exe. Po tej operacji GfWL powinien już działać w grze.

Informacje o wyłączeniu GfWL okazały się pogłoskami (na razie, bo jednak sporo producentów wydaje patche do swoich gier i przenosi je z GfWL na Steamworks), więc o to się nie bój.
gtsla86
Posty: 2
Rejestracja: śr 19 lis, 2014
Lokalizacja: warszawa

Post autor: gtsla86 »

Dziękuję za odpowiedzi. GFW xlive już naprawiłem. Generalnie czy mi zależy na odblokowaniu dodatków? Nie wiem, może? Po prostu jak kupiłem grę chciałbym żeby działała normalnie a nie że muszę crakować bo to mija się z celem kupna oryginalnej gry. Postąpiłem według instrukcji z linka: http://answers.microsoft.com/pl-pl/wind ... ad5e5acf3c


Dziękuję za pomoc drodzy forumowicze. Temat do zamknięcia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Operation Raccoon City”