Czy warto kupić? (opinie)

Również o Resident Evil: Outbreak File #2
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Tak jest opcja w której można wyłączyć boty i grać samemu ale najpierw musisz ją odblokować :rad11:
deek
Posty: 62
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: deek »

y jak sie tam opcja nazywa ,gdzie ja znaleźć?? niestety ona jest dostepna tylko po przjesciu gry ?? , jeśli tak to szkoda bo boty psuja troche klimat ta niewyparzoną buzią :smiech6: .Wole grać samemu i nasluchiwać odgłosów otoczenia i jeków zombie. :szok9:
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

Jeżeli posiadasz tylko Outbreaka 1 musisz przejść każdy scenariusz na Hard a potem wykupić Lone Wolf w Extras(w kolekcji).
Jeżeli posiadzasz Outbreak file#2 wystarczy,że przekopiujesz pliki z file2 do pierwszego Outbreaka(Data convert w file2).
deek
Posty: 62
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: deek »

ok., dzieki ,kurde troche to skomplikowane każdy scenariusz na hardzie. No nic popróbuje.

[ Dodano: Sro Sie 08, 2007 14:54 ]
a ja mam pytanie czy w którymś outbreak spotykamy zmutowanego Brikina ?? Bo MR.X to raczej tak bo widziałem na screenie na MWRC. Prócz komisariatu i lab z RE2 zwiedziamy jakieś stare miejscówki.I jeszcze jedno czy akcja outbreków toczy sie w tym samym czasie co RE2?? z góry dzieki za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

Nie, Birkina ujrzymy tylko w intro w Resident Evil: Outbreak. Akcja Outbreaków rozciągnięta jest gdzieś od 24.09 do 1.10 czyli od pierwszych ataków zombie(scenariusze Outbreak, Hellfire i CHYBA Underbelly) po destrukcję Raccoon(End of the Road i Decisions,Decisions), co oznacza,iż tak, akcja Outbreaków obejmuje czas wydarzeń RE2, natomiast zwiedzamy laboratoria i posterunek przed wizytą Leona i Claire.

:rad6:
Ostatnio zmieniony śr 08 sie, 2007 przez Vocap, łącznie zmieniany 2 razy.
deek
Posty: 62
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: deek »

a nie odpowiedziałeś jeszcze , Mr.x spotykamy prawda?? ,widziałem go na jednym screenie na mwrc.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Tak Mr.X występuje, szczególnie daje w kość w ostatnim scenariuszu
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

:rad5:
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez squallaz, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
David77
Posty: 128
Rejestracja: pn 05 maja, 2008

Post autor: David77 »

RE Outbreak- Nie zachwycił mnie :smut7: ale jest to RE i ma u mnie za to plusa. :rad12:
Awatar użytkownika
Mauser
Posty: 38
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: Dąbie nad Nerem

Post autor: Mauser »

Resident Evil : Outbreak to jak dla mnie troszkę słabszy punkt Residentowej rodzinki . Fakt że gra ma klimat i jeszcze stary sposób poruszania i strzelania postacią , ale nie ma już tego czegoś co miały wcześniejsze produkcje i to coś psują tą grę .... Niestety....
My warriors scream to me !! Death Metal Victory !!
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Heh, bo jest najbardziej taktyczną częścią. Tutaj nie można pozwolić sobie na ciągłą eksterminację przeciwników, trzeba dokładnie wszystko planować, szybka reakcja i umiejętność korzystania z zalet towarzyszy (ich inteligencja nie stoi na wysokim poziomie, ale w końcu można do tego przywyknąć). To części podkreślające epidemię ogarniającą Raccoon. Jak dla mnie są one obowiązkowe.
Ostatnio zmieniony czw 11 wrz, 2008 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Stivi
Posty: 17
Rejestracja: ndz 17 sie, 2008
Lokalizacja: Brzeg

Post autor: Stivi »

No to ja napisze coś od siebie..

warto kupić Outbreak'i ich klimat jest na prawdę porządny (grałem tylko w singlu :( ), mimo, że AI towarzyszy jest prawie zerowe to da sie do tego przyzwyczaić i gra się przyjemnie. Mają w sobie coś co mnie do nich przyciąga :P
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Grałem wczoraj pierwszy scenariusz RE:O i muszę powiedzieć, że jestem nakręcony na dalszą grę. Gra ma klimat (burzą je długie loadingi, ale to idzie przeżyć), taktyczne zacięcie, a towarzysze służą mi tylko jako przenośny kufer - zawsze zostawiałem ich w tyle :) Jest porządnie, gameplay wydaje się ciekawy, ale ten klimat... No, RE w szczytowej formie. Przede wszystkim bardzo pozytywne jest uczucie, że gracz nie jest sam. Tu ktoś się pałęta, tu ktoś pomoże... Naprawdę to jest coś odmiennego od latania dziewczyną z wielką kitą wśród zombiaków, gdzie innych ludzi widywało się najwyżej przez 5 minut. Podoba mi się też system kamer - ładne, filmowe ujęcia dają rade. No i design Raccoon - zdewastowane ulice pełne zombiaków. To się musi podobać. Co mnie natomiast razi to robieżność wypowiadanych kwestii z napisami widocznymi na ekranie - widać co innego, postacie mówią co innego. Kontekst jest ten sam, ale mimo wszystko to mierzi. Czy warto kupić? Z werdyktem wstrzymam się do poznania całej historii.
Obrazek
euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Post autor: euroo »

Warto ,warto ,warto !!!!


Piękny ost :)

fajne rozwiązania , tworzenie broni , przytrzymywanie drzwi :)

5 dobrych scenariuszy , mnóstwo dodatków .

Gra jak dla mnie 9/10 ( -1 za ai towarzyszy ).

Ostatnio znów zacząłem grać w RE:O#1

na hardzie dużo frajdy :)
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Wprawdzie nie ukończyłem jeszcze Outbreak'a (pozostał mi scenariusz Decisions, Decisions), ale mogę napisać, że warto zagrać w tego RE :D. Przede wszystkim tytuł jest bardzo klimatyczny (wspaniałe lokacje i muzyka). Na "normalu" tytuł sprawiał mi czasami problemy (zwłaszcza scenariusz The Hive i Below Frezing Point). Amunicji nie jest za wiele (co jest plusem) i czasami się waham czy zabić zombiaka w tej lokacji, czy zaoszczędzić amunicję na jakiegoś silniejszego przeciwnika. Szkoda, że PS2 i ta gra nie są moje, ale jeśli Outbreak File#2 jest w połowie tak dobry jak ta część - to kupuję własną konsolę :rad2: .
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Kupuj nie pożałujesz, podchodzisz opinią w stosunku do Out'a jak ja więc zaręczam ci, że dwójka jest jeszcze lepsza. Mission Pack z jeszcze lepszym klimatem (powrót na posterunek i świetny remiks muzyki) + możliwość chodzenia z gnatem, jeszcze lepsze odgłosy zombie (bardziej realistyczne) itd. Brać w Ciemno :rad8: szkoda, że już online nie chodzi bo wtedy można spokojnie grać na Very Hard albo Nightmare ale koniecznie w czwórkę.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Ja mam RE Outbreak, niestety nie ma na czym w niego zagrać, kupiłem go tylko dla samego posiadania :/
euroo pisze:Piękny ost :)
Zgadza się. Kawałek z intra albo ten poniżej urywają łeb:

www.youtube.com/watch?v=QLj2ZUbP1Ew
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Kilka utworów urywa łeb bez wątpienia. Ile razy marzyłem, żeby znaleźć się w sali orkiestrowej i żeby kilka piosenek zagrano na żywo właśnie z tej części.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Czy warto kupić? (opinie)

Post autor: Leon. KennedY »

Jakiś czas temu mojemu bratu wpadła w ręce ps2 ( konsola, pad i karta ), od jakiegoś gościa, który chciał ją wywalić... Oczywiście wziął ją dla mnie i okazało się, że jest w pełni sprawna, co mnie bardzo ucieszyło. Dwa dni temu w sklepie z grami udało mi się dostać za 40zl Outbreak'a, co mnie oczywiście ponownie bardzo ucieszyło! Po jego ograniu zostanie mi już tylko dwójka i Dead Aim i oficjalnie będę mógł ogłosić, że ukończyłem wszystko co chciałem z tego pięknego świata RE!
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Czy warto kupić? (opinie)

Post autor: PSKING »

Mam pierwszą część, ale wciąż brak PS2...
Chcę to ograć najpierw, bo już przymierzam się do Rev2 na PS4 i czekam tylko na promocję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Outbreak”