Resident Evil Outbreak File #3

Również o Resident Evil: Outbreak File #2
Awatar użytkownika
Zombi
Posty: 132
Rejestracja: sob 27 paź, 2007
Lokalizacja: Tibioland

Resident Evil Outbreak File #3

Post autor: Zombi »

Niejestem pewien czy ten temat tutaj pasuje, ale jak komuś przeszkadza to może go przenieść. W tym temacie rozmawiamy o tym, czy powstanie trzecia część, co byśmy chcieli w niej zobaczyć, a czego możemy się po niej spodziewać. Ja osobiście chciałbym, żeby trzecia część powstała na kompa. Byłby to pierwszy resident w którego można byłoby pograć przezneta, czy wogóle z innym graczem. Zapraszam do wyrażania swoich opini na ten temat.
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez Zombi, łącznie zmieniany 1 raz.
Big Daddy jest zły...
Awatar użytkownika
eRyahXa0S
Posty: 158
Rejestracja: pn 12 mar, 2007
Lokalizacja: Silent Hill

Post autor: eRyahXa0S »

Po pierwsze -> winien wyjsc na pc
Po drugie -> multiplay na pc must sein, w tym mozliwosc zakladania prywatnych serwerow na komputerach graczy (by uniknac tego typu przekretow, jak to, ze capcom zamyka serwery -> gracze nie moga grac w mplayu)
Po trzecie -> co prawda w re4 nie gralem, ale z opinii braci forumowej mozna wywnioskowac, ze jest to zupelnie inny klimat niz wczesniejsze czesci.. w reo3 winno wiec byc - jesli nie raccoon - to 'wiecej umbrelli, zombiakow' a 'mniej strzelanki z residentem w tytule.'
Po czwarte -> najlepiej jakby zrobili jakies interaktywne duze miasto, z duza iloscia questow, equipmentu do zebrania, itp.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Żaden z wcześniejszych Outbreaków nie wyszedł na PC. Czemu trójka miałaby wyjść?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
eRyahXa0S
Posty: 158
Rejestracja: pn 12 mar, 2007
Lokalizacja: Silent Hill

Post autor: eRyahXa0S »

By nadrobic ten blad.
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

Outbreak File #3 to raczej daleka przyszłość, tym bardziej,że RE5 ma mieć tryb online.

Jeżeli trójka miałaby być lepsza, to powinni dać całe miasto do zwiedzenia od razu, przynajmniej w singlu, bo szczerze , to,że pocięli grę na scenariusze dobrze wyszło tylko trybowi multi.

Najbliższą w sposobie rozgrywki grą do Outbreaka będzie Left4Dead, i szczerze, czekam na tę grę bardziej niż na kolejne Biohazardy ;P.
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Nie chcem outbreaka 3, ani na konsole a tym bardziej na pc'ta. Poprzednie czesci szkaszanili, gdyby nie grafika i miejscami świetna muzyka to była by totalna porażka dla mnie. Dlatego lepiej zeby capcom o RE: O3 w ogóle nie myślał.
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Zawsze możesz nie kupować. Dla mnie Outbreaki to świetne propozycje. Wiernie oddają ideał klimatu jaki zaszczepił we mnie RE2.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Moge jeszte tylko posłodzić outbreakowi pisząc, że ma najpiękniejsze intro chyba ze wszystkich reśideł :gott: Wyobrażam już sobie dzieci neo grające w #3 i mody do ver pc
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Raczej trudno sobie będzie to wyobrazić, jakby już to takie gry byłyby za straszne dla dzieciaków neo :smiech1:
No ale i tak, jakoś dałoby się to przeżyć jakby Outbreak #3 miało powstać na PC :rad12:
Awatar użytkownika
BoYos
Posty: 29
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BoYos »

wg. mnie Steam powinien zainteresować się Outbreakiem. Powinien wziąść 2 czy nawet 1 przerzucic jakos na pcta , włączyć go pod swoje servy tak jak countera albo nawet zrobić pseudo plagiat tworząc podobną gre w której mieszkańcy są w miescie i bronią sie co pod ręke wpadnie...
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Gdybyś poczytał uważniej to byś zauwarzył że za nie długo na steam'ie będzie dostępna gra Left4dead która będzie Pc-owym odpowiednikiem Outbreak'a :rad11:
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Resident Evil Outbreak File #3 jeśli by wuszedł na PS3 stanowiłby istną żyłę złota w Playstation Network, ludzie graliby przez sieć niemało, i w Polsce istniałaby rónież taka możliwość. Nie wyobrażam sobie nawet oprawy graficznej odnowionego Raccoon City, czy nowych scenariuszy. Niech wyjdzie, jeśli tam u nich cos świeci na ten temat. :rad13:
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Nie ma co, seria Resident Evil to kult, o którym słyszał chyba prawie każdy gracz. Mądry Capcom powinien wymyśleć coś podobnego do Outbreaka na PC. Żeby ludzie mogli kosztować tę grę przez neta w jej najważniejszym etapie - Racoon City. Wspaniał oprawa graficzna, muzyczna, dzwiękowa, nastrój zaszczucia dla PC'towców także powinien być stworzony.
Stay Punk
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

To że wyjdzie jestem pewien na 99%, poprostu na PS3 taki tytuł musi być, rozwinął by globalną sieć PS Network, grafika wkońcu była by bez jakichkolwiek lagów. Moim marzeniem jest dodanie wszystki Scenariuszy z poprzednich części w wersji Remake i nowe. Następnie za sprawą PS StorePL będziemy mieli możliwość zakupu różnych dodatków jak jest obecnie z takimi grami jak Ninja Gaiden Sigma, Resistance czy Motorstorm. Na PC raczej nie wyjdzie z podobnych powódek z jakich nie wyszły dwie poprzednie części. NIemniej czekam jak cholera na choćby jeden News bo ostatni jaki czytałem o File 3 to że miał wyjść na PSP ale został zblokowany
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Hunter
Posty: 6
Rejestracja: pn 03 mar, 2008
Lokalizacja: Raccon Mansion

Post autor: Hunter »

cześć, jestem tu nowy ale dobrze zapoznany z serią RE. Wg. mnie nie powinno się wrzucać RE: Outbreak file:3 na kompy. Nie jest to gra na to. Niech pozostanie exclusive'm na PS'ki. A po drugie jak już mają robić RE: F#3 to niech pozostaną przy zombiakach. Nie lubię tych odmian RE z ludźmi a RE4 uważam za coś gorszego przez brak zombiaków i innych stworów i przede wszystkim brak korporacji Umbrella. Tyle ode mnie...
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Ach.... RE:Outbreak File #3 powinno powstać jak najszybciej na X360(XBOX LIVE) oraz PS3(PS NETWORK).Gra ta mogłaby być zrobiona na silniku graficznym RE5 i zawierać podobny tryb jak w Left4Dead czyli tryb kontra.Można by sie było wcielić w 4 klasy mutantów z serii RE np. Lickers,Mr.X,Hunter oraz Nemesis.Poza tym byłby bardzo ciekawy tryb fabularny dla jednego gracza(nie dzielić go na scenariusze).To na tyle możemy sie modlić o powstanie RE:OF#3 :smiech6:
Ostatnio zmieniony ndz 29 lis, 2009 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

A dla PC to już nie? :rad3:
Nie uważasz, że granie Nemkiem było by zbyt kozackie?
Gdyby takie coś wyszło to, jak bardziej bym to kupił, ale chciałbym czegoś więcej niż ksero L4D.
---->www.pajacyk.pl<----
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

pinek pisze:A dla PC to już nie? :rad3:
Nie uważasz, że granie Nemkiem było by zbyt kozackie?
Gdyby takie coś wyszło to, jak bardziej bym to kupił, ale chciałbym czegoś więcej niż ksero L4D.
Myślę że na PC ta gra nie sprzedawała by się dobrze ponieważ na PC nie sprawdziła by się gra z kaszycznym systemem sterowania(znany choćby z RE,RE2,RE3 itp.). W dobie tytułów z dużą dawką emocji w których liczy się celne oko(RE5,L4D,Army of Two,Dead Space). Nemka dałem jako przykład bo nie pamiętałem innego mutanta.

EDIT:

http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=201 ... &kom=Dodaj . Kurde, post z moich początków :P. Może jednak doczekamy się trzeciej części. Chociaż poprzednia plotka mówiła o tym, że nie będzie nam dane zagrać postaciami nam już znanymi, ciekawe...
Ostatnio zmieniony wt 08 mar, 2011 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Chcecie trzeciego "Outa"?
http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=201 ... &kom=Dodaj

O wielki i dobry Capcomie, ty zawsze wiesz lepiej czego chcemy i czego nam do szczęścia potrzeba :gott: .
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Deus Ex pisze:O wielki i dobry Capcomie, ty zawsze wiesz lepiej czego chcemy i czego nam do szczęścia potrzeba :gott: .
Hahaha. :gott: Przyłącze się. ;D

A tak serio: Jak zostanie wydany w Europie na Androida za free, to sobie pogram. Ewentualnie mogą demko dać ... Byleby było, bo horrorów na tą zieloną platformę jest tyle co kot napłakał lub jeszcze mniej.
One man forced to seek REVENGE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Outbreak”