[Pomoc] RE: OF#2 - Problem z przejściem

Również o Resident Evil: Outbreak File #2
Edie
Posty: 5
Rejestracja: śr 28 lut, 2007

[Pomoc] RE: OF#2 - Problem z przejściem

Post autor: Edie »

Zaciąłem sie w miejscu gdzie trzeba wklepać kod. Znalazłem jakiś pamiętnik i tam na 2 stronach są jakie rzędy liter. Jak rozwiązuje się to zagadkę i czy ma ktoś gotowe kody??
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Edie, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Chodzi ci o pamiętnik który znajdujesz obok jednej z kas biletowych?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: [Pomoc] RE:OF2 Underlab

Post autor: WESKER-DL »

Edie pisze:Zaciąłem sie w miejscu gdzie trzeba wklepać kod. Znalazłem jakiś pamiętnik i tam na 2 stronach są jakie rzędy liter. Jak rozwiązuje się to zagadke i czy ma ktoś gotowe kody??
Kod brzmi:

CKLDT
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Edie
Posty: 5
Rejestracja: śr 28 lut, 2007

Post autor: Edie »

Chyba nie o to chodzi.
W tej misji trzeba wpisać w szafkach jakieś 2 kody cyfrowe i nie wiem jakie ż żadnym przypadku. :(
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

To chyba o to ci chodzi:

Kombinacje

Jeżeli grasz na Easy to: 7840, 6910, 5551, 0652

Normal:
6234, 6443, 2916, 1127

Hard:
6443, 0533, 9439, 6910, 7668

Very Hard:
2916, 6234, 0652, 6010

:smiech6:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

Na jednej ze stron masz linijki z literami. Na drugiej stronie jest alfabet. Oto co sie robi by otrzymac kod:
jedna linijka liter np. CKLDTS to jedna cyfra. Cyfra powstaje po połączeniu liter z linijki na drugiej strony pamiętnika, tam gdzie jest cały alfabet. Musisz te linijki liter nałożyć na alfabet. szuksz C potem laczysz wyimaginowaną linią z K potem l itp. i powstanie pierwsza cyfra kodu.
Druga linijka druga cyfra.

Rozumiesz o o co chodzi? Po prostu potrzeba trochę wyobraźni i nie będziesz musił pamiętać "pinciuset" loasowych kodów.

EDIT:
Drugi kod, do szafki pracownika, znajduje sie albo w toalecie na easy/normal(CHYBA w kibelku dla pracownikow-po prostu przeszukaj toalety ;p) albo w east tunnel na koncu tunelu przy trupie na Hard/ VeryHArd. Ten kod nie jest zagadką samą w sobie, będzie to jakieś słowo.
Awatar użytkownika
BoYos
Posty: 29
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Warszawa

[Pomoc] RE:OF2 - Problem z przejściem (Wild Thnigs)

Post autor: BoYos »

Mianowicie mam juz rifle i jestem gotowy na bossa...gram na easy - tylko nie wiem gdzie zdobyc brakujacy emblem do tych posągów gdzie ten lew jest...powidzcie gdzie go zdobyc
Ostatnio zmieniony czw 06 gru, 2007 przez BoYos, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Jeden jest nad bramą w pomieszczeniu gdzie zamykasz słonia a drugi w pokoju obok miejsca gdzie włączałeś prąd :rad11:
Awatar użytkownika
BoYos
Posty: 29
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BoYos »

ja zadnego prądu nie właczalem! A gdzie ten pokoj jest jakby co?
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

O rzesz, niechcący wprowadziłem Cię w błąd gdyż na easy prąd jest już włączony, Sorki. :rad11: Dawno już nie grałem w Outbreka na poziomie easy,może ktoś inny kojarzy gdzie leżą emblematy? :rad11:
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

Nie wiem gdzie jest na easy ale powiem gdzie szukać:
1.W zagrodzie po zamknięciu słonia(podczas zamykania słonia w zagrodzie powinna pojawić się scenka ze spadającym trupem, obok MOŻE leżeć emblem)
2. W terrarium po rozwiązaniu zagadki(włączenie 3 konsol) otwiera się skrytka w ścianie. Tam MOŻE być.
3. Może być w pomieszczeniu z klatkami(na jednej stoi lwica). Jeżeli jest tutaj trzeba wejść na wyższe piętro po schodach i podejśc do konsoli. Powinna się zmienić kamera. Naciskasz przycisk, podnosi się do góry platforma na niższym piętrze. Pod nią MÓGŁ być ukryty emblem.
4. Ostatnie miejsce w jakim może być to teatr dla dzieci(pomiedzy front gate plaza a klatkami). PRzedmiot moze znajdowac sie w dziurze na scenie, ale najpierw trzeba zapalic swiatlo(trzeba wejść po drabinie na gore i tam podejsc do konsooli)

Jak sie gralo przez neta tam wlasnie losowo wystepowaly emblemy, ale jezeli nie bedzie go np. w zagrodzie dostaniesz za to jakas amunicje, takze warto wszystkie te miejsca zwiedzic. Jak znajdziesz to odpisz tutaj, kokmus sie moze przydac!
PS. Sory za nagly brak polskich zakow.

EDIT! Jeszcze jeden jest w office, ale najpierw trzeba znalezc odpowiednia liczbe Raccoon medalionow, trzeba je umiescic w statuetce na biurku(ona wyswietla ile potrzeba zapakowac tych medalionow). Jak to zrobisz zapala sie swiatla na podlodze, rozwiazesz ta zagadke i otworzy sie skrytka. Tam moze byc. Pamietaj ze sa dwa obrazy i jak otworzysz jedna skrytke(czyli obraz;p) to aby otworzyc drugi trzeba zebrac wiecej medalionow. Ale na easy jeden obraz moze byc juz uniesiony.
Ostatnio zmieniony sob 03 lis, 2007 przez Vocap, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Outbreak”