Scenki FMV

Również o Resident Evil: Outbreak File #2
Begihit
Posty: 50
Rejestracja: czw 15 mar, 2007
Lokalizacja: Z L.A

Scenki FMV

Post autor: Begihit »

Ma może ktoś z was linka do filmikow ze scenkami z obu części? :P
Wiem, że był gdzieś taki ale nie moge go znaleść.
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

Awatar użytkownika
Capcom
Posty: 84
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Antwerpia (Belgia)

Post autor: Capcom »

Filmy ?

Resident Evil filmy ?

www.revideos.net :rad6: ...
-----------------------------------------------------
http://pl.youtube.com/user/Dawidmwrc
Begihit
Posty: 50
Rejestracja: czw 15 mar, 2007
Lokalizacja: Z L.A

Post autor: Begihit »

@up

nah
only cut scenki z outbreaka xD na revideos tego nie ma ;)

@2up

Thx :smiech7:
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Po naszej dyskusji z Diademem na temat skuteczności środka Daylight na Thanatosa włączyłem Outbreak i zarzuciłem wszystkie filmiki z Decisions, Decisions. Nieźle się zdziwiłem, jak się okazało, że mimo, że mam odkryte wszystkie bonusy, nie znalazłem tam filmików ukazujących postacie zamieniające się w zombie, oraz postaci zostających w zniszczonym mieście z powodu wirusa we krwi... Czy ktoś potrafi mi to wyjaśnić...?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Ja również dalej drążyłem temat. Zasięgnąłem rady zagranicznych specjalistów i dostałem taką odpowiedź:

(...)With Resident Evil Outbreak Decisions Decisions there are many different endings that are character specific. It depends on what order events you do in the scenario. This is a special ending.

Check this link:

http://www.youtube.com/watch?v=0Co9Zq8rPf4

Pisałem, że na tym filmiku nie widać czy została użyta "Daylight" czy też nie, ale zarzekają się, że możliwa jest kombinacja użycie "Daylight" i ponowna walka z Thanatosem, który "przeżył" szczepionkę, a wszystko zależy od wyborów podczas gry.

Wychodzi na to, że RE:Outbreak to strasznie nie zbadana część sagi.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Diadem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

W takim razie dlaczego nie ma tych filmików w bonusach :zmiesz8: zawsze byłem przekonany, że w bonusach są WSZYSTKIE sekrety możliwe do odkrycia w grze...
DD jest najtrudniejszym bez wątpienia scenariuszem w tej części gry, a badanie każdej ewentualności każdą postacią to renta. Na to mogą sobie pozwolić ludzie z nadmiarem czasu, do których raczej nie należę... Diadem, wiesz może jakie trzeba spełnić wymagania, by mimo użycia Daylight zobaczyć powstającego Thanatosa?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

I to jest troszke glupie - to tak samo jak przegladanie biurka w biurze STARS piecdziesiat czy iles tam razy. Skad gracz, mniej lub bardziej normalny czlowiek, ma wiedziec takie rzeczy? Grzebiac w kodzie, bedac psychopata? Nigdy nie zastanawiam sie, czy zabicie bossa z tej czy innej broni stojac w tym czy innym miejscu. Mam przezyc - o to chodzi w gierkach typu survival.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

No zgadzam się niemal w 100%, jednak Outbreak to specyfik. Poza przyjemnością grania chodzi tu o gromadzenie informacji w takiej czy innej formie (arty, filmiki, różne zakończenia). Ale przyjemnośc grania również szybko może zniknąć jeśli musimy po kilkadziesiąt razy (dosłownie) przechodzić jeden scenariusz...
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Recoil pisze:Diadem, wiesz może jakie trzeba spełnić wymagania, by mimo użycia Daylight zobaczyć powstającego Thanatosa?
Nie mam pojęcia. Podobno to jest "secret ending" i wszystko zależy od wyborów w grze. Dla mnie Outbreak to w ogóle jest jakaś czarna magia.

EDIT:
Dostałem kolejną odpowiedź:

"The whole point you stay behind in the city after the chopper leaves is because you are infected, ie; i used the daylight on the Thanatos rather than myself and so this is how i killed it. Yes i understand what ur friends mean and yes this ending shouldn't really work but i can assure you 100% that it does. It is a special ending only available to these two characters. You can't do it with anyone else. Yes once daylight is used on thanatos it shouldn't be able to get up again but this is a special ending."
Ostatnio zmieniony pn 26 maja, 2008 przez Diadem, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

No właśnie o to mi chodziło, ALE... No właśnie... (nie masz nic przeciwko temu, że jesteś pośrednikiem w rozmowie, mój angielski działa w jedną stronę - nie będę w stanie powiedzieć Twojemu znajomemu o co mi chodzi) Przeglądając filmiki z zakończeń Outbreaku natknąłem się na mnóstwo zakończeń, w których różne postacie zostają w mieście. Stąd wniosek, że to sekretne zakończenie nie dotyczy tylko Jima i Kevina (z tego filmiku jako related są linki do zakończeń innych postaci). Choć chyba nie we wszystkich Thanatos wstaje... No cóż, będę musiał przysiąść przy tym scenariuszu ponownie i nieco pokombinować jak znajdę czas.

PS.
Diadem pisze:i used the daylight on the Thanatos rather than myself and so this is how i killed it
Można stworzyć kilka próbek Daylighta. Starczy na wszystkie postacie i jeszcze mamy spory zapas na Thanatosa (bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale Twój znajomy wolał wykorzystać go na Thanatosa niż na siebie).
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Outbreak”