Czy warto kupić? (opinie)

Również o Resident Evil: Outbreak File #2
Begihit
Posty: 50
Rejestracja: czw 15 mar, 2007
Lokalizacja: Z L.A

Czy warto kupić? (opinie)

Post autor: Begihit »

Własnie kupilem gre na allegro i czytam tak sobie recenzje na gry.wp.pl

gry.o2.pl i wszystkie po tej grze jadą jak nie wiem co. Bo AI do dupy bo tamto bo śramto. Mógł by mnie ktoś oswiecić czy to naprawde jest tak źle czy po prostu debile recenzuje te gry? ;p
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez Begihit, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Capcom
Posty: 84
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Antwerpia (Belgia)

Re: Re outbreak 1

Post autor: Capcom »

Debile recenzują te gry.Lepiej posłuchaj kogoś kto grę naprawdę poznał i przegrał w nią setki/tysiące godzin online,bo tylko tak da się poznać tą grę.Takich graczy na świecie jest kilkadziesiąt.Dwójkę zjdadłem na wylot >>> http://www.revideos.net/tpr.php , a jedynkę po kilklu scenariuszach rzuciłem bo online a singleplayer to jak niebo i piekło - zresztą w Outbreaka offline nie da siegrać - powie tak 95 % fanów przyzwyczajonych do poprzednich części,bo Outbreaki to sieciówki - najwspanialsze na świecie sieciówki - wiele gier sieciowego klimatu i sposobu rozgrywek Residentowi może tylko pozazdrościć - niestety wszystko co dobre szybko się kończy i już pod koniec marca REOF2 online stanie siętylko historią...
-----------------------------------------------------
http://pl.youtube.com/user/Dawidmwrc
Begihit
Posty: 50
Rejestracja: czw 15 mar, 2007
Lokalizacja: Z L.A

Post autor: Begihit »

ahh. Ja niestety będe musial delektować się singlem. Interesuje mnie czy naprawde jest tak źle czy ogólnie da sie pograc. Bo niestety już w multi nigdy nie przyjdzie mi zagrać chociaż wiem z doświadczenia na w innych grach róznice są nie porównywalne. :rad5: :rad4:
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

RE:O1 i RE:O2 są wspaniałe ale tylko gdy gramy z innymi graczami, na singlu szybko się nudzą, a mało rozgarnięte boty to prawdziwa tragedia...
Awatar użytkownika
Zaszczyk
Posty: 35
Rejestracja: sob 24 lut, 2007
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Zaszczyk »

Ja mialbym takie male pytanko : czy jesli mysle o grze online w gtorąś z tych czesci to czy oplaca mi sie w ogole je kupowac? Serwery do REO2 mialy byc zamkniete, co z REO1?
Awatar użytkownika
Capcom
Posty: 84
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Antwerpia (Belgia)

Post autor: Capcom »

Serwery pierwszej części zostają,problem polega w tym,że wersje PAL (czyli europejskie) mają zablokowaną możliwość gry online,więc bez konsoli i gry NTSC sobie nie pograsz (może być przerobiona + gra NTSC + patche ale to już piractwo) ...
-----------------------------------------------------
http://pl.youtube.com/user/Dawidmwrc
Awatar użytkownika
Zaszczyk
Posty: 35
Rejestracja: sob 24 lut, 2007
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Zaszczyk »

czyli sobie daruje...ahh szkoda wielka :( mam nadzieje ze pewnego dnia znowu beda serwery do REO2 wtedy od razu kupuje ta czesc..
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Jest już małe prawdopodobieństwo zę będę ponownie otwarte. Outbreaki to piękna seria RE, mimo tego iż wyszły dwa to właśnie dla nich zakupiłem PS2, ten Klimat Miasta Raccoon, najpiękniejszy jaki został ukazany w serii + muzyka i kilkanaście osób które RAZEM walczą o życie. Co również mnie zaszokowało to mnogość różnych bonusów, poprostu mnóstwo co tylko podręca i tak już fenomenalny Filling z gry. Mimo tego iż nie miałem okazji grać ONLINE grało i gra mi się Fantastycznie.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Zaszczyk
Posty: 35
Rejestracja: sob 24 lut, 2007
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Zaszczyk »

Czyli mowisz ze nawet offline sie fajnie gra... widze ze zdania sa podzielone, ale poki co sie wstrzymam, moglbys przyblizyc jaka to sznsa?(niekoniecznie w tym temacie) albo podac jakiegos linka?
Begihit
Posty: 50
Rejestracja: czw 15 mar, 2007
Lokalizacja: Z L.A

Post autor: Begihit »

Dzięki Wesker za pocieszenie ;p Skoro grało Ci się fantastycznie to i mi grać się źle nie będzie ;)

@edit
to znalazlem w necie

"Kiedy ostatnio Konami zdecydowało zamknąć online'owe serwery gry Metal Gear Solid 3: Subsistence wielu graczy zaciskało ze złości pięści. Ta produkcja jest stosunkowo nowa, więc ludzie byli bardzo zszokowani oraz zawiedzeni tym faktem. Z drugiej strony kiedy Capcom ostatnio ogłosił, iż zamierzają zrobić to samo z serwerami Resident Evil Outbreak: File 1 oraz 2, nie wierzę, że ktokolwiek przejmowałby się tą decyzją. Wyrok zostanie wykonany już 31szego marca." :p lol

I recka jedna z gorszych
http://www.gry.mocny.com/662,recenzje.html
Awatar użytkownika
Capcom
Posty: 84
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Antwerpia (Belgia)

Post autor: Capcom »

Begihit pisze:
I recka jedna z gorszych
http://www.gry.mocny.com/662,recenzje.html
Co za idiota to pisał nie grając nawet online - a takie jest przenaczenie Outbreaków.O czym w takim razie świadczą tysiące przegranych online godzin przez graczy na całym świecie ?
-----------------------------------------------------
http://pl.youtube.com/user/Dawidmwrc
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Bo dla nich liczą sie tylko statystyki posiłkowe z Reckem w czasopismach, gdzie również wypowiadają się Inteligenci nie obeznani w outbreakach

Begihit bierz Outbreaki bez zastanowienia, jeżeli podobał ci sie RE2 to wyobraż sobie że Klimat Outbreaków to pełna esencja Raccoon i tego co było w RE2
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Begihit
Posty: 50
Rejestracja: czw 15 mar, 2007
Lokalizacja: Z L.A

Post autor: Begihit »

Jutro poczta przychodzi i już mam ;p Ja zawsze pierw biorę dopiero potem czytam żeby żaden taki palant (z recki np. ) mnie nie zniechęcił.

Thx za commenty teraz już wiem na 100%, że nie popełnilem błędu biorąc mojego outbreak`czka ;p :rad4:
Awatar użytkownika
eRyahXa0S
Posty: 158
Rejestracja: pn 12 mar, 2007
Lokalizacja: Silent Hill

Post autor: eRyahXa0S »

A da rade odpalic outbreaka na pc? :rad5:
Awatar użytkownika
Capcom
Posty: 84
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Antwerpia (Belgia)

Post autor: Capcom »

Nie da :rad6: .Znaczy odpalić da ale na PCSX2 czyli najlepszy emulator emuluje go (nawet na bardzo dobrych konfiguracjach) z prędkością kilku fps więc lepiej sobie darować...
-----------------------------------------------------
http://pl.youtube.com/user/Dawidmwrc
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Może podczas premiery Outbreaka 3 powstanie też port na PC, a wtedy działo by się Online :smiech6:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Prisonbull
Posty: 77
Rejestracja: wt 26 cze, 2007
Lokalizacja: br

Post autor: Prisonbull »

Ja napewno nie kupie Outbreka. CV i tak jest najlepszy w trybie Single. W multi w Outbrek'a nie grałem i nie zagram!
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Top moze spróbuj w Singlu w Outbreak'a, naprawde kawał świetnego Klimatu RE
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Vocap
Posty: 162
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: ROndom

Post autor: Vocap »

Outbreak to chyba ostatni RE, który ma ten stary klimacik(zagadki, więcej uciekania niz masakrowania wszystkiego co sie rusza, no i ta muzyka). Ja sie mogę wypowiadać tylko o drugiej części , ale i tak było to niesamowite przezycie, nawet offline(na pierwszą część tej gry poluje ale znam jej fabule na wskroś). AI ma swoje złe momenty, ale większośi recenzentom trudno zrozumieć że AINPCe muszą nas lubić i dopiero wtedy będą za nami biegać i nam pomagać oraz słuchać. Naprawdę uważam,że nie jest z nimi tak źle.

Ach, co to były za czasy ,kiedy sewer miał się dobrze ;).

Aha, gra jest podzielona na chaptery, które nie mają ze sobą powiązania. W zasadzie wiadomo,że scenariusz Outbreak był pierwszy a ostatnimi są DD i EotR. To chyba największy minus tej gry(ale w zasadzie można je ustawić w kolejności, tylko,że z tego nowy topic wyjdzie).
Ostatnio zmieniony wt 03 lip, 2007 przez Vocap, łącznie zmieniany 1 raz.
deek
Posty: 62
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: deek »

a ja mam takie pytanie grajac w offline można grać samemu tzn tak jak w innych rezach.bez tych botów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Outbreak”