Resident Evil Outbreak na PC?

Również o Resident Evil: Outbreak File #2
Awatar użytkownika
LeonS.Kennedy77
Posty: 4
Rejestracja: pn 16 sie, 2010
Lokalizacja: Lublin

Resident Evil Outbreak na PC?

Post autor: LeonS.Kennedy77 »

Witam, mam takie pytanie... Czy jest jaka kolwiek możliwość zagrać w Outbreak file 1 lub 2 na PC? To bardzo ważne bo niemam innej możliwości w to pograć a bardzo bym chciał. Proszę o pomoc.

[mod]Lol, historia edycji zdradza wszystko, ale udajmy, że tego nie widzimy... W końcu chłopak się zreflektował, więc szaaaa :D[/mod]
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez LeonS.Kennedy77, łącznie zmieniany 3 razy.
Mała rada, następnym razem spróbuj z nożem, lepiej się sprawdza w walce w ręcz.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Jedyne co mi przychodzi na myśl to emulator PS2 i kupno RE:O, ale to wymaga mocarnego komputera, a i tak nikt nie zagwarantuje Ci, że coś się gdzieś nie przytnie czy nie zawiesi. Takie życie... Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście kupno PS2 (naprawdę groszowa sprawa w tych czasach) i ukończenie gier na tej właśnie platformie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
LeonS.Kennedy77
Posty: 4
Rejestracja: pn 16 sie, 2010
Lokalizacja: Lublin

Post autor: LeonS.Kennedy77 »

Szkoda... Dzięki za rade, pewnie tak zrobie :rad10:
Mała rada, następnym razem spróbuj z nożem, lepiej się sprawdza w walce w ręcz.
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Wcale nie trzeba mocarnego kompa aby uciągnąć PCSX2, patrząc na dzisiejsze ceny podzespołów, można nawet grać(płynnie) na procesorach jednordzeniowych i karcie GF6600, które dzisiaj już są praktycznie przeżytkiem. Aby cieszyć się jednak dobrymi ustawieniami grafiki przydałby się 2 rdzeniowy i grafa na poziomie GF7900. Emulator ten jest obecnie na tyle dopracowany, że nie powinno być problemów z uruchomieniem Outbreak'a. Jeżeli jednak masz słabego kompa to chyba lepiej zainwestować w konsolę.
dragon0
Posty: 10
Rejestracja: pn 27 wrz, 2010
Lokalizacja: Raccon

Post autor: dragon0 »

witam :) sciagnolem emulator i gra sie uruchamia tylko ze jest po japońsku i nie umiem uruchomic tak zeby mozna bylo juz chodzic postacią , jeszcze sprobuje poszperac jak sie bedzie pełny sukces to napiszę :)

Szakal: Dokładnie. Dostajesz osta.
Ostatnio zmieniony wt 05 paź, 2010 przez dragon0, łącznie zmieniany 2 razy.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

dragon0 pisze:sciagnolem emulator i RE outbreak file 2
Kolego tutaj na forum nie tolerujemy piractwa, gry się kupuje a nie ściąga.

Deus Ex: Na drugi raz proszę zgłaszać łamiącego regulamin posta do moderacji. Zabawy w Moderatora mogą czasem przynieść odwrotny skutek do zamierzonego, w tym przypadku takie posty nie wnoszące nic poza upomnieniem traktowane są jak spam.
Ostatnio zmieniony wt 05 paź, 2010 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Deidara
Posty: 29
Rejestracja: ndz 10 sie, 2008
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: Deidara »

Salvin pisze:Wcale nie trzeba mocarnego kompa aby uciągnąć PCSX2, patrząc na dzisiejsze ceny podzespołów, można nawet grać(płynnie) na procesorach jednordzeniowych i karcie GF6600, które dzisiaj już są praktycznie przeżytkiem.
Kpisz. do emulowania gier z PS2/Gamecube/Wii trzeba miec przynajmniej 2 rdzenie, inaczej co najwyzej na menu glowne mozesz popatrzyc a to tez z oporem. Co do karty - takze na takiej nie zemulujesz zadnej gry.
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

Ehhh,nie wiem dlaczego ludzie sie bawia w emulacje. Nawet jesli ktos ma komputer jak powtor i wszystko mu smiga,to z emulacja nie jest juz tak kolorowo. Nawet najlepszy komputer moze miec problemy z gra. Jedna gra bedzie chodzic plynnie natomiast inny tytul moze sie przycinac. Najlepsza metoda jest zakup konsoli. Tym bardziej ze teraz nie sa juz takie drogie,no i gry tez taniutkie :). Niektorzy mysla ze jak dokupia czesci do komputera to wszystko bedzie dobrze. Ale tak nie jest. Zamiast czesci nie lepiej kupic konsolke i miec swiety spokoj? Zadnych problemow z graniem i zapisem... :rad10:
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Deidara pisze:Kpisz.

Nie kpię, trochę emulacją się zajmowałem i pewne doświadczenia z tym mam. Polecam doczytać do końca mojego posta. To jest minimum. Do PCSX2 wypada mieć oczywiście możliwie jak najlepszy procek, ale nie trzeba koniecznie dwurdzeniowego. Wiem bo swojego czasu emulowałem na Athlonie 3200+ i GF7300GT i były nie najgorsze rezultaty. Aczkolwiek dużo zależy oczywiście jaką grę jeszcze emulujemy.
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

Witam, a jak już przy emulacji to mam takie pytanie, czy da się przez jakiś emulator PS2 grać np. w Outbreaka przez sieć? Bo np. w takim "Kawaks" moja znajoma gra w Metal Slug 2 przez sieć, i zacząłem się zastanawiać, czy zadziałałoby to z RE:Outbreak.
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Nie, z tego co wiem to raczej żaden emulator nie oferuje zabawy przez sieć.
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

A wiesz że jest możliwość gry przez sieć? Nie wiem jak się aktywuje, ale z tego co widziałem to jest możliwe na jakieś tam wersji Outbreak 1.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Oficjalnie, wszystkie serwery REO na PS2, zostały zamknięte. Nawet te JAP. Myślę, że ludzie, obeznani w temacie, emulując REO na PC mają lub potrafią zrobić swoje serwery ;D Jeśli coś wiesz to możesz się podzielić taką informacją ;)
Moody132
Posty: 12
Rejestracja: pt 04 lip, 2008
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Moody132 »

Jeśli nie macie PS2, a chcecie sobie pograć w przykładowo Outbreak'a, to zachęcam do zainteresowania się emulatorem PCSX2
Wiem, jak to było kilka lat temu, kiedy to wymagał potwornie dobrego komputera, ale teraz to zupełnie inna sprawa.

W swoim kompie nie mam dedykowanej karty graficznej - mam zintegrowaną w procesorze; Intel HD 3000.
Z tytułów PCtowych mogę pograć w Skyrima czy Far Cry 3 na niskich detalach, w 1280x720 "w miarę płynnie".
Na tym układzie mogę też odpalić emulator ps2 i wyciągnąć te stałe 50/60 fps w natywnej roździelczości w większości gier, w niektórych nawet mogę się pokusić o wyższą roździelczość.

Emulator ma to do siebie, że na dobrym sprzęcie gry będą wyglądać lepiej niż na ps2.

Więc, jeśli nie macie konsoli, zainteresujcie się tym.
Nie potrzeba do tego potwornie dobrego komputera.
Jedynie porządny gamepad, bo granie na klawiaturze nierealne.


Jest jeszcze emulator konsol Nintendo - GameCube'a i Wii - nazywa się Dolphin.
W tym przypadku wymagania są jeszcze niższe.
Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Post autor: kal3jdoskop »

Moody, tylko że aby legalnie skorzystać z tego emulatora i pograć w "niepecetowe" residenty, poza grą trzeba również posiadać konsolę :P PCSX 2 (i chyba każdy inny emulator PS2) wymaga do działania konsolowego BIOSu. A ten możesz wgrać jedynie z własnej konsoli, bo korzystanie z "cudzych", pobranych z neta jest "nieregulaminowe" :) Tak tylko relacjonuję to, jak rzecz wygląda od strony "litery prawa".

A sam emulator rzeczywiście na obecną chwilę jest całkiem komfortowy w użyciu, ja na przykład w TMNT: Smash Up wolę pograć w emulacji niż na swojej konsoli, żadnego dyskomfortu w rozgrywce nie uświadczyłem. I zabawna sprawa - odniosłem wrażenie, że na klawiaturze gra się lepiej niż na padzie (we wspomnianym przeze mnie tytule).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Outbreak”