RE Outbreak znow online

Również o Resident Evil: Outbreak File #2
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Piractwo można usprawiedliwić wydaje mi się w przypadku jak gra jest niedostępna w sprzedaży. Skąd ją niby wziąć? A na eBayu kupowanie od zdzierców po 200$ raczej nie jest wyjściem. Twórcy i tak nie mają już z takich tytułów przychodów. Analogicznie ma się sytuacja do używek. Co innego, gdy ktoś piraci grę za 10 zł, którą można kupić wszędzie. Piractwo uważam w ogóle za najłagodniejsze "przewinienie" na forum. To każdego indywidualna sprawa. Dużo bardziej przeszkadzają od piractwa na forum gówniarzerskie pyskówki.

Pomijając to, że ten temat jest w gruncie rzeczy ogólnie "piracki" :) .
Ostatnio zmieniony wt 15 kwie, 2014 przez Salvin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Raccoon
Posty: 32
Rejestracja: śr 23 sty, 2013
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Raccoon »

No więc nie rozumiem pytania Bolka :) A co do wypowiedzi Deusa, to chodziło mi o to, że jak ktoś coś wspomniał tutaj o piraceniu, to nie jeden wybiegał z tekstami ''Na tym forum nie akceptujemy piractwa !! :snipe: '' A co do samego piracenia, jest mi to strasznie obojętne. Sam nie raz ściągałem nie jedną grę, ale odkąd mam ps3 to na PC nie grywam, więc już tego nie robię, choć Japońskiego Outbreaka ściągałem jakieś 3,4 miesiące temu, jednak i tak online nie u mnie nie działa więc lipka :)
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: D4rk_Roxas »

Też już grywałem sobie to online. Muszę przyznać, że świetna sprawa, zważywszy na to, że RE Outbreak file 1 w Europie nigdy nie miał multi. Jeśli, ktoś byłby chętny zagrać ze mną, niech pisze do mnie na PW. Powiem tak, Outbreaka grałem ostatnio z rok temu na moim PS2, nie bardzo pamiętam co w jakim scenariuszu robić, ostatnio chodziłem za innymi graczami, xD to miło by było gdyby byłą komunikacja, osobiście wybadałem, że gdy Skype jest włączony to server się nie uruchomi, ale komunikacja poprzez Steam śmiga a TeamSpeaka nie sprawdzałem. :)
Ostatnio zmieniony pn 04 sie, 2014 przez D4rk_Roxas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Stary news z przed ponad miesiąca, wtedy wszyscy o tym trąbili w związku z ogromną sprzedalnością Remake'a w weraji cyfrowej :). Wiadomo jaki jest następny krok - Re0 :okulary2:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

http://www.mwrc.pl/News/News.php?d1=201 ... &kom=Dodaj

Dodaję to tutaj. W sumie już było, ale szanse są coraz większe na wersję HD. Nie ukrywam, że zagrałbym w wersję HD ze znajomymi :D.
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

Swego czasu grałem trochę w Outbreaka na obsrv, jednak wszechobecny lag nieco utrudnia normalną rozgrywkę. Wydanie tej gry w wersji odświeżonej na platformę Steam oraz na konsole, z paroma usprawnieniami, nowym contentem itp. byłoby najlepszą rzeczą, jaką Capcom mógłby dokonać (nie licząc remake dwójki i trójki). Left 4 Dead 2 miałby wtedy poważną konkurencję, a ludzie skakaliby z radości. Oby te plotki okazały się prawdziwe.

EDIT: https://scontent-ord1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=57426A15

Zdjęcie to zostało niedawno umieszczone na forum obsrv. Nie mówię, że jest to autentyczny screen, powinniśmy to raczej potraktować jako plotkę. Jednak szansę nadal są spore i miejmy nadzieję na szybką zapowiedź.
Ostatnio zmieniony ndz 17 sty, 2016 przez TheMitu97, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LimaXa
Posty: 137
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: Piechowice

Post autor: LimaXa »

To by było coś , i myślę że na moim drewniaku by nawet ruszyło xD
dark_throne
Posty: 67
Rejestracja: sob 06 lut, 2016
Lokalizacja: OST

Post autor: dark_throne »

Outbreaki prędzej czy później wyjdą. To jest tylko kwestia czasu. Skończą RE6 , 5 , 4 , wrzucą i Outbreaki z tym , że cyfrowo, w postaci "emulowanej" z PS2 za 60 zł. Na płytę i HD moim zdaniem nie ma szans, za stare, wszystko by musieli robić od nowa a tym leniom się po prostu nie chce. W ten sposób najłatwiej zbić kapuchę.
Ostatnio zmieniony pn 28 mar, 2016 przez dark_throne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No tak ale musieliby jeszcze zmienić infrastrukturę pod online.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: D4rk_Roxas »

Od jakiegoś czasu mają lepszy plugin. Dzięki niemu można grać online mając bezprzewodowy internet a na dodatek crashów jest dużo mniej i wszystko lepiej działa. :D
Wszystko można zdobyć na tej samej stronie, wystarczy popytać ludzi i was pokierują.

http://www.obsrv.org
Obrazek
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Szkoda, że nigdy nie było mi dane ograć obu Outbreak'ow. Bardzo liczyłem na jakieś wydanie HD, ale chyba już do tego nie dojdzie...
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Jakaś szansa jest, ponieważ na stronie http://residenteviloutbreak.com widnieje napis "OK". Co w tym dziwnego? Tak samo było w przypadku remaku Resident Evil 2, a jakiś czas później dostaliśmy pełną zapowiedź gry. Jest szansa, a znając Capcom, który uwielbia robić remastery to po Hype związanym z premierą RE2 2019 możemy dostać właśnie remaster obu Outbreaków, by zaspokoić głód fanów na markę, który zostanie wzmożony właśnie przez remake dwójki.
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: D4rk_Roxas »

Wow! Byłoby bardzo miło. A jeszcze lepiej by było gdyby do remastera dodali jakieś nowe scenariusze. <3
Ostatnio zmieniony ndz 05 sie, 2018 przez D4rk_Roxas, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Może tak będzie, każdy nowy dodatkowo DLC :smiech6:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Jeśli by coś miało być to jak już nowy projekt na tej zasadzie. Gdy nie były jakoś świetnie oceniane, a same gry się zestarzały wg. mnie bardziej niż inne Re.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

PSKING pisze:same gry się zestarzały wg. mnie bardziej niż inne Re
Niezapominaj że dziś sprzedaje się nostalgia. Wychodzi w końcu remaster Forsaken z PSX, który ma podbitą tylko rozdzielczość i ostrzejsze tekstury, a ludzie się cieszą. Z Outbreakami mogłoby być podobnie. To samo było z CV i RE4- wydane kolejny raz bez żadnych większych zmian ale ludzie rzucają hajsy.

https://www.youtube.com/watch?v=OfDSXz1HTYU
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: D4rk_Roxas »

Moim zdaniem stare gry RE, w tym Outbreak, są bardziej grywalne niż te nowe. One nie tyle się zestarzały co gatunek survival horror umarł. Teraz już się takich gier nie robi, gier gdzie były stałe kamery, gdzie trzeba było pomyśleć nad czymś, gdzie straszono nie jump scare'ami a niewidocznym i minimalnymi środkami przetrwania. I dlatego ja uważam, że są bardziej grywalne, gdyż uwielbiam ten gatunek. Te nowe Residenty były całkiem spoko shooterami z elementami survivalu ale to nie to co lubię najbardziej i chciałbym by formuła Outbreak'a pozostała nie zmieniona, ale by pododawali więcej scenariuszy, postaci, jakieś trydby dodatkowe, itp. :D
Ostatnio zmieniony pn 06 sie, 2018 przez D4rk_Roxas, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Jestem fanem Outbreaków. Nie raz już to pisałem (i mam nadzieję, że nikt mi nie będzie miał za złe, że znów piszę, bo pogubiłem się komu to wolno, a komu nie :pff1: ). Ale mówiąc o grywalności mam wrażenie, że chodzi o coś innego niż to, co piszesz. Dziś gry są często bardziej intuicyjne chociażby pod względem sterowania. Siadasz do nowej gry i często po prostu wiesz jak się gra. W starych grach było inaczej. Sterowanie, konfiguracja często były dziwaczne i trzeba było się ich nauczyć. Obstawiam, że gdybym dziś wrócił do Outbreaków to ciężko by mi się grało. Do czas, aż przyzwyczaiłbym się znów do sterowania.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

Odświeżyłem sobie serie Outbreak czekając na premierę RE2 Remake i przypomniałem sobie jak niedocenione to były gry. Dawały to czego zawsze było za mało w serii - więcej Raccoon City. Do tego perspektywa "zwykłego" obywatela a nie jednego z "bohaterów" też zmieniała sporo w kwestii historii oraz klimatu. Na szczęście przez w miarę regularne ogrywanie 2 i 3 nie było takiego problemu z sterowaniem czy archaicznymi rozwiązaniami, to już współpraca z botami już tak :P Na singlu niestety bardziej opłaca się grać na normalu czy nawet easy bo niestety w hard mode zbyt wyraźnie widać że to gra skalowana na 4 ogarniętych graczy. Tryb online co prawda da się uruchomić na emulatorze ale bez dogadania się z kimś przed grą nie jest łatwo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Outbreak”