Ogólnie o spotkaniach fanów RE, przyszłe zloty itd

Moderator: RON!N

Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: Ogólnie o spotkaniach fanów RE, przyszłe zloty itd

Post autor: Deus Ex »

Ronin przyznaj - fajnie by było pojechać na zlot fanów RE zorganizowany przez inne środowisko :) Po prostu jako gość, jedziesz praktycznie w nieznane. A wtedy weterani dołożyliby swoje trzy grosze do nowej jakości :rad12:
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Ogólnie o spotkaniach fanów RE, przyszłe zloty itd

Post autor: RON!N »

Deus Ex pisze: pt 19 kwie, 2019 Ronin przyznaj - fajnie by było pojechać na zlot fanów RE zorganizowany przez inne środowisko :) Po prostu jako gość, jedziesz praktycznie w nieznane. A wtedy weterani dołożyliby swoje trzy grosze do nowej jakości :rad12:
Przyznaje ;)
Zdarzyło mi się to dwukrotnie. Pierwszy raz jak pojechałem na zlot w Dresso (co nie było moim pierwszym zlotem notabene) i na zlot organizowany przez Weskera, czyli Twój Kamilu pierwszy ;) Mimo że jakoś się już wpasowałeś w ten "klimat" to jednak widzisz pewny nowy trend który musisz zaakceptować. Si, jest to fajna sprawa.

Nikogo nie skreślam z góry, większość o tym wie, ale w 15 letniej karierze wiele jako grupa przeszliśmy ;)
Bywało świetnie, bywało źle, śmiem stwierdzić że mało jest w stanie mnie zaskoczyć :P Ale czekam na ten jeden dzień.... jak może większość :)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Ogólnie o spotkaniach fanów RE, przyszłe zloty itd

Post autor: PSKING »

W sumie to dobry pomysł. Skoro chętni zawsze są tutaj to zamiast czekać na zloty zorganizowane przez weteranów, można wyjść z własną inicjatywą. Może kiedyś, zwłaszcza że mój pierwszy Pyrkon mi przepadł przez powiedzmy stan zdrowotny, a byłem niesamowicie zapalony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cosplay i inne”