Ogólnie o spotkaniach fanów RE, przyszłe zloty itd

Moderator: RON!N

Awatar użytkownika
zombikmichal
Posty: 21
Rejestracja: ndz 12 kwie, 2009
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zombikmichal »

A nowych zapraszasz? jeśli tak to gdzie i kiedy :okulary3:
RE żądzi
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

zombikmichal przecież nie dawno był zlot! :pff6:
A następny jest (podobno) planowany, a ty już spotkać się chcesz :rad13:
Ostatnio zmieniony pn 13 kwie, 2009 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Patrzcie na daty postów. Stivi chciał się spotkać...
Stivi pisze:Termin jaki bym proponował to jakoś koniec sierpnia początek września
ale roku 2008. Mamy rok 2009.

Bzdursky, Leon. Kenedy czy RoboticFreeze są otwarci na propozycję wszystkich. Piszesz do nich na PM i gitara gra.
SlayerPL pisze:zombikmichal przecież nie dawno był zlot!
Nie wiem czy wiesz ale wtedy kolegi na forum niebyło...
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

bodek pisze:Nie wiem czy wiesz ale wtedy kolegi na forum niebyło...
Wiem wiem, ale jak ja się rejestrowałem to czytałem ważniejsze tematy, widać nie każdy tak robi...

Ja (co do sprawy spotkania) wole poczekać na coś poważniejszego (tu czytaj: zlot) ;)

Bzdursky masz rację, ale tak w ogóle to już sobie podaruje :pff4:
Ostatnio zmieniony wt 14 kwie, 2009 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

PS- Zauważyłem bodek że negatywnie odbierasz moje posty, masz często uwagi i w ogóle podważasz moje zdanie , chyba od tego z tą drugą szansą. No ale wszyscy nie muszą się lubić...
To już mogłeś napisać na PM...
A nowych zapraszasz? jeśli tak to gdzie i kiedy :okulary3:
bodek pisze:Bzdursky, Leon. Kenedy czy RoboticFreeze są otwarci na propozycję wszystkich. Piszesz do nich na PM i gitara gra.
I wszystko jasne ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Kolejny Zlot Fanów Resident Evil bedzie szykowany w okresie Lutego / Marca, były pewne zapowiedzi na Lato ale szybko odeszły w nie pamięć, to jest wkońcu Zlot Fanów RE a więc klimat wakacyjny to nie zbyt udany termin organizacji takiego Eventu.

Powstały szeregi minusów w okresie wakacji:

- wyższe ceny
- kijowa nie pasująca do klimatu pogoda
- inne zorganizowane wycieczki, także świetlica byłaby albo oblegana albo nieczynna
- brak możliwości ogranizacji turniejów, wyobraźmy sobie kto chciałby patrzeć w TV na którym częściej byłoby słońce a na dodatek większośc ludzi przebywałaby na dworze
- To ma być o wiele lepszy Zlot od poprzedniego więc trzeba uderzyć w jego załorzenia, to ma być Zlot Fanów RE

Plusy kolejnego Zlotu na przełomie Lutego:

- niskie ceny
- cały budynek nasz, w takim układzie można by było krecić długi film z naszym udziałem bez problemów
- świetny klimat, szybko zachodzące słońce
- Premiery Darkside Chronicles, może RE Portable oraz Uncharted 2, Assasin 2, Bioshock 2 itd. + PSP GO

Oczywiście ponownie uderzamy w ośrodek Dresso, jest znany, mamy obniżki i możemy zdecydowanie więcej (np. w kwesti kręcenia filmu) niż w przypadku innych ośrodków a w Lutym rozniesiemy ten budynek :axe:
Ostatnio zmieniony sob 20 cze, 2009 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Z tych właśnie czynników zloty w sezonie letnim niezbyt sprzyjają organizacji. Zbyt dużo by nas to kosztowało. W dodatku nie wiadomo, czy świetlica byłaby tylko do naszej dyspozycji, co w przecinym razie równoważyłoby się z "rozbiciem" sprzętów po pokojach, więc w rezultacie pojawia się pewien dyskomfort zlotu.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

No to szkoda że nie jakoś teraz ale macie racje,jest zbyt dużo minusów by jechać teraz w zimę będzie lepiej :rad13: .Dobrze że następny też będzie w Dresso bo mamy już wszystko obcykane także nic nie pozostaję tylko czekać na następny zlocik ahh :D.Ale będzie jeden minus w zimę,jak będziemy kręcić sceny do filmu na dworze do będzie trochę zimno :smiech6: ,ale prawdziwym fanom to nie przeszkadza :D.
Ps3Centerbloog.pl
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Świetnie, w takim razie czekamy z niecierpliwością na luty - co prawda szkoda, że to będzie aż 10 miesięcy po ostatnim zlocie ale rzeczywiście argumenty WDLa przemawiają za proponowanym przez "Organizację" rozwiązaniem ;).
Poza tym, można już od teraz zacząć zbierać pieniążki.
A zastanawialiście się nad dłuższym o jeden dzień zlotem? Bo w sumie to było tak:
przyjechaliśmy w piątek o 14, graliśmy do 5 czy tam 6, potem przyszedł dzień najtreściwszy dzień, czyli sobota - od ok 9 do rana, a w niedzielę już nic się nie działo :(.
Oczywiście wiadomo że co za dużo to niezdrowo, poza tym jest też kwestia finansowa :/.
Wesker - Dark Life pisze:Oczywiście ponownie uderzamy w ośrodek Dresso, jest znany, mamy obniżki i możemy zdecydowanie więcej (np. w kwesti kręcenia filmu) niż w przypadku innych ośrodków a w Lutym rozniesiemy ten budynek
Więc trzeci zlot odbędzie się już gdzie indziej :P?

Podsumowaując, do zobaczenia zimą :rad12: .
Ostatnio zmieniony sob 27 cze, 2009 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Deus Ex pisze: A zastanawialiście się nad dłuższym o jeden dzień zlotem?
Bierzemy to pod uwagę. :rad10:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Już nie bierzemy, to jest fakt. Zlot oficjalnie będzie o jeden dzień dłuższy niż Pierwszy, wkońcu to raz do roku więc trzeba poszaleć ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

No to extra już nie mogę przestać o tym myśleć co tam się będzie działo przez te można powiedzieć 4 dni :D:D.


Pozdro for ALL :rad12: .
Ostatnio zmieniony sob 27 cze, 2009 przez Arek, łącznie zmieniany 1 raz.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Swoją drogą RCS organizuje "spotkanie" (nie zlot) 7 dniowe w Sulejowie więc jeśli ktoś nie wytrzyma do lutego... :rad11:
Link do tematu na RCS'ie
Diablo Stars
Posty: 110
Rejestracja: ndz 05 kwie, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Diablo Stars »

Jestem za lutym :D i niecierpliwie czekam na ten doniosły moment :PP możecie być pewni , że się zjawię :D

Ps. mógłby ktoś przywieźć Star Wars the force unleased >? bo nie mam konsoli a chciałbym sobie to przejść :smiech6:
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Ja już kupiłem, więc nie ma problemu w tej kwestii.
Ostatnio zmieniony ndz 05 lip, 2009 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RoboticFreeze
Posty: 334
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: RoboticFreeze »

Deus Ex pisze: Żałuj synu, żałuj - dostaniesz rozgrzeszenie jak wpadniesz na kolejny ;).
Jak będzie w miarę blisko i nie będę musiał wydać fortuny to powinienem być :)
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Jaka fortuna? Wystarczy troche przychomikować kasy ;) Koszta może i są, ale bez przesady. Głównie zależy czy pijesz , jak tak to ile (albo jesz, to możne być zamienne ^^) no i ewentualnie gdzie będzie zlot i ile będziesz miał km bo to cena przejazdu...
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Mnie tam Piotrków Trybunalski odpowiada jako miejsce zlotu, ale słyszałem, że Wesker kombinuje coś bardziej plenerowego na następny raz i czekam z rozkoszą na pierwsze wieści :rad6: Chodź wiadomo, że do następnego zlotu szmat czasu, ale co tam zleci :rad5:
Awatar użytkownika
KaMoL
Posty: 184
Rejestracja: wt 24 lis, 2009
Lokalizacja: Katowice - Melbourne

Post autor: KaMoL »

PaLa pisze:Głównie zależy czy pijesz , jak tak to ile (albo jesz, to możne być zamienne ^^)
Jak dużo pijesz, to zawsze dużo jesz więc koszta wzrastają z jedzenia do 60% w moim przypadku.

A reszta to kwestia zaoszczędzenia kilku groszy :).
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

To jak stoi sprawa z kolejnym zlotem?? Jakieś rozmowy organizatorów się odbyły. Wiadomo coś na 100% czy jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek zapewnienia?? Osobiście mam nadzieję, że do kolejnego zlotu dojdzie :rad8:
Ostatnio zmieniony sob 01 maja, 2010 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cosplay i inne”