Ogólnie o spotkaniach fanów RE, przyszłe zloty itd

Moderator: RON!N

Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Maestro pisze:No to proponuje zapodać liste chętnych,
Jak teraz zarzucisz listą chętnych, to zgłosi się z 40 osób, pojedzie 1/3 z tego :roll: ... Skupiłbym się na nagonieniu ludzi z MWRC, RCSu i SHP. Trzeba indywidualnie ich jakoś namówić ^^.

Ale najpierw trzeba pomyśleć nad terminem. Wrzesień-październik. Jeszcze ciepło, a i ceny powinny być znośne.
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

A do miasta, gdzie znajduje się ośrodek, jest ogólnie dobry dojazd? Trzeba mieć czołg żeby się przebić i czy, np. Diablo z Bielska dojedzie bez zbędnych 6 przesiadek? :rad12:

PS. Jak coś to kasę już mam :mg: Te święta.
Ostatnio zmieniony śr 04 maja, 2011 przez bodek, łącznie zmieniany 1 raz.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Bodek, pożycz stówę :D ;)

Nie, no do Strykowa pojazd powinien byc dobry, w sumie ja już teraz mogę rozpocząć kampanie reklamową dla co chętniejszych ludzi z Forum RCS, no i też byłbym za terminem jesiennym, wtedy będzie mi łatwiej o urlop :P
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Deus Ex pisze:Ja tam lubię Dresso.
Mi tam Dresso też się podoba i wolałbym iść na stare i sprawdzone śmieci. Tam chociaż możemy robić co nam się podoba. No, chyba że jak biegają tam inne ludzie to musimy być grzeczni.


Gaz zapłacony :smiech3:


Albo mi się zdaje albo wcięło posta :D
Ostatnio zmieniony śr 04 maja, 2011 przez bodek, łącznie zmieniany 1 raz.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Deus próbuje nas zmylić :D

Dresso jest fajne, ale wole tam jeździć zimą, latem lepiej powygrzewać sie przed domkiem :P
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Osobiście najlepiej by pasował wrzesień - wakacje się kończą, rodziny z Dresso wyjadą bo dzieciaki do szkoły, dużo zlotowiczów to studenciaki, a pracujący może sobie załatwią kilka dni wolnego xD

Pozostaje tylko pytanie : na ile dni? Napewno zlot skończył by się w niedziele ale kiedy zaczniemy? W środę? czwartek?
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

PaLa pisze:Napewno zlot skończył by się w niedziele ale kiedy zaczniemy? W środę? czwartek?
Skoro Zlot się kończy w niedzielę, to w niedzielę zacznijmy ;).

Sądzę, że 4 doby (3 noclegi) to dobre rozwiązanie.
Ricardos
Posty: 77
Rejestracja: czw 28 kwie, 2011
Lokalizacja: Białogard

Post autor: Ricardos »

Wszystko ładnie cacy itp .. ale .. Dlaczego znowu musiałbym przebywać pół Polski by wpaść na jakikolwiek zlot :| Ciekawe kiedy wkońcu ktoś zorganizuje cosik nad morzem naszym, bym nie musiał znów się tłumaczyć w pracy dlaczego się spóźniłem ;)
Gwiazdy świecą i migocą ale tylko późną nocą.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Od 2005 roku jeżdzę na zloty, byłem juz na ponad pięciu, zawsze gdzieś w środku Polski, i zawsze ze Szczecina, więc nie marudź :P Środek kraju to najlepsza lokacja, bo kazdy ma po równo oprócz miejscowych, ale oni za to muszą załatwiać ośrodek :P
Ricardos
Posty: 77
Rejestracja: czw 28 kwie, 2011
Lokalizacja: Białogard

Post autor: Ricardos »

Ze Szczecina to zawsze masz dobry dojazd. Ja muszę się tułać z Białogardu do większych miast najpierw i następnie z przesiadkami dojechać do docelowego miejsca. A co do załatwiania ośrodków przez miejscowych to zgadzam się w 100%. (najlepiej by było jakby go jeszcze opłacili za "przyjezdnych" :D)
Gwiazdy świecą i migocą ale tylko późną nocą.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Ricardos pisze:najlepiej by było jakby go jeszcze opłacili za "przyjezdnych"
Może frytki do tego? Narzekasz że musiałbyś się przesiadać. Ostatni zlot MWRC był zorganizowany w Sulejowie. Ja mieszkam w Łodzi, a i tak by mieć komfortową podróż musiałbym jechać przez Piotrków. A tak przy okazji to zwiedzisz kilka miejsc :rad12:

Sprawdziłem też twoją sytuację: Przez Piłę, Poznań ewentualnie przez Bydgoszcz do Łodzi. Z Łodzi do Sulejowa. Tragedii nie ma. Kto wie czy ktoś nie ma gorzej :)
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

PaLa pisze: Pozostaje tylko pytanie : na ile dni? Napewno zlot skończył by się w niedziele ale kiedy zaczniemy? W środę? czwartek?
Na to pytanie padła odpowiedź już na poprzednim zlocie ;). Więc odpowiadam, że oficjalny zlot to 4 dni, zaś ewentualne spotkanie czyli nieoficjalny meeting to około 3 dni. Tak to własnie według Mnie wygląda :rad10: . Odnośnie wstepnych list to zdecydowanie jest za wcześnie jeżeli chodzi o oficjalny zlot, który będzie się odbywał później niż styczeń, natomiast spotkanie i osoby chętne na nie (lista) można by pomysleć w wakacje lub conajmniej 2 miechy przed samym spotkaniem (nauczony organizacją poprzednich zlotów).


PS. Odnośnie terenów i umiejscowienia: od samego początku brałem pod uwagę centralizację i żeby dla kazdego było fair, centrum Polski sprawdziło się niejednokrotnie w tych terminach więc z Mojej strony tak pozostanie.
Ostatnio zmieniony ndz 08 maja, 2011 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

J.Krauser pisze: Ostatni zlot MWRC był zorganizowany w Sulejowie. Ja mieszkam w Łodzi, a i tak by mieć komfortową podróż musiałbym jechać przez Piotrków
Z Łodzi masz bajkę z dojazdem. Ja leciałem przez Łódź iCCC.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Nie wiem czy wszyscy widzieli, na prośbę WDLa, który ustalił już nazwę operacyjną IV Zlotu, został założony nowy dział poświęcony Zlotowi No. 4 - na razie nie można tam pisać ani zakładać tematów. Z czasem, gdy zaczną się pojawiać konkretniejsze informacje, forum zostanie odblokowane.

Zlot został "ochrzczony" jako Apokalipsa, z pewnością jednak tu i ówdzie, w kuluarach, będzie nazywany "Alkoholipsa", zapewne w zależności od tego, ilu "jeźdźców Alkoholipsy" się stawi...
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

No proszę,tylko trochę mnie nie było,a wy tu już po cichu w jakiejś mrocznej konspiracji temat zakładacie :P.Obecnie jestem zielony ale nazwa zlotu daje mi sporo do myślenia :).Będzie aż tak ostro,że wszystko rozniesiemy ? :smiech3:
Ps3Centerbloog.pl
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Trochę? Dwa miesiące nazywasz "trochę"?! Człowieku, masz łopatę i przekopuj tematy, sporo Cie ominęło, dwutygodniowa awaria Forum, kilka osób przyznało sie do bycia homo, itp. :) ;)

A tak na serio, to welcome back :D. No i miejmy nadzieje, że będzie ostro, wszak na to liczymy jeżdżąc na zloty :D
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Maestro pisze:Trochę? Dwa miesiące nazywasz "trochę"?! Człowieku, masz łopatę i przekopuj tematy, sporo Cie ominęło, dwutygodniowa awaria Forum, kilka osób przyznało sie do bycia homo, itp. :) ;)
No właśnie to mnie bardzo przeraża,nawet prosiłem Deusa i Weskera o krótkie streszczenie tego tematu bo z nerwów się gubiłem,ale tyle ciekawych informacji było :P.To aż 2 miesiące,Jezu nawet nie wiem kiedy to poleciało :).Myślałem,że z miesiąc.
Maestro pisze:A tak na serio, to welcome back :D . No i miejmy nadzieje, że będzie ostro, wszak na to liczymy jeżdżąc na zloty :D
Heh,nie musisz liczyć ;p.Już o to zadbamy a w sumie sami sobie świetnie zapewniacie to,że jest ostro ;D.Sam zastanawiam się kiedy z Weskerem coś ustalimy na tyle,że można będzie odblokować tematy.W każdym razie Apokalipsa się zbliża...
Ps3Centerbloog.pl
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Ej, no przecież pisałem, że mogę pomóc w organizacji :D
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

I z miła chęcią przygarniemy współorganizatora jeżeli będziesz chciał pomóc, wszak zawsze wychodze w głównym temacie z taką propozycją (niby sa większe obowiązki i wpłaty ale zawsze jest się na "literach końcowych"). 2012 będzie gruby, szczególnie na zlocie ochrzczonym Apokalipsa ;D (dobre skojarzenie Deus Ex :smiech3: )
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

W ubiegły weekend miałem okazję być w Jaworznie. Korzystając z okazji udało mi się spotkać z Diademem (stamtąd do Sosnowca niedaleko, tylko autobus strasznie długo jedzie :|). Niemoderowana rozmowa dotyczyła m.in. MWRC, zlotów jak i wątków czysto offtopowych, np. tajników układania grafika w pewnej firmie :).

Miło było poznać kogoś, z kim swego czasu tak blisko się współpracowało, kogoś z kim tak wiele się, że tak powiem, przeszło na Forum (nie ukrywam, że trochę się stresowałem przed spotkaniem :smiech3: ). Do następnego spotkania, może wkrótce :).

Zarzucam pamiątkowym zdjęciem - od lewej ja, Devlock i Diadem:

The Big Three
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cosplay i inne”