Centrum Zlotów Fanów Resident Evil

Moderator: RON!N

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Centrum Zlotów Fanów Resident Evil

Post autor: WESKER-DL »

Zapraszamy wszystkich do centrum Zlotowego, które to powstało dzisiaj na serwisie Facebook. Jest to zespolenie oraz połączenie wszystkich dotychczasowych zlotów, kontakt z osobami, które są tam zarejestrowane a przedewszystkim kolejny krok na scenie na rozpowszechnianie sagi Resident Evil. Dzisiaj oficjalnie stronka rusza (a trochę nad tym popracowałem ;P) i możecie podglądać co się dzieje na bieżąco. Już jutro pojawi się wpis odnośnie projektu przypinek, czyli nieodzwonego elementu każdego zlotu, który każdy jego uczestnik dostaje za darmo ;). Na serwisie są fotki oraz relacje uczestników z poprzednich zlotów. Jeżeli ktoś z was będzie chciał coś dodać lub skomentować to zapraszam na FB lub na forum do tego tematu.

Adres: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002037068601

Ps: Profil bedzie ciągle aktualizowany oraz będą na nim pojawiały się różne informacje o zlotach i newsy ;)
Ostatnio zmieniony ndz 23 sty, 2011 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 7 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Pomysł fajny :)

Od siebie mogę zaproponować mały pomysł. Może byśmy zrobili mapę fanów? WDL dodałby na profilu mapę Polski, a każdy zlotowicz (lub kto był na zlotach poprzednich) za pomocą pinezki by zaznaczył swój rejon ;) To nam zobrazuje skąd kto mniejwięcej jest (graficznie :D ). Widziałam takie rzeczy na forach z inną tematyką.
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Jeżeli chodzi o same aplikacje to będę się oczywiście pojawiać regularnie ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Dodatkowo będą tam umieszczane zdjęcia podesłane od innych zlotowiczów. Szykujemy się zatem na potężny zastrzyk materiałów z nadchodzącego zlotu.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

PaLa pisze:
Od siebie mogę zaproponować mały pomysł. Może byśmy zrobili mapę fanów? WDL dodałby na profilu mapę Polski, a każdy zlotowicz (lub kto był na zlotach poprzednich) za pomocą pinezki by zaznaczył swój rejon ;) To nam zobrazuje skąd kto mniejwięcej jest (graficznie :D ). Widziałam takie rzeczy na forach z inną tematyką.
Już pojawiła się taka aplikacja, jeżeli ustawicie w swoich profilach miejscowości z jakich pochodzicie to będziecie na mapie zaznaczeni, na razie przoduje Poznań ;)
Ostatnio zmieniony czw 20 sty, 2011 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
JackHammer
Posty: 295
Rejestracja: sob 24 paź, 2009
Lokalizacja: Pyrkenstadt

Post autor: JackHammer »

WESKER-DL pisze:na razie przoduje Poznań ;)
AVE!
OMG I'TS SONIC RAINBOOM!!!!!!
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Maćku, ale powinno przodować Raccoon City, którego ja tam nie widzę :rad12: .
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Oj tam oj tam, bomby zatarły ślad po RC ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Ale dzięki takim jak my pamięć wciąż jest :P.Szkoda,że nie mam konta,muszę w końcu założyć.Ogólnie super pomysł :rad12: .
Ps3Centerbloog.pl
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Ja tam za portalami społecznościowymi nie przepadam. Ostatnio np. otwieram lodówkę, a tam zaatakował mnie napis "Lubię to!". Ale niech będzie,
Obrazek i 'Wezmę udział' w tym, jak to się teraz mówi, evencie.


PS - przypinki bardzo ładne.

PS 2 - poprawiłem ten nieszczęsny i nieposłuszny link do profilu w pierwszym poście :)
Ostatnio zmieniony pt 28 sty, 2011 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Wiecie nie każdy musi przepadać ale chodzi o to, żeby było takie miejsce odnośnie zlotów łatwo dostępne, na dość potężnym serwisie i żeby zmieścić tam praktycznie wszystko co jest mozliwe ;)

PS. Przypinki w rzeczywistości prezentują się jeszcze lepiej co mnie też pozytywnie zadziwiło i jest to najwiekszy z dostepnych rozmiarów ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Zablokowany

Wróć do „Cosplay i inne”