Zombie Walk 2013 Warszawa.

Moderator: RON!N

MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Zombie Walk 2013 Warszawa.

Post autor: MrREVILPL »

Jeśli temat tu nie pasuję proszę przenieść.

Większość osób może wiedzieć, że dokładnie 29.06.2013r. odbył się już po raz kolejny "Pochód żywych zombie" w naszej stolicy Warszawie. Zabawa była przednia. Fajni ludzie, bardzo kontaktowi i chętni do pstrykania zdjęć jak i występowania przed kamerą. Każdy w roli zombiaka nadawał klimatu imprezie przez swój wizerunek jak i potrafił wcielić się w rolę. Byli również obrońcy, którzy dzielnie odpierali ataki zombie. Ogólnie flaki, krew, krzyki, płacz wszystko to można było doświadczyć na evencie. Poniżej znajdziecie obszerny film z całej imprezy gdzie starałem się najlepsze rzeczy uchwycić na kamerze. Daję również link do mojego albumu zdjęć z imprezy. Pozdrawiam wszystkich uczestników oraz zachęcam do wspólnej zabawy za rok.

https://www.youtube.com/watch?v=ubcegBSqsCU

https://www.facebook.com/media/set/?set ... d0567bee70
Ostatnio zmieniony wt 02 lip, 2013 przez MrREVILPL, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kamil12697
Posty: 150
Rejestracja: pt 16 gru, 2011
Lokalizacja: Zamość

Post autor: kamil12697 »

Tak przez środek ulicy szedliście? Za kogo byłeś przebrany?
molte volte
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Przez sam środeczek, w niektórych miejscach. Oczywiście panowie i panie policjanci odpowiednio dyrygowali ruchem pieszych by nie było zbytnio korków.

Ja nie byłem przebrany. Cały event rejestrowałem kamerką. Jak się śmieję, ja byłem w roli "Panie rezyserzu".
REfan
Posty: 234
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: REfan »

Świetne zdjęcia, a niektóre Panie zombi chciałbym zobaczyć bez makijażu... generalnie bez niczego. :P
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

ekstra sprawa, ile osób tam tam było? :D Trzeba przyznać że niektóre zombie wyszły wręcz perfekcyjnie, jak oglądam takie reportaże to potem mi szkoda że nie pojechałem :p
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

Hmmm około 1000 na bank było. Polecam i zachęcam bardzo, warto pojechać wraz z innymi oraz przeżyć te niesamowite emocje :).
Zablokowany

Wróć do „Cosplay i inne”