Czas podziękować, czas pożegnać się... + zapowiedź spotkania

Moderator: RON!N

Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Czas podziękować, czas pożegnać się... + zapowiedź spotkania

Post autor: RON!N »

Witajcie wszyscy. Długo zwlekałem z tą deklaracją, ale czas już chyba najwyższy.

Ewa, żona moja i ja spodziewamy się dziecka. Urodzi się gdzieś koło grudnia. To poważny powód do tego, by ze sceny się odsunąć na jakiś czas. Nie udało mi się dokręcić do 10 lat obecności na zlotach (pierwszy raz byłem latem 2006), ale myślę że swoje się nabyłem, swoje zrobiłem a jeżeli ktoś ucierpiał z tego tytułu to przepraszam. Uwierzcie mi, że serce mnie boli że moja obecność na kolejnych zlotach spadła drastycznie do poziomu Polskiej polityki (czytaj. zera). Dziecko to nie jedyna wymówka. To również kwestie finansowe. Kiedyś za 200 zł można było przyjechać na zlot i bawić się jak król. Teraz standardy wzrosły, dupa już nie ta i trochę gorzej znoszę dietę sandwicherową. A to wiąże się troszkę z kasą która dodatkowo ucieka w remontach domu. Nie mniej, nigdy nie żałowałem kasy na zlot ;)

Żałuję tylko że nie udało nam się (mnie i reszcie organizatorów) wychować kolejnego pokolenia tak jak to zrobili członkowie RCS. Nigdy nie zapomnę tych zlotów, na których spodziewać się trzeba było niespodziewanego. I choć różnie było, i różnie się działo, to jednak zawsze było super. Czy to gruby zlot na 30 osób, czy skromne spotkanie w parę osób, fani jakoś trzymali się razem. Oczywiście nie oznacza to, że zniknę z forum itp. Myślę że nawet aktywniej zacznę się udzielać gdyż teraz tylko to praktycznie mi pozostanie.

Dlatego wychodzę z propozycją takiego może pożegnalnego dla mnie wspólnego wyjazdu.
Nie zlotu, nie spotkania fanów, może być nawet bez konsol. Chcę się z Wam zobaczyć, spędzić wspólnie czas jako przyjaciele, nie fani. Nie będzie to też pewnie oryginalne, jak cieszyłbym się gdyby to była Victoria lub nawet Dzikusy. Termin koniec sierpnia. Jak zawsze, tradycyjnie. Takie 4 może 5 dni. Na tę chwile nie podaje dokładnego terminu. Chciałbym zaledwie, by ktoś, kto chciałby przyjechać dał mi znać. Jeżeli zbierze się parę osób wówczas sprecyzuję dane.

Dzięki wszystkim za te 9 lat zlotów, i świetnych chwil jakie dzięki nim przeżyłem. Będzie mi ich bardzo brakować...
















Aha! No i...
https://www.youtube.com/watch?v=SZdVWKM1ILs
Ostatnio zmieniony pn 08 cze, 2015 przez RON!N, łącznie zmieniany 1 raz.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Smuteczek :(, ale w sumie skłamię jeżeli powiem, że się tego nie spodziewałem. Obowiązki i priorytety się zmieniają i przypuszczam, że na przestrzeni najbliższych dwóch-trzech lat sytuacja się powtórzy z innymi członkami załogi.

Na spotkanie na 99.9%* przyjadę.

*0.1% zarezerwowany na wypadek choroby, śmierci, trzęsienia ziemi bądź awarii w pracy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Mimo wielu nie porozumień również dzięki za chwilę na zlotach, na forum rcs jak i mwrc. Powodzenia w prywatnym życiu i w wychowywaniu dziecka.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Ronin gratulacje dla Ciebie oraz Ewy :) Post trochę brzmiał jak ostateczne pożegnanie ale chyba aż tak źle nie będzie ;) Co do spotkania w sierpniu - póki co się nie deklaruje ale jeżeli będę pewna przyjazdu na pewno dam znać ;)
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Jeżeli zbierze się więcej niż 3 osoby, to chętnie wpadnę do Sulejowa. Bez znaczenia jest to, czy będzie chociaż pół konsoli. Jeżeli będę miał kawałek łóżka do spania, czynna będzie Victoria, i ten spożywczak koło stacji to będzie już wypas... PaLa, wszyscy dobrze wiemy, że będziesz mieć to wolne więc nie ściemniaj.

Popiszcie po ludziach, na pewno 8-10 osób się znajdzie...

Gratulacje dla Ciebie i Ewy, Błażeju ;) :scared:
Awatar użytkownika
JackHammer
Posty: 295
Rejestracja: sob 24 paź, 2009
Lokalizacja: Pyrkenstadt

Post autor: JackHammer »

A na chrzciny nas nie zaprosisz? ;p a na pępkowe? Komunię? Pierwszego psa?
Kurczaczki, w takim wypadku trzeba będzie napić sie na zapas...

Po prawdzie dawno mnie na zlotach nie było, były deklaracje z mojej strony ale rzeczywistość jak zawsze zmieniała priorytety...
Cóż, teraz nielada powód sie trafił... ustalmy termin jak najwcześniej, ale tak jak zombie, 99.9 ze sie zjawię. Mordy trzeba pomoczyć zanim sie człowiek do resztu ustatkuje.
OMG I'TS SONIC RAINBOOM!!!!!!
Zablokowany

Wróć do „Cosplay i inne”