Cosplay Resident Evil

Moderator: RON!N

Awatar użytkownika
garg20
Posty: 43
Rejestracja: pn 22 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Cosplay Resident Evil

Post autor: garg20 »

Cosplayowanie Postaci z RE na conventach Mangi i Anime.
Na ostatnim convencie Asucon XII Ja i moja przyjaciółka Milena Cosplayowalismy 2 postacie z RE: Jill i Chris'a.
Ponizej zamieszczam fotki naszego cosplayu, mam nadzieje ze wam sie spodoba :)
Ps. Napiszcie czy wam sie podoba.

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 3cd28f337f
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 5056c5c05e
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... b001fc8a49
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 8d45132b25
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 90d0596eb1

W najblizszym czasie dodam wiecej fotek + filmik ze scenki cosplay .
Pozdro!
Ostatnio zmieniony wt 23 paź, 2007 przez garg20, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

heh do licha!!! dla mnie bomba,i kurcze faktycznie jesteście podobni do nich (do jill i chrisa oczywiście :rad13: )
STARSSss.......
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

ładne zdjęcia, bardzo ładne. Przyjedźcie na kolejny zlot RCS-u. :rad11:
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

MiSie podoba :rad11: :rad12: (z moja wielkoscia to barry albo inna ,,wieksza ,, postac) :rad11:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Pasujecie do tych postaci, dobrze to wygląda, ale twoja koleżanka bardziej podchodzi mi pod Rebece ;)
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

ja z moją twarzą mogę spokojnie pozować na zombiaka i to bez charakteryzacji :smiech1:
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

No Rebeca bardziej do niej pasuje :rad11:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Taka uwaga na przyszłość - z tego co wiem nie powinno się wstawiać miniatur fotek na tym forum ;)

Całkiem nieźle wyglądacie w tych strojach. Widzę dość szeroki asortyment broni. Przyjaciółka faktycznie bardziej na Rebbecę by pasowała, ale i tak jest świetnie :) i ładny berecik!
Awatar użytkownika
garg20
Posty: 43
Rejestracja: pn 22 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: garg20 »

Ok spoko wielkie dzieki :) sorki za miniaturki nie wiedzialem ;)
Chetnie przyjedziemy na zlot wraz z kostiumami bedziemy mogli wtedy zrobic jakas scenke, na nastepny cosplay mozemy zrobic Rebecce i Billiego :D Pozdrawiam wszystkich i dzieki za pozytywne komentarze :smiech5:
Awatar użytkownika
squallaz
Posty: 122
Rejestracja: wt 21 sie, 2007
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz »

:rad5:
Ostatnio zmieniony czw 12 sie, 2010 przez squallaz, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe.
Awatar użytkownika
papa50
Posty: 186
Rejestracja: sob 10 mar, 2007
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: papa50 »

no przyjaciółka rzeczywiście na Rebbece bardziej wygląda ale stroje są bardzo fajne zabierzcie na kolejny zlot a i mam pytanie gdzie odbył sie ten conventer Mangi i Anime.
Welcome to Survival horror
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Ale trzeba przyznać, że ta jego przyjaciółka jest całkiem ładniutka :rad6:. Co do strojów, to muszę napisać, że są faktycznie dobre. Również jestem ciekaw gdzie się to dobyło...
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Ta przyjaciółka wygląda najwyżej na 11 lat. To grozi prokuratorem ;D
Ostatnio zmieniony wt 23 paź, 2007 przez Recoil, łącznie zmieniany 1 raz.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
garg20
Posty: 43
Rejestracja: pn 22 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: garg20 »

Na poczatku przyznaje ze przyjaciolka jest fajniutka ^^, a convent odbyl sie w Katwoicach-Szopienicach przystanek Giszowiec, jesli ktos jest chetny na nastepny convent to odsylam do strony www.anime.com.pl tam w zakladce kalendarz znajdziecie daty i miejsca nastepnych conventow. Osobiscie polecam Magnificon gdyz odbedzie ie w Krakowie w lutym lub marcu (sam juz nie pamietam), teraz w grudniu jest jeszce Echicon ale odbedzie sie on w Warszawie wiec wybor pozostawiam wam jesli ktos chce na niego pojechac. Rozmawialem z kolezanka i powiedziala ze bardzo chetnie wpadnie na zlot, mamy tez sprzet asg wiec... :bitwa1: ^^. Pozdrawiam!

*Strona podana w poscie w zaden sposob nie konkuruje z mwrc:f.
:)
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Stroje są spoko raczej. Z podobieństwem już bym nie przesadzał, ale wrażenie ogólne dość pozytywne. Nie pasuje mi tylko (w trzecim zdjęciu) sposób trzymania broni "na czarnucha". Wyszkolony wojak nie pozwoliłby sobie na trzymania gnata w ten sposób (a już tym bardziej shotguna).
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
garg20
Posty: 43
Rejestracja: pn 22 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: garg20 »

Zgodze sie ze ta poza nie wyglada dokladnie jak poza z gry ale niestety nie stac mnie na posiadanie wlasnej cyfrowki wiec fotki ktore mamy sa od zyczliwych ludzi ktorzy prosili bysmy tak pozowali :rad3: .
Ostatnio zmieniony wt 23 paź, 2007 przez garg20, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Wydaje mi się, że wziąłeś słowa Recoil'a zbytnio do siebie ;) Poza jest szpanerska, jakby nie było nie pasowałaby do profesjonalistów, ale z drugiej strony w wielu filmach gangsterskich/sensacyjnych (nie wspominając o horrorach) ludzie grający profesjonalnych żołnierzy zachowują sie tak jak ktoś mający pojęcie o trzymaniu broni by się nie zachował ;)

Albo się nie dopatrzyłam, albo na zdjęciach nie ma żadnego rewolweru, a szkoda, bo to broń z klasą i dość ważna w serii RE. No i Chris mógłby mieć fajniejszy nóż ;) można kupić takie całkiem fajne (tylko ze słabej stali, więc typowo na jakieś konwenty :P) za 15 - 30 zł - może warto się nad tym zastanowić? :) Tym bardziej, że to dość ważna u Chrisa broń
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Ani mnie to grzeje ani ziębi co zrobisz z tym zdjęciem, a i o mój humor nie musisz się martwić. Wystawiłeś je tu po to, żeby usłyszeć (przeczytać) co inni o tym myślą, więc piszę swoją opinię na ten temat. A jeśli jesteś na tyle drażliwy/niestabilny, że nie potrafisz przyjąć negatywnej uwagi (de facto takie są najbardziej konstruktywne) to po prostu tego nie rób.
I nie, nie pojadę z Tobą na zlot mangi bo nie lubię tego typu sztuki a i znawcą od broni też nie jestem, więc pożytek miałbyś ze mnie marny, a żeby wiedzieć, że broni tak się nie trzyma nie trzeba być ekspertem.
Pozdrawiam i życzę większego dystansu :*
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
garg20
Posty: 43
Rejestracja: pn 22 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: garg20 »

Ok spoko obiecuje ze jesli wpadniemy na zlot to bedziemy miec bardziej dopracowane stroje itp ja bede mial duzy ostry noz, rewolwer , nei bedziemy robic pozy z shotgunem trzymanym w 1 rece pasi ?? :rad12:
I don't want to be one of those things. Walking around without a soul
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

No wtedy to będzie majstersztyk ;D Wiesz - wszystkie nasze uwagi to nie wymogi, a jedynie sugestie, jak byśmy sobie to wyobrażali. Ja jedyne co mogę zrobić to obciąć się jak Jill (i właśnie taki mam zamiar bo ta fryzurka mi się najbardziej podoba :P).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cosplay i inne”